Strona 264 z 670
Pokaż wyniki od 2,631 do 2,640 z 6695

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Biedronko martwienie sie niczego nie zmieni. Wiec trzeba być pozytywnej myśli

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    biedronka23

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-26 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Evlin Zobacz posta
    Biedronko martwienie sie niczego nie zmieni. Wiec trzeba być pozytywnej myśli
    Jakbym słyszała mojego męża, ale czasem wiecie pewnie same ze to jest silniejsze. To moja pierwsza ciąża i boje się jak diabli

Member
    busiu

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-02 zobacz kalendarz
    Mira to musisz mieć piękne wymiary jak modelka! Jak ja bym chciala taki biust A tak po każdej ciąży mam mniejszy

Biedronko witaj nie zamawiaj się bo to nic nie da nie na wszystko mamy wpływ. Najważniejsze że wszystko jest dobrze i tak będzie nadal.

Ja tez słyszałam że jak śni się na źle to bardzo dobrze bo sny sa na odwrót.

Ja ze swoim już jestem całkiem pogodzona pogoda piękna 23' zapalimy dzieciom grilla mam ochotę na szaszłyka i karkowke.

21.09.2010 10tc; 14.02.2011 19tc;
    03.09.2016 7tc Aniołki :***

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Hahaha, chciałabym, ale niestety mam wąskie biodra i płaskodupie gorsze niż Doda a do tego ramiona jak czechosłowacka pływaczka, także ten cyc mi choć równoważy inne braki u góry mam rozmiar albo i dwa więcej niż na dole, także daleko mi do modelki

Udanego grilla

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Dziewczyny skad wy bierzecie te teksty, Czechosłowacka pływaczka no nie moge a sie uśmiałam

A ja dzisiaj miałam dzien dla siebie byłam u kosmetyczki paznokcie ogarnięte brwi tez, polazilam po miescie kupiłam mojemu koszule bo idziemy na tą komunie za tydzien i jestem padnieta dobrze ze dzieci z babcia to moze ja dzisiaj wykorzystam mojego w jakis sposób

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Biedronka witaj na pokładzie i trzymam kciuki by wszystko było dobrze

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Member
    biedronka23

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-26 zobacz kalendarz
    Dziękuje. W poniedziałek wizyta u ginekologa. Znowu zobaczę bąbelka

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Biedronka witaj w naszym gronie nie zamartwiaj się, bo na pewne rzeczy wpływu nie mamy, a stres i martwienie się nie pomaga dzidziusiowi. Trzeba być dobrej myśli

My dziś spędziliśmy dzień na działce na grillu. Pogoda dopisała, więc trzeba było wykorzystać za to teraz pada i słychać burzę z daleka. U nas też się przewija Bruno, mężowi się podoba. Ja za to nie mogę uwolnić myśli od Szczepana tylko że Szczepan pasuje mi dla nastolatka czy dorosłego faceta, a niekoniecznie dla niemowlaka mąż twierdzi, że imię Szczepan jest obciachowe i dzieci by się z niego śmiały. Kurczę naprawdę będzie problem, listę z imionami już znam na pamięć i raczej nic nowego się na niej nie pojawi

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Miałam ten sam problem z Konradem. Idealne od nastolatka ale jak to zdrabniać? I w końcu porzuciłam ten pomysł.
    To na Śląsk wiosna jeszcze nie dotarła. Dalej jest chłodno i pochmurnie, co rusz pada.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Member
    busiu

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-02 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez *Mira Zobacz posta
    Miałam ten sam problem z Konradem. Idealne od nastolatka ale jak to zdrabniać? I w końcu porzuciłam ten pomysł.
    To na Śląsk wiosna jeszcze nie dotarła. Dalej jest chłodno i pochmurnie, co rusz pada.
    Kondziu sąsiadka tak zdrabnia Konrada.

U nas z grilla nici w ciagu 15 min przyszło oberwanie chmury i 50min intensywnego deszczu U nas ok podwórko pod wodą ale teściowa zalalo cały dół 1M wody. Mój wylewa i pompuje ze znajomymi. Straż nie przyjedzie bo zalało nasza podstawowke i ratują dolny poziom. Obejrzała się drogą dojazdową do kościoła i ogólnie nie ciekawie. A jutro miała mieć moja córka rocznice komunii. Ja przyzwyczaiłam się do Dominika ale zaczyna za,mną chodzić Alan..

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów