Strona 241 z 665
Pokaż wyniki od 2,401 do 2,410 z 6643

Październikowe mamy 2017

Senior Member
    84maja

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-30 zobacz kalendarz
    Witaj cudo i rudynka
    głowa mi od wczoraj pęka i dziś podjęłam próbę wypicia słabej kawy i nawet się udało.
    Widziałam wczoraj filmik na fb jak jakieś szmacisko machało noworodkiem za ręce, nogi itp jak by wpadła w moje ręce to ja bym nią pomachała

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Cudo trzymam kciuki za wizytę wszystko bedzie dobrze

Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    Witam nowe mamy i życzę dużo zdrówka

My dzisiaj jedziemy do Warszawy na weekend, ale niestety pogoda raczej zapowiada się średnia. Mam nadzieję, że chociaż w niedzielę będzie w miarę ładnie, bo chcemy Zuzę zabrać do zoo.
    Maja mnie jak ostatnio złapała migrena to w końcu też się przełamałam do kawy i nawet trochę pomogło. Ogólnie to przeszkadza mi kawowy zapach i raczej w ogóle jej nie piję.
    Mira ręczniki i pościele z Ikea mam przetestowane i również polecam
    Pati daj znać czy udało się podejrzeć maluszka.

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Witaj Cudoo95 i powodzenia na wizycie. Tym razem musi być dobrze

Rudynka widzę, że ta ciąża Cię nie rozpieszcza :/ współczuję przeżyć i stresów. Trzymam mocno kciuki za Ciebie i Twojego dzielnego synka, żebyście jak najdłużej wytrwali w dwupaku.

PatiM czekamy na wieści po wizycie

Niestety pogoda póki co pod psem, ale podobno od niedzieli ma się poprawiać i ocieplać. Oby oby my w planach mamy we wtorek wyjazd do Stegny, bo mąż tam biznes rozkręca i musi do urzędu jakiś papier podrzucić. I przy okazji wypad do zoo w Gdańsku a tak to grill na działce jak pogoda dopisze

Member
    Ermilka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-02-08 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny.
    Witajcie nowe mamusie. Kciuki za wizyty.
    Widzę, ze szalejecie z zakupami. Ja ostatnio widziałam na allegro śliczny zestaw uzywanych ubranek dla dziewczynki. Było tego mnóstwo (160szt albo i więcej) i takie delikatne, nawet mój mówił, że cudo. Na moje oko to warte minimum 500zł. Nie wytrzymaliśmy i zalicytowałam w ostatniej chwili ale ktoś zdążył jeszcze nas przebić. Trochę żałuję ale z drugiej strony, gdyby był jednak chłopak to musiałabym to sprzedać. Pozatym sporo rzeczy było takich letnich np. body na ramiączkach, sukienki itp. Może jeszcze uda mi sie coś fajnego upolować. Poszły te ubranka za 405zł to po około 2.5szt. Mogłam lepiej tego nie widzieć
    A i mój codziennie rano pyta, kiedy idę do lekarza. Nie może się doczekać czy potwierdzi się ta dziewucha
    O i kupiłam na olx 3 pary spodni, 2 pary spodenek, 4 bluzki z krótkim i 4 z długim wszystko z hm mama używane ale za jedyne 100zł. Trochę się zastanawiałam ale za te pieniądze to nawet do pochodzenia po domu czy podwórku.
    I tak wgle to jakoś ostatnio mnie wybrzuszyło i chyba piersi mi nawet trochę podskoczyły. I nie mam wcale apetytu na obiady. Zupy, ziemniaki, mięso no nic mi nie wchodzi. Same pierdoły bym jadła.
    Ale się upisałam. A to dlatego, że dzieci u dziadków, a ja mogę spokojnie posiedzieć na internecie

Senior Member
    aguś026

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2015-07-02 zobacz kalendarz
    Dzień dobry. Na początku chciałam ogratulowac Blance wspaniałych wiadomości Blanko bardzo się cieszę że u Was przepływy są bardzo dobrze, leki pomogły i wychodzicie na prostą dość już nerwów,teraz tylko się cieszyć rosnącym brzuszkiem i niczym więcej się nie stresować

Nie wiem skąd Wy macie czas na pisanie, ja czytam Was na bieżąco ale nic już nie pamiętam. Kilka dni wróciliśmy od teściowej i mieliśmy tu trochę spraw na głowie. Postanowilam się dziś odezwać bo przywolujecie nieodzywające się dziewczyny. Wczoraj miałam wizytę,niestety płci nie poznałam,nawet zdjęcia nie dostałam,lekarz nic nie pomierzył jedynie sprawdził jak bije serduszko i podglądnęłam sobie maleństwo, wyszłam znowu rozczarowana z prywatnej wizyty Pocieszające jest to że od kilku dni odczuwam lekkie ruchy maleństwa, fajne te łaskotki są,cudnie jest znowu je poczuć wiem że dzidziuś rośnie bo brzuszek coraz większy i kuleczka w pozycji leżącej coraz bardziej wyczuwalna ale nawet nie wiem ile mierzy... Nastawialam się że poznam płeć ale nie wiem czy to dzidziuś się źle ułożył ale też zbytniego zaangażowania lekarza nie widziałam żeby się postarał jakoś szczególnie zajrzeć maluszkowi między nóżki. Nie chciało mu się kombinować :/ Cóż poczekam do 17maja kiedy będą połówkowe i wtedy muszę poznać płeć ponieważ chce zrobić Natalii pokój w sensie wstawić meble ale nie wiem jaki kolor wybrać. Łóżeczka narazie nie kupuje,Nati będzie dalej spała w swoim a w razie czego maleństwo będzie spało w łóżeczku turystycznym na podwyższeniu. Natalia spała ze mną do 7-mego m-ca a jeszcze w nocy wstaje więc narazie wstrzymam się z kupnem większego łóżeczka dla niej bez barierek.
    Gbs miałam pobierany pod koniec ciąży.
    Podjęłam wczoraj temat porodu i się poryczalam w gabinecie,lekarz mnie pocieszyl że warto podjąć próbę sn a cc można wykonać w każdej chwili jak coś będzie nie tak. Kiedyś tu pisałam jak ciężko zniosłam cc po nieudanej probie sn i teraz boje się powtorki.

Senior Member
    aguś026

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2015-07-02 zobacz kalendarz
    Witam nowe mamy

Cudo powodzenia na wizycie ,oby lekarz miał dla Ciebie same dobre wiadomości

Busiu szykuje się wielki wysyp dzieciaczkow kto wie czy jeszcze kilka mamuś ze szkoły nie dołączy do Waszego grona w tym roku. Ja mam wanienkę z tega baby i nie narzekam,dobrze się sprawdza od początku chociaż zaczyna się naklejka odklejać z dna,to jedyny minus natomiast wbudowany termometr świetnie się sprawdził przy początkowych kąpielach.

Rudynka z którego miesiąca jest Twoja córcia ? Kochana jest że tak się Tobą opiekuje i goni do łóżka dbaj o siebie i maleństwo żebyście dotrwali do tego 32tc. Gratuluję poznania płci Dobrze że wyszliście cało z komplikacji,teraz będzie już tylko dobrze

Blanka miłego wyjazdu,nacieszcie się sobą gratki za ukończony remont

Agag udanego wypadu do Wawy,oby pogoda była dla Was łaskawa

To się rozpisałam...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    smile.

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-08 zobacz kalendarz
    Witaj Cudo, powodzenia na wizycie.
    Blanka, gratuluje 18 tygodnia. Kochana Hania rośnie jak na drożdżach, chyba jest najstarsza na naszym forum.
    Widze szykuje się dużo wyjazdów Odpocznijcie Dziewczynki ile się da
    Aguś szkoda, ze nie udao się podejrzeć Dzidziusia ;/
    My dziś trochę pracowicie, wczoraj piekliśmy z synem babeczki na kiermasz da chłopca z siatkówczakiem,, bo taki organizuje moje przedszkole.
    Dzisiaj Dzidziuś numer dwa ruchliwy, czuje,że się wierci

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Dziewczyny możecie polecić gdzie kupić legginsy ciążowe z tym panelem ciążowym, ale nie zakończone gumką? Chciałabym takie jak w Lidlu były. Kupiłam 2 pary i bardzo mi pasują. Teraz zamówiłam na allegro takie niby z bezuciskowym pasem, właśnie przyszły i jestem niezadowolona, bo właśnie na końcu tego panelu mają dosyć ciasną gumkę, która mnie drażni :/ teraz się boję znowu zamówić coś w ciemno

Senior Member
    84maja

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-30 zobacz kalendarz
    znalazłam ten film na fb aż się płakać chce

https://www.facebook.com/paulina.cie...93324273122374

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów