Strona 282 z 670
Pokaż wyniki od 2,811 do 2,820 z 6695

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar bąbelek
    Mieszka w
    warszawa
    O mnie
    Jestem mamą Patryka urodzonego 1.11.11
    Wpisów
    9
    Mira wspaniała wiadomość. Bardzo się cieszę, że udało Wam się dogadać. Nawet jeśli nie będziecie parą to będziesz mogła na niego liczyć, a każda pomoc przy wychowaniu dziecka jest na wagę złota.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Biedronko kto powiedział ze te badanie robi się w 32 tc?? Chyba większość z nas już robiła ten test. A za jakiś czas powtórka z rozrywki.
    Mira zaczynałam z taka wada jak Ty ale niestety wzrok mi się pogarsza. Jejku to cudownie ze tato Maksa wie i że się cieszy nawet chyba wczoraj myślałam czy już wie czy nie. No to zobaczymy jak sytuacja się potoczy będziesz miała jeszcze jedna osobę do pomocy.

Mira ale cudowne wieści ja tez jestem tego zdania ze dziecko bardzo zbliża. A jeśli chce uczestniczyć w zyciu Maksa i Ty nie masz nic przeciwko temu to pozwól mu w nim uczestniczyć trzymam kciuki zeby Wam tez sie ułożyło.

Senior Member Awatar bąbelek
    Mieszka w
    warszawa
    O mnie
    Jestem mamą Patryka urodzonego 1.11.11
    Wpisów
    9
    Co do obciążenia glukozą to pamietam że zrobiło mi się słabo w trakcie tego oczekiwania i wylądowałam na kozetce u pielęgniarki. Jest mega słodka ale da się wypić. Ciekawe czy i tym razem mnie zemdli. No i dłuży się te czekanie, więc trzeba się zaopatrzyć w słuchawki do tel i gazetę.

Biedronko 32 tc i obciążenie glukoza? Skad masz takie informacje to duzo za pozno.
    Jakie miałaś dotąd wyniki glukozy na czczo?

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Ja jeszcze tej przyjemności z glukozą nie przechodziłam, ale mój lekarz już mi zapowiedział, że po 20 tc będzie mnie kierował.
    Z tego co czytałam, to jak glukoza na czczo wychodzi prawidłowo, to to badanie jest rekomendowane między 24 a 28 tc.

A co do nas, to nie mam pojęcia jak to się potoczy. Czas pokaże, kontaktu z dzieckiem mu nie zabronię, w końcu jest w połowie jego. Nigdy nie sądziłam, że będzie chciał.
    Jedyny "minus" tego całego zamieszania jest taki, że szanowny tatuś ma naprawdę koszmarne nazwisko i uszczęśliwię moje dziecko taką paskudą ;] No i teraz nie mogę być taka świnia i nie dać mu na drugie imię po tacie (bo chciałam po ojcu chrzestnym na złość).

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member Awatar blanka32
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-02 zobacz kalendarz
    Zobacz jeszcze sa porządni faceci na tym świecie, przynajmniej dwóch :P

Co do glukozy wiem ze po 24 tyg będę robić znowu.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Cytat Zamieszczone przez blanka32 Zobacz posta

Co do glukozy wiem ze po 24 tyg będę robić znowu.
    A dlaczego tak? Mierzysz sobie cukier rano na czczo i po posiłkach?
    Ja dostałam glukometr, paski igły do nakłuwania mam kontrolować cukier i narazie wszystko wychodzi w normie. Diabetolog kazał mi mierzyć np w jeden dzien po śniadaniu w drugi po obiedzie w trzeci po kolacji jeśli miała bym podwyższone stężenia wtedy musiała bym trzymać sie godzin i poszczególnych posiłków. Narazie mnie nie straszył kolejnym obciążeniem.

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Mira morduchno! Myślałam o tym czesto, ale chciałam spytac dopiero w okolicach 23 tc bo mówiłaś że wtedy dopiero mu powiesz super że zareagował tak a nie inaczej! A imienia drugiego przecież wcale nie musisz dawać

Huśtawkę mamy po Oliwierze na elektryczny napęd. Do 13 albo 15 kg ale leży schowana od kiedy zaczął próbować z niej się wydostawać. Była oczywiście przypinana, ale wkurzał się więc ją schowałam. Jednak do tego czasu to była super sprawa, mogłam robić obiad czy coś innego i wszędzie mogl być ze mna. Teraz pewnie tez sie przyda.

Glukoza na czczo a obciążenie to inne badania, glukozę robi się po prostu na czczo z krwi, obciążenie przed, godzine po wypiciu glukozy i 2 godziny po. Zazwyczaj po 20 tc nie pamietam kiedy dokładnie ale moze byc w okolicach 30 tc nawet.

Blanka nie kupujcie huśtawki do 9 kg bo niektóre bobasy w pare miesięcy osiągają taką masę...

Kiora wiem że mogę leki przeciwbólowe, ale na paracetamolu (innych bym się nie odważyła), a taki Apap podejrzewam mi g... da po wyrwaniu zęba na szczescie na wizycie pani doktor wymieniła mi lekarstwo i zupełnie mnie nie bolało więc jest nadzieja że ząb po poprzednim lekarstwie się wysyarczająco zatruł i da radę, to dzisiejsze moze byc w zębie nawet 2 lata.

Powodzenia rownież u Was na wizytach rożnych roznistych!

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Właśnie sobie pomyślałam że my to jak babcie emerytki po lekarzach chodzimy my teraz ograniczamy sie z kupowaniem rzeczy dla Antka bo za dwa tygodnie są we Wrocławiu targi dziecięce więc zobaczymy co będzie. A po za tym moja mama w czerwcu chce wybrac sie na zakupy dla wnuka
    Więc kupujemy rzeczy eksploatacyjne zaczynam chyba robic zapas płatków kosmetycznych dla niemowląt i suchych ręczników

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów