Strona 244 z 646
Pokaż wyniki od 2,431 do 2,440 z 6453

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Blisko szyjki macicy. To tak jak ja, Blanka i jeszcze jedna dziewczyna. Trzeba się oszczędzać ile wejdzie i nic się nie dzieje. Ja do 10 tc plamiłam co rusz, ale w końcu łożysko się ciut cofnęło i jest spokój.
    Absolutna większość z Nas jest na zwolnieniu/urlopie wychowawczym, to dlatego mamy czas na forum, bo któraś się zastanawiała
    Ostatnio edytowane przez *Mira ; 28-04-17 o 15:40

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

2. dzieckozakupy.pl
    Wiecie co na Fb na stronie Anex Baby sa komentarze odnośnie wozka i są niepochlebne wszyscy sobie chwala gondole ale strasznie odradzają spacerówkę, nie wiem nie wiem

Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Tzn co się dzieje, streść nam jak Ci się chce

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Cudo fantastycznie ze z maluszkiem wszystko dobrze
    Martita jeszcze troszke i Twoja wyprawka sie powiekszy
    Ja liste zrobilam kiedy sie staralismy do tego linki stron z których zamówić lub sklepów. Ale i tak srednio się trzymam miejsc gdzie co kupuje. Ale rzeczywiście trzeba jeszcze całą listę przejrzeć

Senior Member Awatar blanka32
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-02 zobacz kalendarz
    Tak??? Ja uważam że spacerówka jest fajna mięciutka myślę że wygodna. Ze stelazem cross wyglada dużo lżej i ładniej niż z sport. Dlatego go wybraliśmy.

Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Martita, ja swoje mieszkanie kupowałam 8 lat temu w stanie deweloperskim. Miałam do zrobienia gładzie na sufitach (na ścianach były tynki maszynowe), panele i płytki na podłogach, łazienkę całą i malowanie ścian na kolory, drzwi wewnętrzne plus wiadomo jakieś tam przeróbki oświetlenia czy gniazdek po swojemu. Generalnie remont zajął od zakupu do mojej przeprowadzki 3 miesiące, a wprowadzałam się i tak na niegotowe bo mi się umowa najmu skończyła i mieszkałam jeszcze z miesiąc w totalnym rozpierniczu, także to trwało. Ale całe instalacje, łącznie z alarmem i tv-sat już miałam gotowe, choć oczywistym jest, że deweloper deweloperowi nie równy pod tym względem.

Wiadomo, że jak ktoś już ma dzieci, to kupuje tego dużo mniej, ale przy pierworodnym lista zakupów wydaje się nie mieć końca i cieszę sie, że sobie to w końcu usystematyzowałam. Przez majówkę chcę jeszcze zrobić listę wszystkich ubranek które już mam, żeby wiedzieć co w jakim rozmiarze i ilości dokupić a nie dublować, bo tego już w pamięci nie ogarniam
    Ostatnio edytowane przez *Mira ; 28-04-17 o 16:09

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Mój mieszkanie kupowal cztery lata temu. I wszystko było do poprawy. Tzn gładź na ściany i sufity. Wszędzie były totalnie puste ściany. Było tylko ogrzewanie i podłączone media

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Cudoo super, że z dzieckiem wszystko dobrze a Ty wypoczywaj i też będzie super

Mira zakupy imponujące

Ja w pierwszej ciąży też miałam taką listę wyprawkową i co więcej, przy każdej rzeczy wpisywalam cenę ile za to zapłaciłam, żeby zobaczyć z ciekawości ile uczyni nas cała wyprawka.

Co do opini to ja tylko napisze to co było w komentarzach Że siedzisko w spacerówce jest jakos tak źle wyprofilowane że dziecko zjeżdża na jeden bok i zjeżdża na dół i wisi mozna powiedziec na pasach ktorych za Chiny nikt nie potrafi wyregulować. Ze jak sie założy spacerówkę przodem do siebie to jest tak jakby na jeden bok krzywa. Jeszcze było wiecej uwag ale chyba na bierząco kasują te negatywy, bo juz tego nie widze
    Wiecie tez inaczej wyglada sama spacerówka a inaczej wózek zachowuje sie juz z dzieckiem w środku.

To co nie ma szans zeby skonczyc w niecałe 1,5 miesiąca mieszkanie ponad 120 metrów to juz sie nawet nie nastawiam. A gdzie meble, kuchnia na zamowienie schody chyba jednak nie teraz niech sie dziecko urodzi i podrośnie wtedy bede bardziej racjonalnie myślec

Senior Member Awatar blanka32
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-02 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez 84maja Zobacz posta
    znalazłam ten film na fb aż się płakać chce

https://www.facebook.com/paulina.cie...93324273122374
    Cytat Zamieszczone przez Martita61 Zobacz posta
    Co do opini to ja tylko napisze to co było w komentarzach Że siedzisko w spacerówce jest jakos tak źle wyprofilowane że dziecko zjeżdża na jeden bok i zjeżdża na dół i wisi mozna powiedziec na pasach ktorych za Chiny nikt nie potrafi wyregulować. Ze jak sie założy spacerówkę przodem do siebie to jest tak jakby na jeden bok krzywa. Jeszcze było wiecej uwag ale chyba na bierząco kasują te negatywy, bo juz tego nie widze
    Wiecie tez inaczej wyglada sama spacerówka a inaczej wózek zachowuje sie juz z dzieckiem w środku.

To co nie ma szans zeby skonczyc w niecałe 1,5 miesiąca mieszkanie ponad 120 metrów to juz sie nawet nie nastawiam. A gdzie meble, kuchnia na zamowienie schody chyba jednak nie teraz niech sie dziecko urodzi i podrośnie wtedy bede bardziej racjonalnie myślec
    My remontowalismy 1,5 m ponad 100m2 było gorzej bo najpierw trzeba było wywalić stare okna, drzwi, parkiet,płytki. Było robione wszystko nowe ścianki działowe, ściany, sufity obniżanie, płytki, panele, grzejniki no wszystko łącznie z balkonem, kuchnia łazienka na zamówienie. Mebli jeszcze wszystkich nie ma ale mieszkać można. Codziennie było 5-8 osób poszło szybko. Koszt zapic zapomniec... człowiek by się wybudowal za to.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów