Strona 242 z 665
Pokaż wyniki od 2,411 do 2,420 z 6650

Październikowe mamy 2017

Member
    busiu

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-02 zobacz kalendarz
    O jak forum ożyło fantastycznie!
    aguś026 tak wszystkie mam termin na ten rok niestety jedna z nas z która wczoraj miałyśmy się że znowu będziemy mieć dzieci w 1 klasie w nocy urodziła synka w 29 tyg stan ciężki. Nic nie zapowiadało porodu w pon była u lekarza wszystko było b.dobrze. To jej 3 ciąża, bardzo mnie to zmartwilo i przygasilo jej mąż był w szkole i mi mówi synuś ma na imie
    Tomek jest już ochrzczony.

Blanka gdzie zostalas porwana?

Mira jak zakupy?

Dziewczynki czekamy na wieści!

Piszcie, piszcie jak najwięcej! Buziaki

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    busiu

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez 84maja Zobacz posta
    znalazłam ten film na fb aż się płakać chce n

https://www.facebook.com/paulina.cie...93324273122374
    Nie otwiera

Senior Member
    smile.

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-08 zobacz kalendarz
    Busiu, smutna wiadomość ale takie małe Dzieciątka mają dużo woli walki, mam nadzieje,że wszystko dobrze się skończy.
    Maja mnie też fimik się nie otwiera ;/

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    o fajnie aguś że się odezwałaś powiem Ci że zmieniłabym lekarza, jeśli na prywatnej wizycie nawet nie zmierzył malucha... porażka. Co do próby sn, pewnie już czytałaś że będę próbować po cc. Nie pamiętam na czym polegało to że ciężko znosiłaś cc po próbie sn (u mnie też była próba), ale ja nie jestem zwolenniczką cc bez wskazań medycznych więc tu chociaż z tym jednym rozumiem chyba lekarza. Coś poważnego Ci się działo? Ja nie mam porównania, tak z 2 tygodnie rzeczywiście trochę snułam się jak zombie bo jeszcze coś mi się stało z plecami że musiałam siadać na kółku do pływania a i tak mnie bolały, rana mi się zaczęła rozchodzić, ale generalnie chyba nie mam co narzekać.

co do zakupów ja zamówiłam sobie legginsy ciążowe, żeby mieć po domu i nie zniszczyć spodni i rajstopy bo mam parę sukienek, które mogłabym ponosić w ciąży, a leżą bo nie mam rajstop na brzuch. Teraz już luzik. Maleństwu nadal nic nie kupuję (poza tym jednym bodziakiem któremu nie mogłam się oprzeć) bo nadal nie znam płci, w dodatku jeśli będzie to chłopak to nie mam co robić wielkich zapasów. Też mam wanienkę tega baby, leży w schowku razem z matą edukacyjną, huśtawką i mnóstwem innych pierdół zostawionych po Olim... także u nas tym razem wydatków tak nie będzie...

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Mi tez ten link nie dziala...
    Jeju nie nadazam z czytaniem ale fajnie ze jest nas tyle
    Busiu mam nadzieje ze z Tomeczkiem bedzie wszystko dobrze. Nie wolno tracic nadziei.
    Ja dalej walcze z ukladaniem wszystkich rzeczy. Przy okazji robie takie generalne porzadki. Oczywiscie rozkladam to na kilka dni bo moj krzyczy że mam odpocząć. Pomaga ile może. Ale dzis jestem bardzo zmeczona.. nie mam sił.
    Jutro wyjeżdżamy do rodziców odpocząć

Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    Busiu moja siostra urodzila się w okolicach 28tc (nie pamiętam dokładnie) miala 900g i 33cm walczyła bardzo dzielnie i mimo że lekarze mówili ze nie będzie widzieć i słyszeć to dzisiaj jest zdrowa 15latka. Przeszła swoje, dlugo leżała w inkubatorze ale przeżyła i jest zupełnie zdrowa. Pamiętam że jak rodzice wracali do domu ze szpitala na noc i ktoś dzwonił telefonem to każdy był przerażony ze to jakieś złe wieści ze szpitala. Było dużo stresów i strachu ale skończyło sie dobrze. Takie historię się zdarzają i wierzę że przy tym jak medycyna poszła do przodu, szczęśliwe zakończenia są możliwe pamiętam że moja siostra miała nawet jeszcze uszka przyrosniete do głowy i praktycznie przezroczystą skórę a teraz potrafi nieźle zajsc za skórę

Senior Member
    84maja

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-30 zobacz kalendarz
    może i lepiej że się nie otwiera bo by wam się ciśnienie ostro podniosło

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar blanka32
    O mnie
    Mi też nie otwiera Ale jasli to jest coś o chorych dzieciach albo krzywdzonych to i dobrze nie mogę na takie filmy patrzeć..

Busiu takie historie zawsze przygaszaja. Ja mam ucznia urodziny w 28 tyg. Jest zupełnie zdrowy uczy się wspaniałe ma B.dobra pamięć. Jest tylko niższy od rówieśników i w pierwszej klasie dużo chorował.

Ja kupiłam na olx pake ubranek za 150 z wysyłką. Cześć była jeszcze z metkami mojemu nic nie mówiłam bo był przeciwny (dalej nic nie wie) myśli że były nowe. wypralam i wyprasowalam jestem bardzo zadowolona, śliczne zadbane.

Te plastikowe pudełeczka na łóżeczko kupiłam. Wanienki nie bo myślę o komendzie kapielowej do łazienki.

Zostałam porwana do Krynicy górskiej czarny potok spa. Podróż przedslubna.. Basen odpuszczam bo boję się infekcji, że spa tez nie Bede korzystać ale spacery po krynicy oj tak tylko żeby było cieplej.

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    O ja Cię, co tu się wyrabia, ile czytania Zaraz Was nadrabiam.

Zakupy udane, Blanka oczywiście miała rację, dział dziecięcy wciąga jak czarna dziura. Synuś zaopatrzony pościelowo-ręcznikowo (kupiłam trzy komplety pościeli, dwa ręczniki z kapturkami, śpiworek do spania i parę gadżetów), także kompletowanie wyprawki weszło na kolejny poziom.

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	poducha.jpg
Wyświetleń:	40
Rozmiar:	80.8 KB
ID:	100803Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	p1.jpg
Wyświetleń:	42
Rozmiar:	84.4 KB
ID:	100804Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	p2.jpg
Wyświetleń:	36
Rozmiar:	66.8 KB
ID:	100805Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	p3.jpg
Wyświetleń:	33
Rozmiar:	69.0 KB
ID:	100806Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	r1.jpg
Wyświetleń:	35
Rozmiar:	95.2 KB
ID:	100807

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz

Nazwa:	r2.jpg
Wyświetleń:	30
Rozmiar:	91.0 KB
ID:	100808Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	śpiworek.jpg
Wyświetleń:	29
Rozmiar:	95.2 KB
ID:	100809

I ciąg dalszy

Nazwa:	grzechotka.jpg
Wyświetleń:	25
Rozmiar:	64.4 KB
ID:	100810

Doczytałam.

Asiu, rajty ciążowe są w Biedronce, ostatnio tam widziałam i się zdziwiłam, nie wiem czy któraś już testowała, ale nie kosztują dużo, więc warto spróbować.

Kurcze, to jest jakaś plaga nowa, żeby lekarz na prywatnej!! wizycie tak olewczo podchodził do pacjentki i jej dziecka? Czy oni Nam łaskę robią, że skasują ciężkie pieniądze za niekompetencje? Nie mam na to słów i moja noga by więcej w takim gabinecie nie powstała. Jak Was czytam, to doceniam jakim wspaniałym człowiekiem i lekarzem z powołania jest mój docent. Może to trochę kwestia jego wieku, bo dochodzi do 70tki i widać typową starą szkołę i wychowaniu i w podejściu do pacjentki, ale teraz wiem, że jest warty tych pieniędzy.

Pogoda tragedia. Nie znoszę prowadzić w takim deszczu, mam wrażenie, że nic nie widzę i jadę na pół ślepo. Na Śląsku od niedzieli zapowiadają już ocieplenie.
    Ostatnio edytowane przez *Mira ; 28-04-17 o 14:27

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów