Strona 256 z 646
Pokaż wyniki od 2,551 do 2,560 z 6454

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar blanka32
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-02 zobacz kalendarz
    Mira to Ty już wizyta ja tydz po tobie połówkowe
    Ja mam właśnie ucztę jogurt bananowy z ogórkiem konserwowym mmniammmm i już wiem co to znaczą dziwne smaki i zachcianki

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    carlaaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-02-17 zobacz kalendarz
    hej dziewczyny podczytyuje was sobie regularnie, wszystkim kibicuje szczegolnie Mirze
    sorry ze sie wtracam ale ja w lutym urodziłam drugie dziecko, pierwsze cesarka i też moja gin dziwiła się ze chce sn.
    I wiecie co? dało rade o 7 odeszły wody o 8:30 bylam w szpitali a o 13:45 urodził się synek.A nakważniejsze ze tego samego dnia moglam pójść pod prysznic, ze nie brałam leków p/bólowych i mogłam swobodnie śmigac a nie jak wówczas przez 2 miesiące ledwo chodziłam, jak za duzo bolalo, jak za szybko bolalo, jak chcialam podniesc bolalo, jak chcialam cwiczyc to z bolu odpuszczalam.
    Dlatego myśle ze jezeli oczywiscie nie ma wskazan medycznych to warto sprobowac
    powodzenia

Senior Member
    84maja

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-30 zobacz kalendarz
    Ja po cc nie mogłam dojść do siebie, dziewczyny które też miały cesarkę tego samego dnia co ja zasuwały jak małe samochodziki a ja jak stara babcia po łóżkach szłam do łazienki. Jeszcze przez tydzień w domu nie byłam w stanie sama się podnieść z łóżka.
    Odwaliłam taki numer po cc że jak lekarz przyszedł na obchód to tak się na mnie darł że lepiej nie mówić. Tak mi było nie fajnie po tym znieczuleniu i jak już zaczęłam odzyskiwać czucie w nogach to zapytałam pielęgniarkę czy mogę się przekręcić na bok a ta głupia cipa mi odpowiedziała że jak dam rade to mogę. Więc jak mnie lekarz zobaczył leżącą na boku to mało zawału nie dostał. Powinnam leżeć plackiem w bez ruchu a ja taki numer zrobiłam. Zatrzymało mi się krwawienie i lekarz się wystraszył że mogły szwy pójść ale na szczęście wszystko dobrze się skończyło. Rano lekarz mnie przeprosił i wytłumaczył jak to mogło się skończyć. No cóż widać że nie każdy tam wie co się powinno robić po cc a tym bardziej skąd ja to miałam wiedzieć.

Powiem wam że mój Piotruś już tydzień bez cyca. Myślałam że będzie gorzej. Upominał się to mu tłumaczyłam że cycusie są chore i mlesia już nie będzie to całował cycusie żeby wyzdrowiały a z czasem już przestał pytać. Teraz jak mówi że chce pocycać to mu przypominam że cycusi już nie będzie bo się mlesio skończyło i jest spokój. No i najważniejsze zaczął przesypiać całą noc

Carlaaa czyli widać że da sie urodzić SN i nie koniecznie drugi porod musi tez byc przez cięcie.

U mnie po tym drugim cięciu wogole nie było krwawienia przez dwa dni rozwarcie szyjki nie chciało sie zrobic pomimo zastrzyków z oksytocyny, dopiero jak zaczęłam młoda przystawiać bardzo czesto do piersi i ona ssaniem pobudzała wtedy chlusnęła ze mnie cała ta krew która zalegała salowa miała co robic

Maja brawo dla piotrusia ze tak dzielnie odstawił sie od piersi

Nie chwaląc mojej Igi juz ponad dwa tygodnie jestesmy bez pampersa wkoncu załapała o co chodzi siusiu pięknie do nocniczka z tym drugim czasem jeszcze zdarzy sie wpadka ale i tak jestem zadowolona ze po tylu próbach poszło tak gładko.

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Maja, super, że się udało z Piotrusiem. Prawie trzy lata to już duży kawaler

Zauważyłyście, że jesteśmy wyjątkowo zgodne co do porodu? Jakoś żadnej nie śpieszy się do cięcia, tylko te co muszą a i bez wielkiej radości o tym piszecie. Zastanawia mnie to w kontekście tego, że tyle się pisze o cesarkach na życzenie a u nas nie ma ani jednej takiej osoby. To co? Media przesadzają a ten wysoki procent cięć w Polsce to jednak z "winy" lekarzy a nie wygodnych kobiet?

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    Cytat Zamieszczone przez Asia1988x Zobacz posta
    agag jesteś? chciałam poskarzyć się na apkę rossmanna, co chcę zamówić to niedostępne (szczególnie rzeczy z promocji) bez wzglęgu na sposób dostawy bo nawet na kuriera patrzyłam, powinni od razu kasować niedostępne pozycje lub od razu żeby były na czerwono czy coś, a nie człowiek się nagrzeje a tam wszystko niedostępne

trochę Wam zazdroszczę wybierania wózków, ja bym na pewno wybrała teraz inny nie przez wygląd bo jest ok, tylko użytkowanie pozostawia do życzenia...
    Jestem jestem pochłonął mnie weekend majowy Najpierw Warszawa a jak wróciliśmy to trochę znajomych się przewinęło. Co do zamawiania przez neta to zawsze mówie że to nie jest dopracowane w wielu sprawach. Czasami zamawiasz jakiś produkt niby jest dostępny a tak naprawdę na sklepie go nie ma. Powinno być to bardziej aktualizowane. Może się w końcu tym zajmą bo ostatnio zamawianie online w rossie zrobiło się mocno popularne. Kiedyś jak były dwa zamówienia na tydzień to było dużo, a teraz dziewczyny mają po kilka dziennie to pewnie nowe problemy zaczęły z tego wynikać.

A jaki masz wózek? Ja z mojego po Zuzi jestem zadowolona ale wiadomo, że fajnie kupić nowy

Cytat Zamieszczone przez *Mira Zobacz posta
    To ja się nie boję porodu wcale, jaki nie będzie to trzeba go przejść. Wolałabym SN z wielu powodów (boję się krwotoku, bólu po cięciu i tego unieruchomienia, no i chciałabym przeżyć poród) ale jeżeli trzeba będzie ciąć to przeżyje, byle Maks był szczęśliwie na świecie. Dla niego zniosę wszystko.
    Mira i to jest prawidłowe podejście do porodu Jak weszło to musi wyjść Ja się w taki sposób nastawiałam przy pierwszym porodzie. Nie czytałam żadnych historii porodowych ani starałam się nie słuchać gdy jakaś życzliwa znajoma chciała mi o swoim opowiedzieć. Psychika ma bardzo duży wpływ na przebieg porodu więc trzeba się pozytywnie nastawić. Teraz przy drugim będzie trochę trudniej, bo już wiem co mnie czeka.

U mnie też od początku ciąży często bojowy nastrój. Mój mąż najczęściej się o tym przekonuje. Teraz jak czuje się lepiej to jakoś te nerwy też przechodzą.

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    gratuluję postępów u maluchów

mira, skąd wiesz że nie ma u nas zwolenniczki cc na życzenie? tylko po naszych postach boi się przyznać haha każdego sprawa jak rodzi, jak dla mnie po prostu (ale każdy jest inny) cc na życzenie jest czymś absurdalnym :/ ale osobiście mam w najbliższym otoczeniu przynajmniej trzy dziewczyny, które są tego zwolenniczkami. "Co za różnica kiedy jak dziecko jest donoszone" (!) no i że tak jest łatwiej, inna bardzo bała się porodu od początku powiedziała że rodzić nie zamierza... potem ją brzydziło kp, każdy jest inny. Jeśli któraś z Was jest po cc, a chciałaby spróbować rodzić sn jednak się boi polecam grupę na fb "Naturalnie po cesarce" można tam dostać mega wsparcie... nie ma krytyki a jedynie dobre słowo bez względu na to jak zakończy się poród. Gdybym tam nie trafiła wierzyłabym w to co wcześniej słyszałam, czyli cesarka raz to już zawsze, bo macica pęknie i umrzesz Ty i dziecko. A to się praktycznie nie zdarza, lekarze muszą kontrolować znacznie bardziej taki poród (vbac) więc niektórzy wolą nastraszyć by mieć spokój, ale można rozpoznać bóle związane z np. pękaniem macicy i w każdej chwili można zrobić cc, nie wspominam nawet o tym że wieeeeelu kobietom się udaje i to nawet rodzić spore dzieciaczki koło 4 kg. Także dla szukających wsparcia polecam tą grupę.

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    agag chyba przez popularność tej aplikacji tak wzrosła sprzedaż online. Wózek mam taki http://www.adamex.pl/pajero-alu-by-adamex ciągle mam jakieś problemy z kółkiem, ale przeżyję. Jak malec podrośnie przejdziemy na lekką spacerówkę, którą teraz jeździ Oli. Fajnie że majówka udana!

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Member
    busiu

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-02 zobacz kalendarz
    Nie wiem czy to idzie ale jak ja rodzilam to miałam wrażenie że lekarze robili byle mieć spokój na dyżurze i usunąć się przed Bożym narodzeniem. Mi 19 wieczorem odeszły wody urodziłam 21 w południe ile przez ten czas razy byłam namawiana nawet nocami ze sa wolni we 2 mogą już ciąć i w ogóle nawet mój już zaczął mnie namawiać. Zdrowie dziecka najważniejsze bo my to zawsze sobie jakoś poradzimy.

Martita oglądałam trima. Ciężki ale taki mój ja do takiego jestem po x-landerze przyzwyczajona.

Gratuluję odpampersowania ! Od razu inaczej prawda? Mi udało się w lipcu z Kamila wiec będzie rok. Nocnik fisher Price sedesik załatwił temat raz na zawsze.

Załatwiłam wszystko mam sukienki, miskowi koszulę i zrobiłam 100 mandatu za parkowanie:/ nawet policjanci łapią mandaty hehe od straży miejskiej...

Bianka 19 tydz! Prawie połowa

Senior Member Awatar bąbelek
    Mieszka w
    warszawa
    O mnie
    Jestem mamą Patryka urodzonego 1.11.11
    Wpisów
    9
    Tak Was czytam i normalnieję Myślałam,że tylko ja mam jakieś nerwowe sytuacje. Czasem tak mam ,że drażni mnie byle co. Bez kija nie podchodź. A co do sexu to zupełnie nie mam ochoty. Często mamy spinki na ten temat z mężem ale cóż ja poradzę na te hormony , nie chce mi się i juz ...a on dalej swoje.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów