Strona 26 z 667
Pokaż wyniki od 251 do 260 z 6664

Październikowe mamy 2017

Senior Member
    84maja

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-30 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Asia1988x Zobacz posta
    Blanka a skąd wiesz że on by nie chciał żeby jego życie właśnie w taki sposób wywróciło się do góry nogami? Jeśli nie ma rodziny i nie jest złym człowiekiem uważam że powinien wiedzieć, w końcu to jego część... zrobisz jak uważasz, ale nie masz pewności czy to nie byłoby dla niego szczescie, a Ty go tego pozbawiasz przejmując się głupim gadaniem ludzi.
    też tak myślę

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Witaj Blanka

Cytat Zamieszczone przez Asia1988x Zobacz posta
    Blanka a skąd wiesz że on by nie chciał żeby jego życie właśnie w taki sposób wywróciło się do góry nogami? Jeśli nie ma rodziny i nie jest złym człowiekiem uważam że powinien wiedzieć, w końcu to jego część... zrobisz jak uważasz, ale nie masz pewności czy to nie byłoby dla niego szczescie, a Ty go tego pozbawiasz przejmując się głupim gadaniem ludzi.
    Podpisuję się pod tym rękoma i nogami ale blanka oczywiście zrobisz jak zechcesz

Blanka a którą toksoplazmoze masz pozytywną? IgG czy IgM?

Senior Member Awatar blanka32
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-02 zobacz kalendarz
    IgG. Już wiem że jest ok tak ma być ale za to gr rh- jest problemem

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    blanka... chyba sytuacja sama się rozwiązała bo musisz dowiedzieć się czy tata dziecka ma rh+ czy - . Ja tam mówię, że to znak

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Member
    Ermilka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-02-08 zobacz kalendarz
    Witaj blanka. Mamy termin na ten sam dzień
    Nie powinnam się wtrącać ale nie mogę się powstrzymać.
    Skoro zdecydowaliście się ma seks to mieliście oboje świadomość ryzyka, że może to skończyć się ciążą (niestety żadna antykoncepcja nie daje 100% pewności). Uważam, więc, że teraz oboje powinniście się z tym zmierzyć.
    Jeśli nie chcesz mu popsuć życia to mu powiedz o ciąży ale możesz zaznaczyć, że jesli nie chce tego dziecka albo nie chce żeby ktoś o nim się dowiedział to Ty to akceptujesz, nikomu nie powiesz i sama je wychowasz. Ale mu powiedz!!! Z tego co zrozumiałam to słabo go znasz. Może marzy o dziecku, nie dowiesz się o tym dopóki go nie poinformujesz o ciąży. Skoro podjęłaś decyzję, że wychowasz je sama to nie bedzie problemem powiedzieć mu a jak będzie miał to w nosie to dasz radę sama. Pewnie będzie bolało ale będziesz miała pewność, że on nie chciał. A jak będziesz dusić to w sobie to całe życie CAŁE!!! będziesz się zastanawiać czy dobrze zrobiłaś.
    Co powiesz dziecku jak zapyta o tatę? Będziesz kłamać, że nie żyje, że go nie chciał? Bo jeśli powiesz, że jego ojciec nie wie że ma syna bo tak sama zadecydowalas, to gwarantuje, że Ci tego nie wybaczy, przynjmniej ja bym nie wybaczyla. Tym bardziej, gdy mówisz że jest dobrym człowiekiem.
    To chyba tyle. Nie obrażaj się, że tak na Ciebie wsiadłam ale dla mnie taka decyzja jest ZŁA I SAMOLUBNA, ale zrobisz jak zechcesz.
    Moze spróbuj porozmawiać z jakąś bliską i zaufana osobą. Może ona coś sensownego Ci doradzi.

O mnie
    Wiem właśnie mnie gin uświadomiła.
    Jak to zrobić jaK mam mu powiedziex

Member
    Ermilka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-02-08 zobacz kalendarz
    Najlepiej wprost kochana. Postaw sprawe jasno, jeśli nie chce miec z tym nic wspólnego to Ty to akceptujesz i poradzisz sobie sama. Dasz radę.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    84maja

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-30 zobacz kalendarz
    trzymamy kciuki za Ciebie. Będzie dobrze a być może okaże się super ojcem i cudownym mężem

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    mówisz, że on chce się z Tobą spotkać. Więc się spotkaj. Najlepiej na jakimś neutralnym gruncie, ale też spokojnym żeby tłumy nie kręciły się w okół Was. I powiedz to co nam napisałaś. Że mliczałaś bo nie chciałaś mu "psuć" życia, że okazało się że jesteś z nim w ciąży i urodzisz i wychowasz to dziecko bez względu na jego decyzję. Że nie chciałaś mu mówić, ale musisz bo możliwy jest konflikt serologiczny i musisz znać jego odczyn rh. Poczytaj dokładnie lub dowiedz się o tym konflikcie bo pewnie będzie pytał (żeby sobie nie pomyślał, że to jakaś wielka choroba czy coś ), możesz mieć też przy sobie zdjęcie z usg, może będzie chciał zobaczyć w każdym razie bądź szczera. Trzymamy kciuki

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

O mnie
    Kochane to nie telenowela ani bajka o kopciuszka.
    odpisałam mu na SMSy poprosiłam o spotkanie. Bąbelek najważniejszy i tak przedstawię mu sytuację jak ermilka radzi. Ale się boję boże..

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów