Strona 257 z 646
Pokaż wyniki od 2,561 do 2,570 z 6453

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Poszlam tylko na zakupy a tu tyle czytania ale to fajnie
    Super ze Wasze dzieciaczki robią takie postępy. Zawsze będzie łatwiej
    Ja też Mira nie boje sie porodu ale to chyba dlatego że nie wiemy do końca jak to będzie i nie mamy porównania. I jeśli trzeba będzie ciąć to trudno... ale będę się przed tym broniła.
    Mam koleżankę która chciałaby cc na życzenie oczywiście gdyby była w ciąży. Wydaje mi się że te osoby po prostu nie wiedza jakie mogą byc komplikacje po cc i jakie utrudnienia później.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar bąbelek
    Mieszka w
    warszawa
    O mnie
    Jestem mamą Patryka urodzonego 1.11.11
    Wpisów
    9
    Cytat Zamieszczone przez Evlin Zobacz posta
    Poszlam tylko na zakupy a tu tyle czytania ale to fajnie
    Super ze Wasze dzieciaczki robią takie postępy. Zawsze będzie łatwiej
    Ja też Mira nie boje sie porodu ale to chyba dlatego że nie wiemy do końca jak to będzie i nie mamy porównania. I jeśli trzeba będzie ciąć to trudno... ale będę się przed tym broniła.
    Mam koleżankę która chciałaby cc na życzenie oczywiście gdyby była w ciąży. Wydaje mi się że te osoby po prostu nie wiedza jakie mogą byc komplikacje po cc i jakie utrudnienia później.
    Co do tych cc na życzenie to mi osobiście się wydaje, że nie wolno wkładać wszystkich do jednego worka,że to z wygody itp. Może ktoś miał tak traumatyczne przeżycia w szpitalu po psn,że po prostu obawia się o swoje życie i dziecka i dlatego decyduje się na cięcie. Ja osobiście się waham jeszcze i nie wiem jaką podejmę decyzję.

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Ja jakieś tam mikro porównanie mam. Po pierwsze całą wczesną młodość miałam takie miesiączki, że mdlałam, leżałam plackiem i wymiotowałam z bólu, nawet Ketonal nie pomagał. Z liceum koleżanki mnie odprowadzały do domu półprzytomną. A po drugie poronienie. Leżałam od 9 rana do północy z bólami po lekach wywołujących skurcze w gorączce (w sumie dostałam cztery dawki), bo nie chciało się zrobić rozwarcie a lekarze nie chcieli pierworódki łyżeczkować na siłę, żeby nie uszkodzić szyjki. Przeżyłam mało delikatny masaż szyjki na pobudzenie przy którym aż mnie zamroczyło. Bolało jak cholera, ale teraz tylko pamiętam, że bolało. Także jedyne co mnie ominęło to skurcze parte. Skoro przeżyłam tamto chociaż nie prowadziło do szczęśliwego finału, to przy prawdziwym porodzie to ja uśmiechem na ustach zniosę te skurcze.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Mieszka w
    warszawa
    O mnie
    Wpisów
    9
    Cytat Zamieszczone przez *Mira Zobacz posta
    Ja jakieś tam mikro porównanie mam. Po pierwsze całą wczesną młodość miałam takie miesiączki, że mdlałam, leżałam plackiem i wymiotowałam z bólu, nawet Ketonal nie pomagał. Z liceum koleżanki mnie odprowadzały do domu półprzytomną. A po drugie poronienie. Leżałam od 9 rana do północy z bólami po lekach wywołujących skurcze w gorączce (w sumie dostałam cztery dawki), bo nie chciało się zrobić rozwarcie a lekarze nie chcieli pierworódki łyżeczkować na siłę, żeby nie uszkodzić szyjki. Przeżyłam mało delikatny masaż szyjki na pobudzenie przy którym aż mnie zamroczyło. Bolało jak cholera, ale teraz tylko pamiętam, że bolało. Także jedyne co mnie ominęło to skurcze parte. Skoro przeżyłam tamto chociaż nie prowadziło do szczęśliwego finału, to przy prawdziwym porodzie to ja uśmiechem na ustach zniosę te skurcze.
    Oj znam dobrze te "masaże szyjki macicy" powinny się raczej nazywać katorgi a nie masaże

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    tak bąbelku masz rację, dlatego powiedziałam że każdy jest inny. Ale miałam na myśli "pójście na łatwiznę" osób, które pierwsze dziecko tak chce rodzić. Druga, że miała parę skurczy i to jej wystarczy woli się ciąć. To nie jest dla mnie trauma... Jakby ktoś rzeczywiście bardzo się bał to wiadomo nie ma co jej pogłębiać trzecia, która miała ostatnio cc na zimno załatwiła ją sobie w ostatniej chwili bo miała termin zaraz po Śwętach Bożego Narodzenia, nic wcześniej się nie działo więc sobie wymyśliła że jej starszej córce będzie przykro że mamy nie ma na Święta i załatwiła sobie cc tak żeby zdążyła wrócić. To nie są traumy, to są fanaberie dla mnie i wygoda.

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Member
    busiu

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-02 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez *Mira Zobacz posta
    Dokładnie to samo przeszłam przy rodzeniu Dawidka to dodam że,bóle parte są mniej bolesne i jak już można przec to jej to ogromna ulga z momentem wyjścia dziecka nic cisza spokój 0 bólu. Łożysko nigdy nie wiedziałam kiedy i było. Dzieci moje miały 3400,58cm 470G 24cm, i 3300 54cm

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Ja rodziłam naturalnie, mimo że strasznie się bałam porodu, ale powtarzałam sobie, że tyle kobiet urodziło, to i ja dam radę nastawilam się na ból nie do wytrzymania, na taki od którego myślałam, że będę mdlała albo chodziła po ścianach i byłam miło zaskoczona, że nie było tak źle bolało, ale był to znośny ból, dlatego myśląc o drugim porodzie nie boję się bólu, tylko ewentualnych komplikacji

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Mieszka w
    warszawa
    O mnie
    Wpisów
    9
    Cytat Zamieszczone przez Asia1988x Zobacz posta
    tak bąbelku masz rację, dlatego powiedziałam że każdy jest inny. Ale miałam na myśli "pójście na łatwiznę" osób, które pierwsze dziecko tak chce rodzić. Druga, że miała parę skurczy i to jej wystarczy woli się ciąć. To nie jest dla mnie trauma... Jakby ktoś rzeczywiście bardzo się bał to wiadomo nie ma co jej pogłębiać trzecia, która miała ostatnio cc na zimno załatwiła ją sobie w ostatniej chwili bo miała termin zaraz po Śwętach Bożego Narodzenia, nic wcześniej się nie działo więc sobie wymyśliła że jej starszej córce będzie przykro że mamy nie ma na Święta i załatwiła sobie cc tak żeby zdążyła wrócić. To nie są traumy, to są fanaberie dla mnie i wygoda.
    Tutaj oczywiście mówimy o fanaberii jeśli chodzi o te akcję z Bożym Narodzeneim Dobrze ,że jeszcze mamy dużo czasu do porodu to każda się psychicznie pozytywnie nastawi i nieługo będziemy się cieszyły naszymi bąbelkami

Mieszka w
    warszawa
    O mnie
    Wpisów
    9
    Czy są z nami dziewczyny z Warszawy? Bo na warszawskim formum nikt nowy się nie udziela i tak się zastanawiam, moze tutaj mam jakieś sąsiadki

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Dla mnie najważniejsze zdrowie dziecka. A w jaki sposób przyjdzie na świat się okaże. Myślę że każdy ból po porodzie będziemy w stanie z czasem zapomnieć.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów