Strona 305 z 646
Pokaż wyniki od 3,041 do 3,050 z 6454

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Odechciewa się...
    Człowiek przeżywa, że ktoś ma dzieci w szpitalu, dom mu zalało a to wszystko oszustwo. Blanko, dlaczego nam nie napisałaś o sytuacji z Busiem? Nie sądzisz, że też miałyśmy prawo wiedzieć o tym, w końcu to nas też robiono w konia. Czemu to napisałaś, dopiero jak Martita nam opowiedziała?

Dokładnie, jak Asia napisała, jedno zdjęcie na dowód, że jesteś z nami szczera i zapominamy o sprawie (przykro mi, ale inaczej się nie da).

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar blanka32
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-02 zobacz kalendarz
    Posty mój z marta zeszły się w czasie. Jak ja pisałam martity postu JeszcZe nie było. Administrator kazał nie wywoływać zamętu żeby forum nie straciło popularności. Mam wszystkie miele z administratorem i zrzut z postem. Poprosie maskotkę niech zrobi ukryty wątek.

Mój zabronił mi robić jakiekolwiek zdjęcia. Opierdzielil ze w ogóle jestem na forum. Wiec nic innego nie zostaje jak się pożegnać. Choć z żalem.

Member
    Ermilka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-02-08 zobacz kalendarz
    Gdyby ktoś podszył się pode mnie to od razu napisałabym wam o całej sytuacji, żeby nie było niedomówień.
    Dla mnie też podejrzane było to zdjęcie brzuszka. Widać gołym okiem, że przerabiane. Pomyślałam, że po prostu Blanka chciała się upięknić i wyszczuplić i nie komentowałam. Zresztą ja nie rozumiem czego tu się wstydzić. Jeśli nie jestem zadowolona ze swojego wyglądu to nie wstawiam zdjęć i tyle, a nie będę kogoś oszukiwać i robić z siebie laseczki.

Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Ja jeszcze dodam od siebie, że na litość boską, to nie jest forum fitnessu, tylko ciążowe, tu nikt nikogo za figurę nie ocenia, jesteśmy różne i to jest piękne.
    Ważne jest tylko to, żebyśmy wspierając się dotrwały szczęśliwie do rozwiązań. A że się poznajemy, piszemy o codziennych rozterkach, to potem czasem wychodzą takie kwiatki. Takie ryzyko internetu. Wielka szkoda, że ktoś manipuluje tak szczególną grupą jak ciężarne, to jest podwójnie przykre, ale ja też wiem, że są tu normalne dziewczyny i dlatego osobiście puszczam dzisiejszy incydent w niepamięć.

Senior Member
    smile.

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-08 zobacz kalendarz
    Blanko, wstaw zdjęcie, prosimy. Nie wiem czy ktokolwiek może zabronić czegokolwiek dorosłej osobie. Osobiście bardzo przejęła mnie Twoja historia i troche czuje rozczarowanie całą tą sytuacją.
    Mira, też myśle, że trzeba puścić to w niepamięć. Nie ma co przekreśać całej grupy z powodu kilku osób. Myśle, ze takie kwiatki, jak to nazwałaś do października jeszcze mogą sie pojawić nie raz,. Internet jest pełen trolli i osób ubarwiających rzeczywistość z tylko wiadomych im pobudek.

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    No to jest z lekka zabawne... celowo zaproponowałam zdjęcie obrączek bo jest to niezbity dowód i zarazem bez naruszania Waszej prywatności. Zazwyczaj na obrączkach jest tylko imię i data ślubu więc ten zakaz jest dla mnie niezrozumiały tym bardziej ile już zdjęć tu publikowałaś. Szkoda.

Mam nadzieję że nie będzie tu więcej takich sytuacji

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    Cytat Zamieszczone przez Asia1988x Zobacz posta
    No to jest z lekka zabawne... celowo zaproponowałam zdjęcie obrączek bo jest to niezbity dowód i zarazem bez naruszania Waszej prywatności. Zazwyczaj na obrączkach jest tylko imię i data ślubu więc ten zakaz jest dla mnie niezrozumiały tym bardziej ile już zdjęć tu publikowałaś. Szkoda.

Mam nadzieję że nie będzie tu więcej takich sytuacji
    Szkoda że nie można kliknąć "lubię to"

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Powiedzcie mi tylko co takie zachowanie ma na celu?

A ja wam sie pochwale jaki kupilysmy komplecik dla Agatki juz nie moge sie doczekać jak ona to założy. Odrazu mowie zdjecie poglądowe z internetu bo babcia wszystkie rzeczy zabrała zeby dziadkowi pokazać jak wroci z pracy jeszcze, pajacyk biedronkę ale nie moge znaleźć Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_6447.jpg
Wyświetleń:	37
Rozmiar:	39.1 KB
ID:	100900

Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    A kto to wie Martita? Skończmy temat, zdjęcia się nie doczekamy, więc pozostaje przyjąć, że Blanka się już nie odezwie, a to czy kłamała czy nie, to wielka zagadka.

Zestaw jest rewelacyjny Ale będzie mała pszczółka

Maks też dziś dostał prezent od dziadków - fotelik-bujaczek (nad którego sensem zakupu kilkanaście stron temu się zastanawiałam ;])
    http://www.smyk.com/catalog/product/...ylek-lezaczek/

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Martita ale słodka pszczółka szkoda, że nie wyczaiłam czegoś takiego, jak moja Maja była mała, byłaby prawdziwa pszczółka Maja

No widzisz Mira i dzięki dziadkom "problem" sam się rozwiązał super bujaczek

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów