Strona 24 z 665
Pokaż wyniki od 231 do 240 z 6649

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Dzięki dziewczyny :-) już jest znacznie lepiej lecz niestety mój mąż się zarazil i od wczoraj tez chodzi zasmarkany

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar blanka32
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-02 zobacz kalendarz
    Witajcie. Czy można do Was dołączyć? Gratuluję Wam wszystkim. Podczytuje wątek od początku, bałam się dołączyć bo moja ciąża była zagrożona z powodu krwiaka i odklejejecej się kosmowki. W poniedziałek okazało się że jest dobrze, termin mam na 2.10 i mogę cieszyć się ciąża zalecenia tryb oszczędny jestem na l4. Dla mojego dziecka zamierzam być mama i tata..
    Mira ja czytałam Twoja historię to aż się poplakalam z radości! Gratuluję!

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    witaj blanka czasem mama i tata w jednym to 100 razy lepsze wyjście niż rodzina z kłótniami i pretensjami, ktore dziecko musi oglądać na co dzień. Dobrze że masz już "zagrożenie" za sobą

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez blanka32 Zobacz posta
    Witajcie. Czy można do Was dołączyć? Gratuluję Wam wszystkim. Podczytuje wątek od początku, bałam się dołączyć bo moja ciąża była zagrożona z powodu krwiaka i odklejejecej się kosmowki. W poniedziałek okazało się że jest dobrze, termin mam na 2.10 i mogę cieszyć się ciąża zalecenia tryb oszczędny jestem na l4. Dla mojego dziecka zamierzam być mama i tata..
    Mira ja czytałam Twoja historię to aż się poplakalam z radości! Gratuluję!
    Blanka ja też będę jedynym rodzicem dla mojego maleństwa. Fantastycznie, że spotkałam tu drugą taka osobę. Także witaj i zostań z nami.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

O mnie
    Mira bratnia duszo

Senior Member
    maskotka

O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży
    Ale zaczęłyście pisać, że nie nadążam czytać
    Widziałam, że przewinął się temat porodów. Ja mam za sobą trzy porody naturalne, ale każdy z nich był zupełnie inny.
    Pierwszy poród ze znieczuleniem, nacięciem krocza, przebijaniem pęcherza płodowego, oksytocyną. Długi i męczący. Szymek miał 3660 i 56 cm
    Drugi poród sama natura. Bez znieczulenia, krocze pękło samo bo syn prawie 4 kg wylazł na jednym skurczu partym i nikt nie zdążył mnie naciąć. Generalnie poharatał mnie strasznie. Poród bardzo szybki (2 godziny od pierwszych skurczy), bolesny, ale dobrze go wspominam. W dodatku większość czasu byłam w pozycji na klęczka. Dopiero jak odeszły wody na pierwszym skurczu partym przeniosłam się na łóżko (łącznie partych miałam całe 3). Grzesiek 3950 gram i 54 cm. Mały pulpecik
    Trzeci poród wywoływany w 42+3 tc. Bez oksytocyny, samo przebicie pęcherza. Tak jak pierwszy ze znieczuleniem. Trwał od momentu przebicia pęcherza do urodzenia córki 4 godziny. Bez skurczy partych Serio. Położna mnie pyta czy mnie prze, a ja że nie. Zajrzała pod kołdrę, żeby mnie zbadać a tam główka na wierzchu. Żebyście widziały to zamieszanie które się zrobiło. A musieli się uwijać bo łapali krew pępowinową bo liczyliśmy że będzie zgodna z Grzesiem i z tej krwi zrobimy mu przeszczep szpiku (niestety nie byli wystarczająco zgodni). Bez nacięcia krocza i bez pęknięcia, no ale to już był mój trzeci poród w dodatku w porównaniu z chłopakami to córka była szczypior (3680 wagi, ale aż 60 cm długa. Więc generalnie to chudzina była).
    Teraz też zamierzam rodzić naturalnie. Mam nadzieję, że szybko i bezboleśnie

Senior Member
    84maja

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-30 zobacz kalendarz
    Witamy Cię Blanko. czym nas więcej tym lepiej. Będziesz super mamą a z czasem może los się uśmiechnie i znajdziesz odpowiednią połówkę dla siębie

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    Witaj Blanka i gratuluję
    Evlin o wizytę nie musisz się martwić skoro od wczoraj już tu wszystkie kciuki trzymamy
    Ja też rodziłam sn. Trochę to trwało bo pierwsze skurcze dostałam około 21 ale nie chciałam jechać jeszcze do szpitala i wytrzymałam w domu do 5 rano. Jak dojechałam do szpitala do miałam 5cm rozwarcia. Dostałam znieczulenie ale było podane za późno i poród się zatrzymał i musiałam mieć podana oxo więc widaomo że znieczulenie nic nie dało bo po oxo skurcze były jeszcze silniejsze. Urodziłam dopiero o 14.41. Za to sam poród trwał 6min. trzy parcia i młoda była na świecie. Była drobna, miała 52cm i 2940g ale troszeczkę musieli mnie naciąć. Ciekawe jak będzie tym razem.
    U mnie mdłości nie ustępują :/ już próbowałam chyba wszystkiego i nic nie pomaga. Dzisiaj mąż zawiezie córkę do swoich rodziców żebym mogła na spokojnie sobie leżeć, to może jakoś nabiorę sił. Jeszcze w sobotę mam roczek mojej chrześniaczki więc muszę się jakoś postawić na nogi.
    Miłego dnia

O mnie
    Ja usprawiedliwie ojca mojego dziecka. On jest świetnym facetem, marzeniem niejednej mojej znajomej ale problem w tym ze ja mu w życiu nie chce mieszać(on nie ma rodziny) jest 3 lata straszy ode mnie. Problem w tym ze jesteśmy z różnych światów. Nie chce żeby ktoś mi powiedział że na dziecko chce co złapać. Nic nie wie o ciąży, egoistyczne to wiem, nie potepiajcie mnie.

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Witaj Blanko :-) nikt tu Cie nie potępia :-) bo jesteś odwazna tak jak Mira decydujac sie świadomie na samotne macierzyństwo. Jednak jak już Asia napisala czasem wystarczy tylko mama i tata w jednej osobie :-)

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów