Strona 247 z 666
Pokaż wyniki od 2,461 do 2,470 z 6651

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Asiu ja wczoraj oddawalam mocz na posiew i szczęka mi upadła jak uslyszalam ze musze zapłacić 55zl... no ale dla Antosia wszystko

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    smile.

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-08 zobacz kalendarz
    Kochane dziś przyszedł mój angelsounds, trochę poszukałam i znalazłam dzidzie, mój mąż też słuchał, cudowne odczucie. Jutro nasza rocznica, spędzimy ja z moja rodzinka Co do zakupów AGD to mogę Wam polecić sokowirowke zelmera w Auchan, wczoraj kupiliśmy, jest w promocji
    za 170zl, dziś rano piliśmy pyszny sok do śniadania.

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Super Smile ja codziennie choć chwilkę słucham dzidzi, usłyszę minutkę i wyłączyłam, wiem że jest moja kochana...

Wyniki dzisiejsze Ok, leukocyty podwyższone lekko (całkiem możliwe po niedawnej infekcji) i pH moczu nadal podwyższone (8), ale najważniejsze że tsh utrzymuje się pięknie na poziomie 0,76 (miesiąc temu było 0,8) czyli pani endokrynolog będzie znów zadowolona i zostawi mi leki

Miłego weekendu!

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Member
    Rudynka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-10-01 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez aguś026 Zobacz posta
    Witam nowe mamy

Rudynka z którego miesiąca jest Twoja córcia ? Kochana jest że tak się Tobą opiekuje i goni do łóżka dbaj o siebie i maleństwo żebyście dotrwali do tego 32tc. Gratuluję poznania płci Dobrze że wyszliście cało z komplikacji,teraz będzie już tylko dobrze

Aguś- Zuza urodziła się 1.10.2015r myślę że to przez mój pobyt w szpitalu - pod koniec była mnie odwiedzić dwa razy i wydaje mi sie ze w jakiś sposob zdaje sobie sprawe ze jak nie bede leżeć to znowu pojde do szpitala i dlatego tak pilnuje

Dziewczyny bardzo ale to bardzo dziękuję za slowa wsparcia i otuchy - nawet nie wiecie jak potrzeba mi takiej wiary Dziękuję :*

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez smile. Zobacz posta
    Kochane dziś przyszedł mój angelsounds, trochę poszukałam i znalazłam dzidzie, mój mąż też słuchał, cudowne odczucie. Jutro nasza rocznica, spędzimy ja z moja rodzinka Co do zakupów AGD to mogę Wam polecić sokowirowke zelmera w Auchan, wczoraj kupiliśmy, jest w promocji
    za 170zl, dziś rano piliśmy pyszny sok do śniadania.
    Smile też mam Angelsounds, aż od razu posłuchałam mojego szkraba i tak pięknie i wyraźnie jak dziś nigdy go nie słyszałam. Albo ja nabrałam wprawy w szukaniu albo on rośnie i co raz lepiej słychać. Pewnie jedno i drugie
    A propos, mam pytanie o żel USG, bo kończy mi się już ta tubka dodana do detektora. Da się to kupić w aptece? Bo na Allegro widzę, że są za grosze. Czy używacie czegoś innego w zamian? Balsamu?

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Mira ja mam żelpol bo dostałam do detektora, ale widzę że ma zle opinie więc nie polecam. Widzę na ceneo że ziaja żel do usg ma dobre opinie i wychodzi chyba koło 10 zł. Wydaje mi się że balsam nie zda egzaminu bo nie chodzi tylko o "poślizg" ale też by chyba dobrze przewodził fale. Z tego co wiem idąc na badanie usg tez nie powinno się pare godzin wcześniej balsamować lub olejkować skory bo może byc gorsze widzenie

22.10.2016(*)6tc

Senior Member
    84maja

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-30 zobacz kalendarz
    Mira ja kupowałam żel w aptece butla 0,5 litra za 6 zł

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar blanka32
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-02 zobacz kalendarz
    Ja tez w aptece 14zł litr. Taki zielonkawy. Mira Maksiu rośnie i będzie coraz wyraźniej go słychać

Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Wasi mężowie czy przyszli zabierają Was gdzieś, grzeją się na wózki czy inne artykuły dla "brzuszków" a mój mąż wysłany po zestaw mebli na balkon wrócił dziś dodatkowo z nowym telewizorem i nagłośnieniem. Zabić to mało

22.10.2016(*)6tc

Asia moj dzis miał kupic Tablet na komunie dla chrześniaka nie dość ze wrócił bez tableta to jeszcze z cała torba niebieskich body
    Musisz poprostu jezdzic z mężem na zakupy, ale zaszalał

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów