Strona 270 z 666
Pokaż wyniki od 2,691 do 2,700 z 6651

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar Robaczek*
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-19 zobacz kalendarz
    Kiora, z winem mam podobnie..czasem mnie łapie straszna ochota, a tu się przez najbliższy rok nie zanosi ;-)
    Wcześniej byłam stałym gościem na degustacjach, nam spore zapasy i patrzę teraz tylko tęsknym wzrokiem Hahaha
    Sery pleśniowe bardzo lubi i czasem sobie pozwalam na jakieś, ale wcześniej zapiekam, dla pewności.
    Poza tym to jem wszystko to, co wcześniej - dużo warzyw i owoców, razowe pieczywo, zupki, koktajle i takie tam ;-)

Aniołek[*]12.06.2015, 7tc

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    Ermilka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-02-08 zobacz kalendarz
    Witajcie dziewczyny, cześć Robaczku.
    Blanko przykro mi z powodu samochodu, dobrze, że miałaś ubezpieczenie.
    Upisałyście stron, czytałam i czytałam.
    U mnie wczoraj imieniny teścia i znów mnóstwo pracy w kuchni. Wieczorem byłam wykończona. A za tydzień komunia, dziś wieczorem robię przymiarki Mam nadzieję, że się ociepli wreszcie. Dzieci przed weekendem znów miałam przeziębione.
    U mnie wśród najbardziej doskwierających objawów to drętwienie kończyn i brak apetytu na obiady.
    Odliczam już do czwartkowej wizyty

Member
    busiu

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-02 zobacz kalendarz
    Ale czytania przewijam i przewija strony

Robaczki witaj gratuluję córci!

Dziewczyny wizytujace dzisiaj trzymam za Was kcikuki!

Blanka nie fajnie z tym autem sąsiadom też zalalo oni nie mieli ac bo to stare auto.też nie odpalilo U nas cały trawnik mułu gałęzi i smieci.leje dalej wczoraj tylko 3 gdzie nie lało. A co do teściowej moja też jakaś obrazona chodzi tyle że ja już mam to gdzieś. Weronika chciała iść do szkoły ale podstawówkę zalalo wodę pompuja i popołudniu będziemy zrywem społecznym sprzątać.

21.09.2010 10tc; 14.02.2011 19tc;
    03.09.2016 7tc Aniołki :***

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Jejku ile szkód się narobilo... przecież powinna być taka piękna pogoda majowa. Mnie ostatnio naszła ochota na piwo wiec wypilam bezalkoholowe. Ogólnie to więcej piję koktajli kupilam nowy blender i jest teraz czym robić koktajle a najbardziej cieszy mnie to że moge przemycić natkę pietruszki której nienawidze i wypije trochę jej nie czując tego smaku
    Biedronko myślałam o masazach. Dziś idę właśnie się dowiedzieć więcej
    Dziewczyny wizytujace trzymam kciuki

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    powodzenia na dzisiejszych wizytach dziewczyny! Tych, których nie ma na naszej październikowej liście wpisujcie się (link u mnie w sygnaturze).

robaczku przymierzam się tym razem do porodu na lutyckiej, mam stamtąd lekarkę. Poprzedni raz rodziłam w Św. Rodziny, ale jestem bardzo niezadowolona z pomocy, a raczej jej braku położnej przy porodzie (skończyło się cc i bardzo zależy mi tym razem na sn).

blanka nie denerwuj się tą wiedźmą, szkoda Hani. Jak ma za dużo pieniędzy to niech sama opłaci ten test na ojcostwo i może w końcu papa jej się zamknie.

dobrego dnia dziewczyny

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Nowy tydzień i wizyta, ale dzień fajny Za kciuki z góry dziękuję.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member Awatar Robaczek*
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-19 zobacz kalendarz
    Cześć Ermilka! Życzę lepszej pogody na komunię i nie daj się zatyrać w kuchni ;-) Na drętwienie kończyn i obrzęki pomaga picie dużej ilości wody..próbowałaś? Polecam tez orzechy, mają dużo magnezu, a czasem jego brak może tez dawać takie objawy drętwienia. Bierzesz jakiś pakiet witamin?

Busiu, dziękuję!
    Pogoda faktycznie nie dopisuje..dzisiaj w nocy mają być przymrozki, a ja drżę o glicynie, które lada dzień zakwitną w ogrodzie...

Evlin, ja tez blenduję namiętnie :-) Kupiłam fajną książkę, 365 zielonych koktajli: http://www.empik.com/zielone-koktajl...3706,ksiazka-p i jadę z tym koksem kilka razy w tygodniu Wczoraj robiłam szpinakowy z ananasem, pyyyychaaaa!
    Powodzenia z masażystami, obyś kogoś sensownego znalazła. Trzymam kciuki!

Asiu, nie znam tych szpitali..ale przeraża mnie ogólny stan opieki okołoporodowej :-( Nie wiem na ile pozwalają na obecność osób trzecich, ale chciałabym żeby moja teściowa mogła być blisko (jest neonatologiem). Najpewniej dla mnie byłoby wybrać szpital, gdzie pracuje ona i mój tata, ale to 500 km stad, wiec wykluczam jazdy ma takie dystanse tuż przed porodem...
    A wiesz coś na temat Polnej? Odradzasz, polecasz? Czy wybrałaś już szkołę rodzenia?
    Pozdrawiam!

Mira, powodzenia! Będzie dobrze
    Ostatnio edytowane przez Robaczek* ; 08-05-17 o 08:51

Aniołek[*]12.06.2015, 7tc

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    84maja

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-30 zobacz kalendarz
    Witaj robaczku na pokładzie!

Wizytujące dzisiaj trzymam kciuki za pomyślne wieści i chyba sama się dziś wybiorę bo mnie dziwnie brzuch boli tak jak bym skurcze miała.

Blanka ta Twoja teściowa to jest naprawdę wykolejona, zapytaj czy ojciec Twojego M też robił test na ojcostwo? Ciekawe co by Ci odpowiedziała. Może po prostu musisz Ty też być dla niej nie miła to może się trochę otrząśnie?

Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    84maja idź jeśli Cię coś niepokoi!

jeśli chodzi o polną słyszałam zarówno opinie bardzo złe jak i bardzo dobre. Wg mnie wynika to z tego, że to największy szpital, z największą liczbą personelu i porodów więc i większe ryzyko, że coś pójdzie nie tak. Jednak te złe opinie mi wystarczą i tam nie chcę rodzić. Moje osobiste doświadczenie z polną jest takie, że pojechałam w drugiej ciąży z krwawieniem na IP, pani pieęgniarka/położna mnie skwitowała, że jak coś się dzieje zaprasza do przyszpitalnej przychodni, nalegałam na zbadanie a nie jakieś bawienie się w zapisy... i stwierdziła dobrze proszę pójść ze mną sprawdzę jak sprawa wygląda, po czym w osobnej sali zajrzała mi w majtki, stwierdziła "rzeczywiście jest krwawienie" i zadzwoniła po lekarza by mnie zbadał. Po badaniu zlecili duphaston, na usg ciąża nie rozwinęła się od dwóch tygodni więc raczej było już przesądzone, zlecili betę dwa razy i wypuścili do domu, na drugi dzień poroniłam i pojechałam już na lutycką. Na polnej jest dla mnie "masówka", ale znam kobiety które są zadowolone, ważne że masz stamtąd lekarza, wtedy podobno inaczej patrzą. A jakbyś do tego wykupiła położną to miałabyś na pewno wypas plusem na pewno jest to, że mają najlepszy sprzęt dla wcześniaków w mieście, więc jeśli rodzić wcześniej to najlepiej tam. Ja rodzę tam gdzie mam lekarkę i uważam, że to rozsądne wyjście również dla Ciebie. Moje serce mimo PRL-owskiego wyglądu wzbudziła lutycka, pani położna, która mnie przyjmowała po poronieniu (nastąpiło w domu) na początku trochę oschła, zagadałam ją z czasem, na koniec powiedziała mi z uśmiechem teraz do zobaczenia jak przyjedzie pani do nas rodzić. I wierzę że pojadę

22.10.2016(*)6tc

Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    jeśli chodzi o szkołę rodzenia to chodziłam w pierwszej ciąży u nas w miejscowości (na nfz). Drugi raz się nie zapiszę bo z małym więcej byłoby ze mnie szkody niż pożytku na takich spotkaniach, ale przy pierwszym dziecku warto dzięki tej sr nie poddałam się tak łatwo z rozkręcaniem mojej laktacji, prawie dwa miesiące wiszenia prawie cały czas na piersi, ale było warto i tak dociągnęłam do prawie 14 miesięcy kp. Panie położne nie były nachalne w promowaniu karmienia piersią, a tylko uświadomiły jakie są tego zalety i to do mnie przemówiło. Potem na wizytach w domu (te same położne) bardzo dobra opieka i w każdej chwili mogłam zadzwonić z pytaniem. Wykorzystałam to nawet rok po porodzie jak zdarzył mi się pierwszy raz zator, nie było żadnej łaski w odpowiedzi mojej "opiekunki", wybiorę je na pewno jeszcze raz do drugiego dziecka.

22.10.2016(*)6tc

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów