Strona 3 z 666
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 6651

Październikowe mamy 2017

Jesteście bardzo przekonywujące
    Jak to wygląda u was? Szukam inspiracj
    Kupujecie buciki? Pokazujecie test? Może w jakimś szczególnym miejscu/okolicznościach mówicie o ciąży??

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Mmarta90 u nas ogłoszenie nowiny o ciąży nie było jakieś wyjątkowe, bo w sumie oboje z mężem czekaliśmy na dzień testowania. Zresztą ja chciałam testowac 2 dni po terminie @, ale że miałam już objawy wskazujące na ciążę to mąż mnie przekonał, żeby zrobić test w dniu spodziewanej @. Z racji tego, że mój mąż jest za granicą to przeslalam mu zdjęcie testu buciki czy test zapakowany do jakiegoś pudełeczka to fajna sprawa albo zrobić sobie napis na brzuchu np. szminka "witaj tato" czy cos w tym rodzaju

Senior Member
    edysiia

Mieszka w
    Szczecin
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-06-12 zobacz kalendarz
    Wpisów
    1
    Troche się zastanawiałam o tym jak przekazać tą nowinę. Myślałam nawet żeby poczekać do walentynek ale wiedziałam ze nie wytrzymam aż 15 dni gdy tylko na usg potwierdzilo sie ze jestem w ciąży zadzwoniłam do tatusia i poprosiłam żeby zaraz do mnie przyjechał, wymyśliłam sobie ładne miejsce, cos jak by punkt widokowy z którego widac z jednej strony odrę a drugiej ladny stary budynek który zawsze kojarzyl mi się z pałacem jakiegoś króla, a ten właśnie punkt widokowy to jak by dwór królewski tak sobie to zawsze wyobrażałam. No i stanęliśmy na tym dworze, na balkoniku. On troche przestraszony, nie wie o co chodzi a ja mimo ze miałam ładna przemowę w glowie to juz nie wiedziałam jak zacząć rozmowę. W końcu wyciągnęłam telefon z włączonym na nim zdjęciem usg i powiedziałam Zostaniesz Tatą. Odrazu mnie zaczął całować a po pocałunku chcial znów zobaczyć zdjęcie. I gdybym miała jeszcze raz to powtórzyć to nic bym nie zmieniła. Wspanialy moment który zawsze będę juz pamiętać i dzięki któremu juz zawsze będziemy mieli takie "swoje miejsce"

O mnie
    Edysiia bardzo fajny pomysł

Mmarta90 a Ty jak tam, zdecydowałaś jak przekazesz mężowi radosną nowinę? A może juz przekazalas?

Member
    Ermilka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-02-08 zobacz kalendarz
    Witajcie dziewczyny. Ja dziś zobaczyłam dwie kreski. Nie ukrywam, byłam zaskoczona, bo nie mieliśmy z mężem jeszcze tego w planach. U mnie objawy jak przed okresem ( ból piersi, podbrzusza) ale od tygodnia mam mdłości. I o mnie dziś skłoniło do zrobienia testu. Nie mam ochoty na żadne jedzenie (co u mnie się nie zdarza ) a jeśli już coś zjem to niestety później przez kilka godzin mnie mdli. Masakra. W dwoch poprzednich ciążach nie miałam takich dolegliwości. Jestem mamą dwóch chłopców 3 latka i roczniaka.

Member
    Ermilka

O mnie
    Tylko ciężko ustalić mi termin bo po drugiej ciąży miałam strasznie nieregularne cykle. Podejrzewam, że połowa października. 17 mam wizytę u mojego ginekologa.

O mnie
    Ermilka witaj to będziecie mieć fajną gromadke z małą różnicą wieku ciekawe czy będzie trzeci muszkieter czy dziewczynka dla odmiany

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    Ermilka

O mnie
    Maggie nawet nie wiesz, jak bardzo chcielibyśmy dziewczynkę ale pewnie będzie trzeci chłopiec

Senior Member Awatar ies
    Mieszka w
    Warszawa/Glasgow
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-01-29 zobacz kalendarz
    Hej Dziewczyny! Dołączam i ja Na wstępie pozdrawiam Was wszystkie październikowe Mamy!!
    6 dni temu zobaczyłam na teście dwie kreseczki, test robiłam na 2/3 dni przed terminem spodziewanej miesiączki. Powtórzyłam już go 4 razy, żeby upewnić się, że z dnia na dzień kreseczka ciemniejsza.
    Słuchajcie, nowina jest cudowna ale boje sie niesamowicie. Opisze Wam moją krótką historię: na początku grudnia z mężem postanowiliśmy, że staramy się o drugie dziecko (mamy już córeczkę 4 letnią) - udało się od razu z początkiem stycznia zobaczyłam dwie kreseczki z tym, że jedna była bardzo słaba, powtorzyłam test za kilka dni - nadal słaba ale jest! Nacieszyłam się ciążą tydzień i zaczęłam krwawić, to był początek 6tc. Poroniłam Mieszkam w UK tutaj nikt nie bada na tym etapie ciąży, poronienie samoistne i kropka. Akurat i tak miałam lecieć do PL wiec od razu poszłam do mojej gin, która powiedziała, że to była tzw ciąża biochemiczna, zarodek był zbyt słaby i na wczesnym etapie zostal odrzucony, wszystko sie ładnie oczyściło i że możemy starać sie od razu, mało tego powiedziała, że akurat jest na to najlepszy dzień Więc zaczeliśmy działać od nowa. No i znowu za pierwszym razem sie udało, są dwie kreski, dość mocna ta druga kreseczka tym razem. Ale wiecie co mnie niepokoi? Brak bólu piersi. W pierwszej ciąży to był pierwszy objaw, w tej drugiej też, a tym razem nic :/ Juz sie naczytałam, że to może oznaczac niski poziom progesteronu, tutaj luteiny nikt mi nie da. Ech, powiedzcie jak to u Was z tym bolem piersi?? I proszę trzymajcie mocno kciuki bo tak się boję!
    Ostatnio edytowane przez ies ; 12-02-17 o 10:34

O mnie
    Witaj ies przykro mi z powodu Twojego doświadczenia. Trzymam kciuki, żeby tym razem wszystko sie dobrze skończyło mnie piersi akurat bolą. Fakt, że ból czy tkliwosc piersi jest najczęściej występującym objawem, ale każda ciąża jest inna i może akurat w tej ciąży nie będziesz go odczuwać albo dopiero później. Zobacz w tej ostatniej ciąży piersi Cię bolały, a mimo wszystko źle sie skończyło, więc to też nie jest wyznacznik. Nie masz możliwości iść tam na betę? Słyszałam trochę o podejściu do ciąży i ciężarnych w UK i naprawdę nie zazdroszczę.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów