Strona 272 z 654
Pokaż wyniki od 2,711 do 2,720 z 6535

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Robaczku zrobiłam posiew. I to w nim wyszly jakies bakterie.
    Mira czekamy z Wami

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    84maja

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-30 zobacz kalendarz
    No więc zawitałam do mojego pana doktora i mam brać no spę 3 razy dziennie i się oszczędzać, poza tym jest wszystko dobrze

Member
    biedronka23

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-26 zobacz kalendarz
    Hej wam ja juz po wizycie, poszło szybko. Dostałam juz skierowanie na połówkowe badania a do tego globulki, niestety znowu jakas infekcja, ale dziwne bo nic mnie nie swędzi i nie piecze tylko lekkie upławy, No ale jak trzeba to trzeba Janek sie wiercił i nie dał się zmierzyć, za to słyszałam piękne serduszko ❤️Widziałam zoladek i jak ładnie trawi, ciśnienie w normie, wyniki wszystkie tez ale za dużo przytyłam

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Maju to dobrze, że poszłas do lekarza Leż i odpoczywaj.
    Biedronko a ile przytylas? Super że z Jankiem wszystko dobrze następnym razem może bardziej będzie wspolpracowal
    Mira co u Maksia?

Member
    biedronka23

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-26 zobacz kalendarz
    Prawie dwa kilo, to dużo. Lekarz troszkę kręcił nosem i poprosił o rezygnacje ze słodyczy i więcej ruchu. Trudno o ruch gdy jest tak zimno a moja praca jest biurowa

Senior Member Awatar Robaczek*
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-19 zobacz kalendarz
    Evlin, polecam żurawinkę :-) Ja podjadam suszoną i dodaję żurawinowych konfitur do herbaty. Ma właściwości antybakteryjne: http://nt.interia.pl/raporty/raport-...ne,nId,2298301
    84maja, dobrze, że to nic poważnego. Trzymaj się!
    Biedronka23, serduszko bezcenne Ja zamówiłam detektor tętna żeby częściej słuchać ❤

Aniołek[*]12.06.2015, 7tc

Member
    Ermilka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-02-08 zobacz kalendarz
    Biedronka 2 kg to dużo? Ale od początku ciąży czy od ostatniej wizyty?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Dziewczyny wizytujące chwalcie sie co tam u waszych maluszków słychać

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Meldujemy się
    Maksio to już kawał faceta - 231 gram Jest prawie tydzień większy niż by wskazywała owulacja, także mam się nastawiać na poród raczej w okolicach 10.10, chyba będę musiała zmienić suwaczek jednak, bo to już kolejna wizyta gdzie tak wychodzi. Zdrowy i silny chłopak.
    U mnie oczywiście znowu małe zgrzyty jak to zwykle.
    Znowu początki infekcji (tak czułam po ostatnich swędzeniach, ja już nie wiem jak dbać bardziej o higienę i aż mi wstyd przed lekarzem, ale uwierzcie jestem już tak przeczulona, że bardziej się nie da, a znowu mam coś). Poszedł wymaz na posiew z pochwy żeby dobrać celowany antybiotyk a na razie mam globulki Gyno-Femidazol na noc, dodatkowo mam nietypowe dwupłatowe łożysko, działa dobrze i jest w pełni wydolne ale przy porodzie SN może (nie musi) być z nim mały problem, że wyjdzie jedna cześć a druga prawdopodobnie zostanie i trzeba będzie znowu łyżeczkowanie zrobić, pełna radość ale tym mam się przez kolejne 20 tygodni nie martwić bo u Maksa wszystko w porządku. Dodatkowo poszła krew na CMV i AFP.
    Gdyby nie Nifty dalej nie znałabym płci, bo jak docent stwierdził, agent ukrywa się doskonale i nic nie pokazuje.
    Cytologia prawidłowa, układ krzepnięcia jak na kogoś z APSem też niezły (czyli górna granica normy, ale nie ma źle).
    Ostatnio edytowane przez *Mira ; 08-05-17 o 20:02

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member Awatar Robaczek*
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-19 zobacz kalendarz
    Mira, dobrze, że Maks rozwija się prawidłowo, duży chłopak! U mnie w zeszły piątek szacowana waga wskazywała 164g (-+24g) i rozwój ciąży wskazuje na 3-4 dni więcej niż wynika z owu, więc to drobinka w porównaniu z Twoim
    A czy lekarz wyjaśnił dlaczego robi badania na CMV i AFP? Mam nadzieję, ze wskazań nie ma, tylko "dmucha na zimne"?

Aniołek[*]12.06.2015, 7tc

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów