Strona 258 z 646
Pokaż wyniki od 2,571 do 2,580 z 6453

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Dokładnie, dlatego też uważam, że nie ma się co nastawiać "nie dam rady", bo psychika jest w tym wypadku bardzo ważna. A natura tak to wymyśliła a nie inaczej i nie ma co się blokować, tylko myśleć pozytywnie.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Po odejściu wód można miec ten masaż czy tylko przed? Bo mi cholera jasna nic nie pomogli by urodzić. Dostałam maksymalną dawkę oksytocyny i to tyle jeszcze nie poruszałam tematu porodu z moją gin, ale tak liczę na jej wsparcie i poród w szpitalu w którym pracuje, że mi bardziej pomogą... zobaczymy

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Aha i podobno skurcze z oksy bolą dużo bardziej niż te nasze naturalne więc jeśli można lepiej się z nią wstrzymać

Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    I jeszcze jedna rzecz wybaczcie że tak truje. Też byłoby inaczej jakby cesarki wyglądały jak Np w Niemczech... zeby tata mogl byc z mamą na sali, żeby można było kangurować dziecko... a nie nagle zostałam sama, dziecko zobaczyłam na drugi dzień bo miałam narkozę, ale nawet jakbym miała miejscowe to tylko na sekundę przyłożyliby mi go do policzka i wpisali "kontakt skóra do skory obecny"... cos powoli się zmienia w polskich szpitalach, ale w Poznaniu nadal tak to wyglada

Senior Member Awatar bąbelek
    Mieszka w
    warszawa
    O mnie
    Jestem mamą Patryka urodzonego 1.11.11
    Wpisów
    9
    Asia w niektórych szpiatalch u nas pozwalają na obecność ojca na sali i kangurowanie , chociaż jest to rzeczywiście jeszcze rzadkością . Co do masaży to ja miałam wykonywany w trakcie, by rozluźnić szyjkę macicy. W efekcie nic to nie dało, a o bólu i sposobie wykonania wolę nie wspominać. Co do oxy to masz rację skurczę są mocniejsze. Ale masz ten komfort ,że Twoja gin pracuje w szpitalu.

Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Asia1988x Zobacz posta
    I jeszcze jedna rzecz wybaczcie że tak truje. Też byłoby inaczej jakby cesarki wyglądały jak Np w Niemczech... zeby tata mogl byc z mamą na sali, żeby można było kangurować dziecko... a nie nagle zostałam sama, dziecko zobaczyłam na drugi dzień bo miałam narkozę, ale nawet jakbym miała miejscowe to tylko na sekundę przyłożyliby mi go do policzka i wpisali "kontakt skóra do skory obecny"... cos powoli się zmienia w polskich szpitalach, ale w Poznaniu nadal tak to wyglada
    Ale to jest bardzo ważna kwestia, dobrze, że o tym wspomniałaś. Niestety w szpitalu w którym będę rodziła wygląda to tak samo. Kuzynka tam miała CC pod znieczuleniem miejscowym, więc wiem z pierwszej ręki, od razu po cięciu mały poszedł do badania a ona go dostała po paru dobrych godzinach na własną wyraźną prośbę. Także to też jest spory minus. A szpitala nie zmienię, bo tam mam swojego lekarza i dobry sprzęt.

Member
    busiu

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-02 zobacz kalendarz
    U na w szpitalu ojciec stoi za szyba przy cc po zamierzeniu ważeniu dostaje dziecko do kangurowania jeśli jest wszystko ok. I może być dziecko cały czas i ojciec też nawet nocami z matka.A to taki zwykły tarnowski szpital. tak już było 2 lata temu i jest nadal.
    Ja wszystkie porodu z oxy nie mam rozeznanie jak jest bez.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar blanka32
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-02 zobacz kalendarz
    Tarnowski??? który nowy czy stary jesteś z okolic Busiu??

U nas w zwykłym powiatowym szpitalu tez po zabiegu biorą dziecko na ważenie badania, ubiorą i wtedy dają ojcu ktory moze byc z tym dzieckiem ale na noc zostac nie moze. Moze byc z matka na sali pooperacyjnej. Nie jest zle wszystko jest do przeżycia.

A ja mam pytanie jak to jest jak sie urodzi dziecko jakie przywileje ma ojciec? Tzn ile wolnego? Tez chyba pare dni okolicznościowego urlopu sie nalezy. I czy to jest niezależnie od tego czy jest sie małżeństwem czy nie?

Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    O ile się nic nie zmieniło, to 2 dni urlopu okolicznościowego i 14 dni urlopu ojcowskiego do wykorzystania w ciągu pół roku od porodu.

Edit: a jednak się zmieniło, teraz to można wykorzystać aż przez 24 miesiące!

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów