Strona 274 z 654
Pokaż wyniki od 2,731 do 2,740 z 6537

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Maja dobrze, że poszłaś na wizytę. Teraz dużo wypoczywaj

Biedronka super, że u Was wszystko dobrze A te 2 kg to przytyłaś od ostatniej wizyty? Bo jak od początku ciąży, to przecież nie jest dużo

Mira super wieści, a z Maksia to już faktycznie kawał chłopaka nie ma się co dziwić, że już poczułaś jego ruchy

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    biedronka23

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-26 zobacz kalendarz
    Ja mam książeczkę która uzupełnia lekarz co wizyte, przepisuje tam wszystkie uwagi i leki które mi przepisuje ale narazie są to tylko witaminy i te nieszczęsne globulki

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Ja stan szyjki mam oceniany co wizytę. Łącznie z jej usg. Cytologie również miałam bo była nieaktualna. Zawsze mocz i morfologia. Dodatkowo robię cukier z krwi bo jestem w grupie ryzyka. Nie miałam badań Hiv i na zoltaczke ale zapytam kiedy je robić.

Senior Member Awatar blanka32
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-02 zobacz kalendarz
    Mira, Maja, Biedronka gratuluję dobrych wieści na wizytach. Z dolegliwości szybko się wyleczycie.

Senior Member
    smile.

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-08 zobacz kalendarz
    Dziewczyny gratuuje udanych wizyt. Mira Maksiu to już spory chłopak.
    Kochane u mnie też wszystko ok po wizycie. Pani dr zadowolona z wyników, ciśnienia itd. Cytologie zaplanowała na przyszłą wizytę.
    Na kolejnej wizycie również usg, nie mogę się doczekać W tym tygodniu mam rajd po lekarzach, wczoraj gin, dziś stomatolog i piaskowanie zębów jutro pulmonolog. Co do wagi to nadal nic się nie zmieniło, póki co nie rośnie w góre, za to powoli zaczyna być widać brzuszek, jeszcze nie duży ale już zawsze coś

Senior Member
    84maja

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-30 zobacz kalendarz
    Witam dziewczyny, jak samopoczucie?
    U mnie dziś pogoda do bani ale za to jadę zaraz po huśtawkę dla maleństwa bo trafiła mi się mega okazja żeby kupić więc japa mi się cieszy.
    Miłego dnia życzę

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Witajcie
    Na Śląsku są 4 st. Nawet nie wiem jak to skomentować bez przeklinania
    U mnie póki co 3 kg na plusie, także z tego co czytałam, to jestem w normie, bo do 20 tc powinno się przytyć nie więcej niż 5 kg (tak ostatnio pisała mamaginekolog).

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar blanka32
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-02 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez *Mira Zobacz posta
    Witajcie
    Na Śląsku są 4 st. Nawet nie wiem jak to skomentować bez przeklinania
    U mnie póki co 3 kg na plusie, także z tego co czytałam, to jestem w normie, bo do 20 tc powinno się przytyć nie więcej niż 5 kg (tak ostatnio pisała mamaginekolog).
    U mnie rano 1'....
    Humor mam kiepski,coraz bardziej kusi mnie zrobić dna i wysłać jej listem i zerwać kontakt. Widziałam że wydzwania do M on już nawet nie odbiera. Kusi mnie też jechać do rodziców. co do wagi to w niedzielę było pół kg do wyjściowej.

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Ja też się dziś czuję tak sobie, źle spałam, od 3 do 6 się kręciłam, głowa mnie przez to pobolewa i znowu mam pryszcza giganta na policzku ;/

Blanko, nie przejmuj się wiedźmą. Nie jest tego warta. Tylko Hania i M. są ważni.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    u mnie też lekarski maraton. W piątek byłam u gin, wczoraj u endo, dzisiaj dentystka. Jeszcze miałam jutro iść z młodym na szczepienie, ale przesunęli mi bo doktorka nie będzie jednak jutro o tej porze co chciałam.

Jeśli chodzi o wagę u mnie drgnęła i jest teraz 4 kg na plusie od początku ciąży. Urósł mi brzuch i mąż twierdzi że tyłek cały czas mam nadzieję że nie przytyję te 22 jak z Oliwierem... taki mam brzuchol Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	brz.jpg
Wyświetleń:	64
Rozmiar:	52.6 KB
ID:	100870

super smile że i u Ciebie wizyta pozytywna

u nas dziś rano było 0 stopni, u rodziców na minusie, mają działkę i nie wiadomo czy będzie w ogóle coś z owoców w tym roku przez tą cholerną pogodę :/

miłego dnia! poproszę o kciuki bym nie dostała dziś skierowania na wyrwanie zęba bo strasznie się boję żebym nie musiała znosić tego bólu po bez możliwości brania leków przeciwbólowych

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów