Strona 299 z 665
Pokaż wyniki od 2,981 do 2,990 z 6649

Październikowe mamy 2017

Member
    Ermilka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-02-08 zobacz kalendarz
    Hej dziewczyny.
    Przepraszam, że się wczoraj nie odezwałam ale miałam koszmarny dzień.
    W środę wieczorem pojechałam z dziećmi do moich rodziców, bo chciałam już wcześnie rano jechać do miasta. Dzieci przeziębione. Oczywiście w nocy Przemek dostał gorączki 39°C i z samego rana pojechaliśmy do lekarza. Zapalenie oskrzeli. Dostał antybiotyk pakudny, po którym godzinę pluje i płacze i inhalacje, a niestety okazało się, że panicznie boi sie inhalatora i strasznie sie wyrywa i wgle masakra z tym. Dobrze, że tylko 2 razy dziennie.
    Jeśli chodzi o wizytę to wszystko ok. Dzidzia ssała sobie kciuka. Nic jej nie urosło, więc chyba już będzie ta moja wyczekana Zosia
    Następną wizytę mam 1 czerwca. A w poniedziałek 22 maja jestem zapisana na usg 3d razem z połówkowym. Już nie mogę się doczekać.
    Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Super Ermilko gratuluję córeczki, przy dwójce starszych braci będzie miała obstawę, że hej

A Śląsk dziś pochmurny i bardzo deszczowy, masakra z tą pogodą, jeden ładny dzień, a potem znowu brzydko.

Blanko, puk, puk...

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Ermilka gratulacje córci i zdrowka dla dzieciaczków. Ja jak ide do lekarza to zawsze mowie zeby antybiotyk nie był nie dobry bo moja mała wymiotuje jak jest np strasznie gorzki. Pewnie Klacid dostaliscie on jest straszny, podobno dobrze podawać z sokiem wtedy troche zabija tą gorycz.

Same dziewczynki w maju nam sie tutaj ujawniają moze my przełamiemy dzis tą passę moja teściowa idzie ze mną tzn ja wejdę do gabinetu sama najpierw wszystkie badania, pytania a potem na usg moge ją zawołać. Jaka ona jest szczesliwa pierwszy raz ją taka widze, teść juz nazbierał na wózek a sie dziadki wczuli

U nas lato w pełni piękna pogoda słonko swieci nawet lokalne burze zapowiadają.

Senior Member Awatar blanka32
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-02 zobacz kalendarz
    Jestem

Wizyta długa, dokładna samo ust 50min! Hania waży 430g! Dalej jest tydz do przodu wiec dzisiaj nie 20 a 21tc. gin mówiła że jak do połowy sierpnia wytrzymamy to będzie świetnie. Serduszko, żołądek,nerki, kości wszystko ok. Dł szacowana 27cm. Przepływy na tym poziomie co ostatnio dolna granica mamy się nie martwić bo rośnie pięknie. Ja żelaza nie dostałam mam naturalnie uzupełniać. Brzuch się spina na to nospa i magnez, szyjka w pożądku. Zdjęć nie mamy tym razem jest film.Na jej wadze -0,5 do początkowej i już tym razem byl opieprz ze nic nie przytylam. Ciśnienie niskie mam pozwolenie na 1 kawę z mlekiem. M szczęśliwy że ma taka duża krolewne. Dalej zakaz sexu no nadzerka kiepsko wyglada.

Senior Member Awatar blanka32
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-02 zobacz kalendarz
    Kolejna wiZyta 1.06 w dzień dziecka popołudniu.

Dziękuję za wszystkie kciuki i dobre słowa :*

Witam nowa mamusie.

Ermilka gratuluję córci!

Martina obyś zobaczyła te wymarzone pisanki

Zdrówka dla chorych dzieciaczkow!

Mira U nas ulewy i zimno..

Dzisiaj M gotuje dostał zadanie mnie podtuczyć.. potem na jakoś galerię wyskoczymy bluzki mam wszystkie małe..

Senior Member Awatar bąbelek
    Mieszka w
    warszawa
    O mnie
    Jestem mamą Patryka urodzonego 1.11.11
    Wpisów
    9
    Blanka bardzo się cieszę że u dzidziusia wszystko ok. Jak Hania dużo już wazy i jaką długa jest. Marita w sumie nie dziwie się Twojej teściowej za ich czasów nie było takich sprzętów. Fajnie że dziadkowie tak się poczuli do roli :-)

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Witam się po ciężkiej nocy. U nas pogoda w końcu ładna, a my uziemione w domu. Mam nadzieję, że wiosna się w końcu rozgości na dobre

Ermilka gratuluję wymarzonej córeczki szczęściara z małej- mieć dwóch starszych braci będzie zawsze bezpieczna

Blanka super wieści, Hania jaka już duża widzisz, nie ma się co martwić przepływami, skoro Hania rośnie jak na drożdżach

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Blanko, wspaniałe wieści duża dziewczyna Wam rośnie

A ja właśnie poczułam pierwszego prawdziwego kopa i tak jak nigdy nie wzruszam się na usg czy podczas słuchania tętna, tak teraz łzy poleciały

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Blanko super wieści, Hania pięknie rośnie kawał dziewczyny juz z niej

Mira cudowne uczucie taki kopniak a z dnia na dzien bedzie ich coraz wiecej

Moja dzidzia jakas dzisiaj spokojna, zeby znowu sie nie okazało ze prześpi całe usg odwrócona plecami

Powiem wam że niby jako tako brzucha nie widać u mnie a zaczynam nie mieścić sie w bluzki najlepiej sprawdzają sie jednak tuniki.

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Martita zjedz jakąś słodkość to maluszek będzie fikał koziołki na usg

u mnie nadal czuć jedynie bąbelki o ile w ogóle także żadnych konkretów.

ermilko gratuluję córci po dwóch synach na pewno będzie to miła odmiana

blanko kawał kobiety z Twojej Hani dobrze niech rośnie skoro i tak wyjdzie prawdopodobnie wcześniej i całe szczęście że mam wrażenie najgorsze za Wami

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów