Strona 293 z 659
Pokaż wyniki od 2,921 do 2,930 z 6587

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    jeju jak dobrze że sprawa wyjaśniła się na Twoją korzyść bąbelku... u mnie jest tak samo z księgową. Jak sprawa nietypowa to ja się muszę dokładnie zorientować, potem daję znać jej i pracodawcy z informacją że mają potwierdzić w zusie jeśli mają wątpliwości. Bo już zdarzyło się parę kwiatków.

Miłego dnia wszystkim u nas dziś ma być w końcu podobno ładnie, 17 stopni i słoneczko... zapowiada się spacer z Olim

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    84maja

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-30 zobacz kalendarz
    Stologa witaj i rozgość się.

Ale dzisiaj mnie słoneczko zaskoczyło aż się chce coś robić. Nawet naszła mnie myśl żeby odpalić kosiarę i skosić trawę ale zobaczę na co mnie wena naleci jak z domu wyjdę.

Miłego dnia życzę

Jestem z Lodzi obecnie na l4 ale w traktacie remontu domu.
    W tej ciazy do zniesienia wymiotalam jak to moja corka mowi tylko 8razy.W poprzedniej ciazy mialam wymioty az do 17tyg. trafiłam z odwodnieniem do szpitala.
    Dziekuje za mile przyjecie.
    Mira pisze juz bez emotikonow

Co do ruchów to cos tam czuje ale bardzo malo i delikatne.

Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    Cytat Zamieszczone przez bąbelek Zobacz posta
    Dzwoniłam do zusu i faktycznie liczy się od zmiany etatu. Czyli powinno być dobrze. Księgową wprowadziła mnie w błąd . Muszę z nią to wyjaśnić.
    No i super

Witam nową mamę.

U nas nadal brak słoneczka. Do tego wczoraj na zakupach złapał mnie deszcz i okropnie zmarzłam. Mam nadzieję, że nie skończy się jakimś choróbskiem. Niby od jutra ma być ciepło, oby bo już mam dosyć tego deszczu i zimna.

Od 20.05 w rossmannie z aplikacja produkty do pielęgnacji twarzy 2+2 gratis.

Miłego dnia

Cieszę się Babelku z pozytywnej wiadomości z ZUS, nie kazda ksiegowa zna sie tez na kadrach, dlatego dobrze jest wszelkie swoje wątpliwości samemu sprawdzić np w ZUS, albo chociaż tak jak Ty na forum. No to teraz mozesz odpoczywac i czekac na swoje maleństwo w spokoju.

Senior Member Awatar bąbelek
    Mieszka w
    warszawa
    O mnie
    Jestem mamą Patryka urodzonego 1.11.11
    Wpisów
    9
    Cytat Zamieszczone przez a8a19 Zobacz posta
    Cieszę się Babelku z pozytywnej wiadomości z ZUS, nie kazda ksiegowa zna sie tez na kadrach, dlatego dobrze jest wszelkie swoje wątpliwości samemu sprawdzić np w ZUS, albo chociaż tak jak Ty na forum. No to teraz mozesz odpoczywac i czekac na swoje maleństwo w spokoju.
    Dzięki za podpowiedź bo dzieki Tobie zaczęłam szukać dalej, tak pewnie bym się sama nie zorientowała. A pani w Zusie bardzo miła i sympatyczna wszystko mi wytłumaczyła. A pomoc forum jest nieoceniona w takich sytuacjach. Co kilka głów to nie jedna, a w nerwach jeszcze nie myśli się zbyt racjonalnie.

Asia no faktycznie trzeba samemu wszystkiego pilnować i sprawdzać, a przeciez to oni są od tego nie my. Cóż poradzić...

U nas jest pochmurno i kropi przelotny deszcz, a słońca nadal ani widać ani słychać.

Ja nic narazie nie dokupuję jeśli chodzi o wyprawkę, mam wszystko po synku. jeśli okaże się ,że to jednak dziewczynka to wtedy ruszę na zakupy by trochę księżniczce uróżowić garderobę Wózek jedynie sprzedałam bo miałam 3w1 i nie byłam nim zbyt zachwycona. Ale to dopiero gdzieś w wakacje zacznę szukać. Poza tym nie mam jeszcze przygotowanego miejsca w domu by to trzymac tyle czasu do porodu.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar bąbelek
    Mieszka w
    warszawa
    O mnie
    Jestem mamą Patryka urodzonego 1.11.11
    Wpisów
    9
    Idę chyba na krótką drzemkę zanim odbiorę młodego, padam dziś z nóg. Zajrzę później do Was. Miłego dnia

Hej dziewczyny dawno mnie tu nie było. Czy u was też występuje ból brzucha coś takiego jak na miesiączkę. U mnie dzisiaj 16 tydzień i zaczęłam mieć takie bóle nie wiem czy to normalne czy mam się czego obawiać

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Cudoo95 Zobacz posta
    Hej dziewczyny dawno mnie tu nie było. Czy u was też występuje ból brzucha coś takiego jak na miesiączkę. U mnie dzisiaj 16 tydzień i zaczęłam mieć takie bóle nie wiem czy to normalne czy mam się czego obawiać
    Cześć ja nie mam takich bóli.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów