Strona 267 z 659
Pokaż wyniki od 2,661 do 2,670 z 6587

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Skąd jesteś robaczku? Ja mieszkam tylko pare km od Poznania na wschód. Wybrałaś już szpital do porodu? Jeśli chodzi o pracę to jak nie musisz dźwigać, nie masz kontaktu z zarazkami czy innych ciężkich warunków to pewnie że mozesz sobie pracować ja akurat pracuje w przedszkolu i poszłam na chorobowe pare dni po tym jak potwierdziłam ciążę bo już zdążyłam złapać choróbsko od jednego z dzieci, dostałam gorączkę ktorej nie mogłam zbić apapem, lekarz mi powiedział ze gorączka jest groźna dla malucha na tym etapie i ja zaryczana powiedziałam sobie, że więcej nas na to nie narażę i do pracy nie wróciłam. Zresztą mój lekarz uważał że przedszkole to nie miejsce dla kobiety w ciąży i jeszcze mnie zrypal że na pierwszej wizycie nie wzięłam chorobowego. Ale jakbym miała pracę bez zagrożeń to bym popracowała tak jak piszesz by zdążyć jeszcze wszystko ogarnąć.

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Robaczek*
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-19 zobacz kalendarz
    Miro, Wyrozumiały ten Twój szkrab
    Znasz już płeć czy jeszcze niespodzianka? Czytałam, ze pierwsze ruchy już czujesz, super!
    Ja tez mam niskie ciśnienie, od zawsze. Ostatnio 120 na 55, ale bywa niższe. Brakuje mi kawy, którą uwielbiam i kiedyś piłam hektolitrami, a teraz od wielkiego dzwonu wypiję słabiutkie latte, albo M mnie namówi na bezkofeinową jak już bardzo jęczę ;-)

Ciekawa jestem czy Wy macie jakieś szczególne wyrzeczenia, rzeczy, których Wam brakuje?

Edit:

Asiu, mieszkamy w Kamionkach koło Poznania. Jesteśmy w Wielkopolsce dopiero od 8 lat (jestem z Krakowa) więc ogólnie nie znam za bardzo specyfiki Poznania, jeśli idzie o szpitale w tym zakresie etc. Nigdy się też tym nie interesowałam, ale teraz chyba muszę zacząć ;-) Moja lekarka przyjmuje na Polnej, więc to wyglada na naturalny wybór, ale muszę zebrać najpierw jakieś opinie itd. M jest lekarzem, ale zupełnie z innej branży i tez nie zna tego środowiska. A Ty wybrałaś już szpital?
    Ostatnio edytowane przez Robaczek* ; 07-05-17 o 19:24

Aniołek[*]12.06.2015, 7tc

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Robaczku witaj i gratuluję córeczki dziewczynki są u nas póki co w mniejszości

Co do zwolnienia, wszystko zależy od tego jaką masz pracę i jak się czujesz. Ja w pierwszej ciąży pracowałam prawie do końca, ale czułam się super. Zachodząc w drugą ciążę byłam na wychowawczym, teraz przeszłam na zwolnienie. Co do dolegliwości, to mdłości miałam, ale znośne. Teraz najgorzej dokucza mi ból bioder w nocy, a poza tym jest ok synek tak szaleje w brzuszku, że jestem przeszczęśliwa i dużo spokojniejsza

Aaa Mira, gratuluję poczucia ruchów

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Robiłam Nifty, więc wiem na 100%, że to synuś - Maksymilian

Co do wyrzeczeń... z kilku rzeczy zrezygnowałam (kawa, czarna herbata, farbowanie włosów), ale żadnej mi nie brakuje, bo to nie ja i moje zachcianki jestem teraz najważniejsza, tylko mój mały lokator.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Cześć Maggie! Dziękuję :-) W duchu bardzo chciałam córeczkę, więc tym większa radość gdy się dowiedziałam.
    Bólu bioder nie zazdroszczę, ale tych aktywnych figli w brzuchu już tak! Super, bo to na pewno uspokaja, ze cały czas czujesz swoje maleństwo :-)

Mira, faktycznie, przecież czytałam, ze Maksiu będzie, gapa ze mnie...
    Czy Nifty robiłaś na własne zycżenie czy lekarz zalecał? My chcieliśmy zrobić, ale moja doktorka odradzała, ze z punktu widzenia diagnostyki jest bezużyteczne, bo i tak trzeba zrobić test podwójny żeby było wskazanie do ewentualnego leczenia...sama nie wiem co o tym myśleć..

A propos wyrzeczeń, to oczywiście drobiazgi, w porównaniu z radością, ale faktycznie kawy i czerwonego wina czasem mi brakuje ;-) Czarnej herbaty nie piłam, głównie zieloną i to cały czas piję, choć ograniczam ilościowo. Aha, musiałam też odwołać długo wyczekiwany wyjazd, bo lekarz odradza podróże samolotem, ale to akurat szybko przetrawiłam. Tak jak piszesz - lokator najważniejszy
    Ostatnio edytowane przez Robaczek* ; 07-05-17 o 19:36

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Mam prawie 37 lat, więc sama chciałam a lekarz poparł ten pomysł (Pappa też robiłam).

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Ja mam 36, więc witaj w klubie ;-)
    Czy Nifty wskazało jakieś dodatkowe parametry, których nie pokazuje Pappa? Pytam, bo być może się zdecyduję jeśli warto..

A zastanawiałyście się nad badaniem USG w 3D/4D? Czy warto je zrobić i jeśli tak, to kiedy najlepiej?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar bąbelek
    Mieszka w
    warszawa
    O mnie
    Jestem mamą Patryka urodzonego 1.11.11
    Wpisów
    9
    Asia widzę że jesteśmy koleżankami po fachu :-) Też prowadzę grupę w przedszkolu. I chociaż chciałam pracować do czerwca to przeziebie mnie rozlozylo i poległam. Brakuje mi dzieciaczkow i pracy ale zdrowie malucha najważniejsze a w przedszkolu coraz jakieś choroby się pałętają.

Senior Member Awatar bąbelek
    Mieszka w
    warszawa
    O mnie
    Jestem mamą Patryka urodzonego 1.11.11
    Wpisów
    9
    Co do wyrzeczeń to czasem napilabym się mocnej kawy, chociaż od czasu do czasu pozwalam sobie na leciutką kawę z mlekiem . Ser pleśniowy za mną chodzi, nawet fetę odstawiłam chociaż podobno można ja jeść. włosów jeszcze nie malowalam bo się waham. Dolegliwości jakiś uciążliwych nie miałam. A co do usg 3/4d to moja gin podczas badania przełącza sprzęt i możemy pooglądać dzidziusia dokładniej. Fajna sprawa :-)

Senior Member Awatar blanka32
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-02 zobacz kalendarz
    Witajcie
    Witaj robaczku, gratuluję córci! Ja też jestem na zwolnieniu, nauczanie wczesnoszkolna, dla mnie Hania najważniejsza A problemów miałam trochę z ta ciąża.

Mira to jest na pewno Maksiu,doczekała się! No i jutro wizyta

Busiu wczorajsza nawałnica zasiala zniszczenie nam 2 auta zalalo moje 10cm do dachu bylo A M po szyby i jeszcze 11innych to Był moment. Moje nie odpalilo i idzie na szkodę całkowitą. Nie będę jeździć i widzieć dziecka w aucie po zalaniu. Już jakiś handlarz był za 25tyś chciał brać i potem puści dalej jako igłe .. Dla mnie to nie opłacalne.

Ciężki dzień dzisiaj miałam stres brzuch mnie bolał. Ogólnie do du*y

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów