Strona 250 z 659
Pokaż wyniki od 2,491 do 2,500 z 6587

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar blanka32
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-02 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez maggie_87 Zobacz posta
    Jejku busiu to współczuję. Oby chociaż to zapalenie płuc Was ominęło i życzę córkom szybkiego powrotu do zdrowia, a Tobie siły. Trzymajcie się tam

Blanka może w mieszkaniu nic nie jest rozpakowane, ale za to macie fajny wyjazd za sobą i wspomnienia, które pozostaną a do następnego weekendu już blisko

Evlin daj znać, jak będziesz miała wynik posiewu. No i udanego wypoczynku u teściów
    Dokładnie wspomnienia na długie lata.. mnóstwo wspolnych zdjęć, czas spędzony razem bez remontu, jego projektów, tel.. ah fantastycznie było... akumulatory naładowane Hania dotleniona szaleje M śpi A ja się cieszę że ich mam.

Dobrej nocy dziewczynki.

Busiu trzymaj się jutro będzie lepiej!

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Oj Busiu, to masz straszną majówkę.
    Dużo zdrowia dla dziewczynek i sił dla Ciebie.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Witam wszystkie Panie! Wiem, że nikt nie lubi takich postów. Możliwe, że mało kto je w ogóle czyta. Jednak zwracam się do Was z ogromną prośbą. Jestem studentką III-roku dietetyki i właśnie jestem na etapie pisania pracy licencjackiej, której tematem jest sprawdzenie wiedzy dotyczącej wpływu jodu na organizm człowieka oraz znajomości produktów obecnych na rynku polskim suplementowanych w jod. Chciałabym, żebyście pomogły mi, wypełniając ankietę skierowaną do Pań w ciąży. Wiem, że grupa została utworzona w innych celach, ale liczę na wyrozumiałość i chęć pomocy. Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego dobrego przyszłym mamom !

https://www.survio.com/survey/d/A5A8C9I3K1K8A9W9K

Senior Member Awatar bąbelek
    Mieszka w
    warszawa
    O mnie
    Jestem mamą Patryka urodzonego 1.11.11
    Wpisów
    9
    Hej Zapewne wsróęd Was są dziewczyny po cc. Jak nastawiacie się na kolejny poród myślałyście juz o tym?

Senior Member
    Kiora88ŚL

Mieszka w
    Mysłowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-09 zobacz kalendarz
    Jestem po dwóch cesarkach. Czeka mnie trzecia-lekarz kategorycznie zaznaczył, ze na sn nie mam co liczyć. Szczerze ? Jestem przerażona. Pierwsza cesarka była na gorąco, druga już planowana. Po drugiej strasznie ciężko dochodzi się do siebie ( to nie tylko moja opinia), nie wiem co będzie po trzeciej.
    Mama 2 synów, 4 kotów i męża

Senior Member Awatar bąbelek
    Mieszka w
    warszawa
    O mnie
    Jestem mamą Patryka urodzonego 1.11.11
    Wpisów
    9
    Cytat Zamieszczone przez Kiora88ŚL Zobacz posta
    Jestem po dwóch cesarkach. Czeka mnie trzecia-lekarz kategorycznie zaznaczył, ze na sn nie mam co liczyć. Szczerze ? Jestem przerażona. Pierwsza cesarka była na gorąco, druga już planowana. Po drugiej strasznie ciężko dochodzi się do siebie ( to nie tylko moja opinia), nie wiem co będzie po trzeciej.
    A z jakiego powodu miałaś cc? Ja jestem po jednej cc, po 16h porodu naturalnego wyprosiliśmy cięcie i to uratowąło synka. Teraz waham się czy chcę kolejny raz próbować PSN, dodam że szybko doszłam po siebie po tamtej cc.

Witajcie ale nudy na tej majowce pogoda pokrzyżowała wszelkie plany, troche zesmy pojeździłi na wycieczki miedzy deszczem a w niedziele byłam z moim T na kabaretach objadlam sie gofrów i innych nie zdrowych przekąsek i tak jakos zleciało.

Busiu jak sytuacja? Polepszyło sie dziewczynom?

Bąbelku ja tez jestem po 2 cc teraz czeka mnie trzecia i juz sama nie wiem czego sie spodziewać. Po pierwszej dosyć szybko doszłam do siebie po drugiej było juz ciężej a trzeciej chyba nie przeżyje. Chociaz przy drugimi cięciu ginekolog nawet nie chciała słyszeć zeby spróbować porod SN pomimo ze miedzy jedna a druga ciąża minęło 6 lat. A zreszta moze i dobrze bo ja nie chciałam rodzic normalnie. A teraz to juz wyjścia nie ma na stol pol godziny i po strachu

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    Ermilka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-02-08 zobacz kalendarz
    U mnie też nudna majówka. Dzieci mi się przeziębiły, już jest trochę lepiej. W niedzielę mieliśmy grilla u moich rodziców. Grill i mój brat na dworze, reszta w domu bo zimno.
    O cc się nie wypowiem, bo nie mam doświadczenia.
    Busiu zdrówka dla dzieci.
    Ostatnio dretwieją mi nogi strasznie, czy stoję, czy leżę. Myślicie, że to niedobór magnezu?

Member
    busiu

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-02 zobacz kalendarz
    Widać progres może na weekend będziemy w domu

Ja tez nie mam doświadczenia z cc i mam nadzieję że tak zostanie i 4 też będzie sn

21.09.2010 10tc; 14.02.2011 19tc;
    03.09.2016 7tc Aniołki :***

Senior Member
    84maja

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-30 zobacz kalendarz
    ja raz rodziłam sn a drugi po kilku godzinach zakończył się cesarką bo mały był obwiązany 3 razy pępowiną wokół szyi i się dusił. Teraz zobaczymy jak będzie bo jak będzie duże dziecko lub źle ułożone to cesarka a jak wszystko ok to sn. Obstawiam na duże dziecko bo Piotruś miał 3760 jak się urodził a położna stwierdziła że to może być jeszcze większe. Zobaczymy bliżej końca co z tego będzie.

Ja czuję się fatalnie. Mdłości które towarzyszyły mi od początku to nic w porównaniu do tych teraz połączonych z wymiotami. Od kilku dni prawie nic nie jem a dziś znowu wymioty i boli mnie brzuch

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów