Strona 304 z 665
Pokaż wyniki od 3,031 do 3,040 z 6643

Październikowe mamy 2017

Member
    biedronka23

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-26 zobacz kalendarz
    dzisiaj w nocy złapały mnie skurcze w nogach, aż musiałam wstać z łożka... mam nadzieję, że to się nie powtorzy, ale na następnej wizycie muszę zapytać jaki magnez mogę brać i czy w ogóle. Cały czas biorę kwas foliowy, tabletki Mama dha i taki wielgasny syrop przed śniadaniem. A Wy jakie bierzecie witaminki? odrzuciłam słodycze, gazowane i wszelkie chipsy oraz fast foody... mój gin ma bzika na punkcie wagi, od początku ciązy przytyłam 2,2 kg i uważa, że to za dużo, a dopiero 16 tydzień. ile Wy przytyłyście? tak mi cięzko bez słodyczy

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Ja 3 kg.
    Z preparatów z magnezem na pewno możesz brać Aspargin.

Moje witaminy to Femibion 2, kwas foliowy 2x15 mg i D3 2000 jm.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Ja biore zwykly magnez. Neomag bodajże. Jedna tabletka dziennie wg zaleceń ginekolog. Oj chyba przytylam najwięcej bo 7 kg ale moja gin mowi ze jest wszysko ok.
    Tak Mira to nie zawody ważne by nasze dzieciatka były zdrowe

Słuchajcie ktoregos razu wchodzę na forum i była taka dziewczyna o nicku Busiu . I byl dodany post i tak czytam i czytam i wyglądało to tak ze pod nickiem Busiu napisała wlasnie Blanka bo post tyczył sie Hani o tym ze teściowa cały czas gnębi jej M i jeszcze tam cos było i za chwile ten post znikł. I Busiu tez znikła nie wiem moze to przypadek moze nie ale to wszystko jest jakies dziwne. I juz od tego postu zaczynało mnie zastanawiać czy to nie jest jakas podpucha.

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Biedronko 2,2kg to nie jest dużo, chyba że zaczynałaś z dużą wagą, to wtedy lekarze bardziej pilnują wagi ciężarnych. Ja mam 4 kg na plusie, ale podejrzewam, że do wizyty w przyszłym tygodniu styknie te 5kg. Co do witamin ja biorę prenatal + dha i żelazo przepisane przez gina

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Kurde mol... zatkało mnie, to ja już nic nie wiem. Rzeczywiście była, jedna z nowszych osób na forum. Też była z okolic Tarnowa, tak kojarzę z postów o zalaniu...

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    Się tu porobiło... przykre to.

U mnie jakieś 2,5kg na plusie. W ciąży z Zuzią brałam magnez chela-mag b6 lekarz mówił, że to jeden z najlepszych magnezów.
    W końcu wyszło słońce!! Od razu mam lepszy humor. Maluch szaleje w brzuchu i już porządnie potrafi kopnąć. Ciekawe ile waży.

Martita gratuluję udanej wizyty i dziewczynki. Fajne, że teściowa tak się wciągnęła
    Ermilka również gratuluję córeczki i zdrówka dla synka
    Magge dużo zdrówka dla Mai.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar blanka32
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-02 zobacz kalendarz
    Przepraszam Maggie!

Was wszystkie też przepraszam wiem mieliście prawo pomyśleć że to zdjęcie z sesji.

Była tu kiedyś sytuacja z busiem..zgłoszona do obsługi strony i została usunięta z forum. Został przez nią napisany fałszywy post jako że ja go pisałam. Post również został usunięty.
    To tyle z mojej strony. Naprawdę życzę Wam WSZYSTKIEGO DOBREGO!!
    Martita gratuluję córki!

Senior Member Awatar blanka32
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-02 zobacz kalendarz
    Busiu to Był troll znany również na fb. I babyboom.. równie dobrze mógł napisać coś o każdej z Was. Ja za dużo o sobie napisałam zostało to wykorzystane. Mało tego to prawdopodobnie był facet bo w sporze pisał w formie męskiej!

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Co tu dużo gadać każdy może tu napisać i co chce. Ja też pamietam, że chyba właśnie z Busiu się zgadałaś Blanka że jeździcie do jednego lekarza. Mozesz wstawić zdjęcie Waszych obrączek z widocznym grawerem? Szkoda żebyś odchodziła, ale niestety wszystko to wyglada bardzo podejrzanie i myślę jak tu Cię "uwierzytelnić"...

Martita mój Oli tez ma zdjęcie ze stopą przy buzi ekstra fotka i gratuluję trzeciej panny! Piękne imię Agatka

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów