Strona 269 z 665
Pokaż wyniki od 2,681 do 2,690 z 6643

Październikowe mamy 2017

Member
    biedronka23

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-26 zobacz kalendarz
    Smile, ja tez mam jutro po pracy wizyte, juz nie mogę się doczekać. Ja pracuje ile się da, oszaleje w domu

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Robaczek*
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-19 zobacz kalendarz
    Bąbelku, Maggie - fajnie, że możecie podglądać malucha w trójwymiarze przy każdej wizycie :-) U mnie zwykle usg, a ostatnio mała się odwróciła do nas pleckami i poza piękną linią kręgosłupa niewiele było widać ;-) Tzn nóżki i rączki owszem, nawet paluszki policzone, ale buźki gwiazda nie pokazała

Biedronka - Jan to piękne imię, ja tez bym takie wybrała dla chłopczyka. I u nas też byłoby po dziadkach ;-)
    Ogólnie podobają mi się krótkie imiona, które łatwo zdrobnić i które dają się wymawiać w miarę bezkolizyjnie po angielsku - to się przydaje ;-)
    Dlatego ta Julia mi chodzi po głowie..hmmmmm..

Mira, dzięki za info. Sądziłam, ze oba badania tylko oceniają ryzyko, a nie dają odpowiedzi na pytanie o konkretną diagnozę. U mnie w Pappa ryzyko wyszło znacznie mniejsze niż średnie (1:4000), a kolejny test mam tak jak Ty - 06.06. O Nifty pomyślę..Wtedy też mam badanie połówkowe w 3D więc zobaczymy jak się maluch ustawi do foty ;-)

Blanka, co za armageddon z tą pogodą! Masakra jakaś..współczuję i przytulam. Nie martw się zbytnio, bo na pewne rzeczy nie mamy wpływu, a stres zwyczajnie nie pomoże...

Smile, witaj! Trzymam kciuki za wizytę, daj znać jak poszło!

Evlin, a te bóle kręgosłupa to wiadomo z czego wynikają? Próbowałaś może inny materac albo poduszkę?
    Może da się jakoś to zminimalizować, pytałaś lekarza?
    Ostatnio edytowane przez Robaczek* ; 07-05-17 o 20:48

Aniołek[*]12.06.2015, 7tc

Senior Member
    smile.

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-08 zobacz kalendarz
    Biedronko, trzymam kciuki za wizytę. Też bym chciała wrócić do swojej pracy, ale po ostatnim szpitalu, nikt mi na to szans nie daje. Dzidzia wiadomo najważniejsza, więc trzeba to przeżyć

Senior Member Awatar blanka32
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-02 zobacz kalendarz
    Jutro urodzajny dzień się szykuje tyle wizyt extra.
    Jeszcze teściowa mi na wieczór ciśnienie podniosła zadzwoniła do M i pyta czy się nie rozmyslil i ze jeszcze ma czas i czy na serio ten ślub. Nie no na niby z datą ważności cholera..I żeby testy dna zrobil mu powiedziała pełnią się zbliża to czarownice szaleja.

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Robaczku mam poduche, ktora mi pomaga jednak nie zawsze. To od tego ze wcześniej pracowałam bardzo dużo fizycznie. I jeszcze przed ciąża miałam problem z krzyżem. Zmieniłam pracę ale niestety nie pomogło. Co do lekarza to jedyne co moge to isc do jakiegoś rehabilitanta ale strasznie długo się czeka.

Dziewczyny ale sie rozpisalyscie miałam co nadrabiać
    Robaczku witaj ale pociągnęłas dzisiaj forum do przodu.

Blanko współczuje zalania aut ale na pewne rzeczy nie mamy wpływu staraj sie nie denerwować dobrze, że miałaś wykupione Ac.

Doradźcie mi bo w piątek mam wizytę i mojego T napewno nie bedzie, no i moja teściowa tak nieśmiało spytała czy moze isc ze mna bo chciała by zobaczyć dzidzie a ze ona taka bardziej starej daty mowi ze te wszystkie 3D/4D to dla niej czarna magia, wiec stad moje pytanie wypada isc z teściowa do ginekologa

Blanko ta Twoja teściowa to faktycznie straszne babsko, kup jej bilet na łysa gore będziecie mieli spokoj

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar blanka32
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-02 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Martita61 Zobacz posta
    Blanko ta Twoja teściowa to faktycznie straszne babsko, kup jej bilet na łysa gore będziecie mieli spokoj
    20 pare km jest. On to specjalnie robi żeby mnie zdenerwowac tylko jaki ma w tym cel cholera wie..

Ja z teściowa bym nie poszła .... hehe jak bym miała stosunki ok to na samo usg może bym jej wejść pozwoliła

Senior Member Awatar Robaczek*
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-19 zobacz kalendarz
    Blanka - Twoja teściowa to zupełnie serio coś ma z czarownicy...co za wredny babsztyl! Jak można wygadywać takie bzdury?
    Moja teściowa mieszka 500 km stąd, ale czasem nas odwiedza i zwykle to przyjemne wizyty. Teraz jest wręcz nadopiekuńcza wobec mnie, bo bardzo się cieszy...10 lat cźeka ma pierwszego wnuka, a M to jedynak. Ale tez potrafi mi czasem zagrać na nerwach, choć jak czytam o Twojej, to mi wstyd, że tak myślę. Jest kochana, w dodatku to specjalista neonatolog i pediatra, więc będzie idealną babcią. Trzymam kciuki, żeby Twoją coś wstrząsnęło..może po urodzeniu dziecka zmieni stosunek? Oby...

Martita, witaj! Cieszę się, ze udało mi się do Was dołączyć, zawsze to raźniej!

Evlin, a próbowałaś masażystów? Moja koleżanka chodzi do świetnej masażystki (tez pracuje fizycznie, jest kosmetyczką i plecy jej siadają) i bardzo sobie ceni. Ta jej masażystka zajmuje się też medycyną wschodnią, akupunkturą etc i chociaż zwykle jestem ostrożna w takich rekomendacjach, wiem, że to jej bardzo pomaga.

Bąbelku, zapomniałam Cię zapytać - dlatego feta miałaby szkodzić w ciąży? Czytałam o serach pleśniowych, ale to dotyczy produktów z mleka niepasteryzowanego. Sery z pasteryzowanego mleka można jeść bez obaw, bo bakterie listeriozy giną w wysokich temperaturach. Chyba, ze chodzi o coś innego?
    A farbowanie włosów? Dlaczego jest niewskazane?
    Jeśli chodzi o zalecenia w diecie ciążowej, to ja mam dylemat jeśli idzie o ryby...niby morskie super, ale łososie faszerowane antybiotykami na łowiskach pewnie mniej, a głównie takie są dostępne w sklepach. Tuńczyki? Zjadają tyle paskudztwa i rtęci z innych ryb, że strach się bać..
    A Wy jakie ryby polecacie? A może macie jakieś ulubione teraz potrawy, przysmaki?
    Ostatnio edytowane przez Robaczek* ; 07-05-17 o 21:42

Aniołek[*]12.06.2015, 7tc

Senior Member
    Kiora88ŚL

Mieszka w
    Mysłowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-09 zobacz kalendarz
    Odkąd dowiedziałam się o ciąży i momentalnie rzuciłam palenie to chce mi się .... WINA ! No tak mi ciężko jak alkoholikowi. Poza tym żadnych innych nie mam. Kawę piję-rozpuszczalną jak zawsze, pół na pół z mlekiem. Herbata czarna-najczęściej z cytryną chyba, ze mam katar albo zgagę to odpuszczam. Zresztą ja herbaciana jestem i wiem, ze nie trzeba z tego rezygnować pod warunkiem, ze się nie przegina. Włosy farbuję-a jakże. Każdy normalny i rozsądny (no i na bieżąco szkolony) fryzjer powie, ze można i absolutnie to dziecku nie zaszkodzi. Wiele dziewczyn właśnie o to często pyta, zresztą mam sąsiadkę, która chodzi z mega odrostami bo jej fryzjerka stwierdziła że " do śmierci dziecka ręki nie przyłoży". Tak więc, wszystko ale z umiarem. No serów pleśniowych jeszcze nie jem bo mi nie smakują( nie dojrzałam do nich), podobnie jak z tatarem, sushi itepe.
    Mama 2 synów, 4 kotów i męża

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów