Strona 248 z 646
Pokaż wyniki od 2,471 do 2,480 z 6455

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Asia no przecież to na pewno była super okazja i jak mąż mógł nie skorzystać

Martita za to widzę, że Twój się przełamał co do zakupów dla córeczki a że niebieskie? Dziewczynka może chodzić w niebieskim, chłopczyk w różowym trochę gorzej

My dziś jedziemy do teściów ehh.. nasze stosunki są delikatnie mówiąc napięte, także zapowiada się ciekawy dzień

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Dziewczynki maj, jak ja czekałam na ten maj. Zawsze sobie mówiłam, jak dotrwam do maja, to dotrwam do końca.
    Teraz czekanie na same przyjemne rzeczy pierwsze ruchy, połowę ciąży, usg połówkowe, szkołę rodzenia. Robi się poważnie

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Mira już dawno wiadomo że dotrwasz do końca

Właśnie nie mogłam z nim jechac bo są u nas rodzice i mały miał drzemkę jak pojechali PO MEBLE z moim tatą, a mama została ze mną. Dostałam w międzyczasie telefon czy może kupić tv, ale jak zobaczyłam jeszcze głośniki za 700 zł to mnie krew zalała i ryczeć mi się chciało. Za chwile będą inne wydatki, a będzie że wymyślam. Przynajmniej mam zrobiony balkon i to mnie cieszy bo marzyłam o odpoczywanie na świeżym powietrzu w przyjemnym otoczeniu.

Maggie miłego wyjazdu mimo wszystko

I reszcie miłego dnia

Aha, ja czasem czuę ruchy chociaż ruchy to zbyt duża nazwa. Gigla mnie czasem bobas od środka, ale dzięki temu że już wiem jak to jest mogę przypisać to do dzidziusia a nie do wzdęć np

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Asiu, no to panowie polecieli po bandzie zdecydowanie. Dzieci będą oglądać bajki z dobrym dźwiękiem.

To Maks siedzi incognito i się ukrywa doskonale. Raz mi się wydawało, że może coś, ale to były jelita ;]. Gdybym nie miała detektora, zwariowałabym z niepewności.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member Awatar blanka32
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-02 zobacz kalendarz
    Asia facetom też się przyjemności należą to my myślimy o dzieciach i wydatkach z nimi związanymi.

Mira ja też czekałam na maj na słoneczko, ciepło no i na ślub. Ruchy już niedługo poczujesz

Czy to możliwe żeby już mi się brzuch napinał nic mnie przy tym nie boli.

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Masz racje Blanka tez należą im się przyjemności tylko gdzie moja? Powiedziałam mu że jak już wydał 3 tysiące na sprzęty to mogl wstąpić do yesa po pierdolke za 100 zł żeby mi było miło albo kupić porządną prostownicę. Ale u nas czas myślenia o mnie się skończył dawno temu. Dobrze że Oli ma wszystko to czego potrzebuje i jestem pewna że tatuś dla dzieci zrobi wiele. Mira tak, te bajki z dźwiękiem to jest argument

Co do napinania brzucha bierz sobie asparagin lub inny magnez albo poradź się po prostu lekarki przy najbliższej wizycie. Może się napinać, ale chyba lepiej żeby jak najmniej

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Member
    busiu

O mnie
    Asia to mój ma tak jak twój, na dzień ojca rok temu też sobie taki prezent sprawił..

Bianka ja około 20 tyg w ostatniej też takie miałam i do konca, weź magnez no-spe. Odpocznij Zobaczysz A jak się niepokoisz to kontakt z gin.

Mira już tuż tuż do ruchów Maksia.

Ja z Kami od wczorajszego ranka w szpitalu rotawirus masakra co to potrafi z dzieckiem zrobić dopiero godzinę temu zasłynęła tak po prostu nie ze słabości. Mój do szpitala nie przyjdzie posiedzieć z nią bo pracuje starsza też już coś na brzuch narzeka 2 noce na krześle z dzieckiem na rekach i niech mnie ktoś dobije....

21.09.2010 10tc; 14.02.2011 19tc;
    03.09.2016 7tc Aniołki :***

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Busiu zdrowka dla Kami a dla Ciebie wytrwałości i cierpliwości. Ja to doskonale wiem co to znaczy jelitowka moja mała miała 2 miesiace jak zesmy trafili na oddział a ze starsza tez leżałam ale ona miała 1,5 roku i niech mi ktos powie ze szczepienia przeciwko rotawirusom sa skuteczne, wyciąganie tylko od ludzi pieniędzy.
    U nas w szpitalu ten plus ze matka z takim małym dzieckiem dostaje sale z łóżeczkiem i lozkiem dla siebie, fakt ze trzeba za to lozko zapłacić jak w hotelu ale lepsze to niz koczowanie na krześle.

Member
    busiu

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Martita61 Zobacz posta
    Busiu zdrowka dla Kami a dla Ciebie wytrwałości i cierpliwości. Ja to doskonale wiem co to znaczy jelitowka moja mała miała 2 miesiace jak zesmy trafili na oddział a ze starsza tez leżałam ale ona miała 1,5 roku i niech mi ktos powie ze szczepienia przeciwko rotawirusom sa skuteczne, wyciąganie tylko od ludzi pieniędzy.
    U nas w szpitalu ten plus ze matka z takim małym dzieckiem dostaje sale z łóżeczkiem i lozkiem dla siebie, fakt ze trzeba za to lozko zapłacić jak w hotelu ale lepsze to niz koczowanie na krześle.
    Dzięki, też szczepilam na rota tylko że szczepionka nie działa na jej wszystkie rodzaje... łóżko należy się tylko matka karmiacym nawet odchylanego leżała ogrodowego nie wolno przynieść bo jest taki tłok ze nie ma gdzie rozlozyc.
    Żeby tylko Kami było lepiej i Weronika się nie załatwiła do końca.

Sam ordynator szpitala dziecięcego mi powiedział ze na te szczepienia szkoda pieniędzy bo te wirusy tak szybko sie mutują i powstają nowe szczepy ze nie jestesmy w stanie uchronić dzieci przed tym, adenowirusy dają taki sam efekt jak Rota.
    Oby Kami szybko sie polepszyło a starsza niech pije wygazowana coca colę pol na pol z woda to chyba najlepsze lekarstwo na takie dolegliwości.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów