Strona 249 z 654
Pokaż wyniki od 2,481 do 2,490 z 6536

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Busiu zdrówka dla Was !

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar blanka32
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-02 zobacz kalendarz
    Busiu zdrówka dla córeczek i siły dla Ciebie.

Junior Member Awatar Jolasia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-30 zobacz kalendarz
    dziewczyny czy w ciąży na wynikach z moczu wychodziły Wam b.duze ilosci bakterii ? ( nic nie miecze nie swędzi a wyniki sa jakie sa reszta ok :/ ) głupio mi juz przed lekarzem ale naprawde mocno sie pilnuje z higieną ~` jedynie co to mocz wychodzi tylko lekko kwaśny moze to od tego ?

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Jolasia teoretycznie zasadowy mocz sprzyja rozwojowi bakterii, a nie kwaśny. Nie krępuj się przed lekarzem. W ciąży bardzo często zdarzają się infekcje pęcherza czy pochwy, mimo naszego dbania o higienę. Ja bakterii w moczu nie miałam, za to walczę z ketonami.

Jak tam mija Wam majówka? My dziś byliśmy nad morzem, mało nam głów wiatr nie urwał ale Maja zadowolona, więc to najważniejsze później byliśmy w zoo, a teraz wracamy do domu i już czuję zmęczenie.

Busiu jak Kamila?

Member
    busiu

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez maggie_87 Zobacz posta

Busiu jak Kamila?
    Do Kamili dołączyła wczoraj Weronika obie dalej kiepskie mój się ratuje w domu bo też go zlapalo.. trochę się boję bo tu też jesteś zapalenie płuc żeby się nie zarazily.

21.09.2010 10tc; 14.02.2011 19tc;
    03.09.2016 7tc Aniołki :***

Member
    busiu

O mnie
    Jolasia lekko kwaśny czyli jaki? Mieści się w przedziale? Kwaśny to dobry bakterie takiego nie powinny się imać. Ale skoro są to nie za dobrze, lekarza nie ma się co wstydzić skoro jesteś pewna że prawidłowo popierasz mocz na badanie to przyczyną jest po innej stronie i to trzeba sprawdzić

Senior Member Awatar blanka32
    O mnie
    Busiu miałam nadzieję że wychodzicie na prostą..biednie dziewczynki

Maggie 87 fajnie ja niestety nad morze mam bardzo daleko A chętnie też bym sie wybrała.

Joasia z moczem nie pomogę ja mam prawie zawsze zasadowy i wszystko inne ok.

My wróciliśmy i tak mi trochę żal jak sobie pomyśle że już wszystko mogłam mieć rozpakowane na nowym mieszkaniu A tak to czekanie do weekendu. Fajnie było to taki ostatni nasz wspólny wyjazd we dwoje. I mam straszna ochotę na piwo Heineken... zaraz mojego wywale na balkon bo tak mi pachnie...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Busiu zdrówka dla dziewczynek
    Jolasia mi ostatnio też coś nie podobało się mojej ginekolog w moczu i dla pewności kazała zrobić posiew. I wtedy wyjdzie czy coś jest nie tak w pęcherzu czy jest ok. Ponoć kobiety w ciąży nie muszą czuć pieczenia żeby była infekcja. Co do posiewu to pobierasz do jałowego pojemnika i oddajesz jak na normalne badanie. Koszt jest znacznie większy i czeka się kilka dni na wynik.
    My jesteśmy u teściów i pierwszy dzień ładnej pogody dziś byliśmy na randce i pierwszy raz od dawna wypilam kawe

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Jejku busiu to współczuję. Oby chociaż to zapalenie płuc Was ominęło i życzę córkom szybkiego powrotu do zdrowia, a Tobie siły. Trzymajcie się tam

Blanka może w mieszkaniu nic nie jest rozpakowane, ale za to macie fajny wyjazd za sobą i wspomnienia, które pozostaną a do następnego weekendu już blisko

Evlin daj znać, jak będziesz miała wynik posiewu. No i udanego wypoczynku u teściów

Senior Member
    84maja

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-30 zobacz kalendarz
    Busiu współczuję i życzę zdrówka dla dziewczynek i siły dla Ciebie

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów