Strona 238 z 670
Pokaż wyniki od 2,371 do 2,380 z 6695

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Moj mąż urodził się z waga 4200 i mówi że nasz syn tez min 4 kg... nie wyobrażam sobie tego. Dla mnie 3 kg szczęścia wystarczy

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    No mi po tej mojej kruszynce to ciężko sobie to wyobrazić my oboje z mężem mieliśmy wagę doo 3,5 kg więc mam nadzieję, że drugie też nie będzie zbyt duże. U tej mojej koleżanki niestety lekarze zakładali że młody będzie miał około 3,5kg i nie nacieli jej krocza przez co popękała i do tego mały urodził się trochę siny bo za długo był w kanale rodnym.

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    W mojej rodzinie nie rodzą się małe dzieci ;/ Ja 3980, moja siostra 3750, kuzynka ponad 4 kg a jej syn to już totalny rekordzista bo tylko gramy mu brakowały do 5 kg (na szczęście urodzony CC). Przy moim APS bardzo częstym powikłaniem jest hipotrofia, także będę przeszczęśliwa jak Maks dorośnie do 3,5 kg, to by była taka optymalna waga na poród SN, przy większej obawiam się, że lekarz zarządzi CC, a patrząc na to jakie barachło robię w zabiegowych przy pobieraniu krwi (krwawię jak zarzynane prosie po tych wszystkich lekach rozrzedzających krew), to sobie nie wyobrażam tego ile stracę krwi przy cięciu.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Oliwiera wg usg oceniali na dobre 4 kg., ale urodził się 3880g z powodu "braku postępu porodu" przez cc, za choinke nie chciał zejść rozwarcie na 5 cm a główka dalej wysoko i teraz bardzo liczę na lżejszego malucha... boję się, że będą zmuszać mnie do drugiej cc jak znów dojdzie do 4 kg więc mniejsza waga jest moim sprzymierzeńcem ze zmierzeniem się z porodem siłami natury. Mam nadzieję, że to że moja waga na razie stoi, z witaminami jeszcze troszkę się wstrzymuję to dobrze wróży, idealnie byłoby do tych 3,5 kg no i z tydzień przed terminem, a nie jak z Olim 40+5... mimo wszystko to będą piękne chwile już nie mogę się doczekać druga cudna kruszynka w domu <3

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Member
    Rudynka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-10-01 zobacz kalendarz
    Czesc dziewczyny!!!!

Senior Member Awatar PatiM
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-15 zobacz kalendarz
    Dziewczyny a ja mam taki brzuch ze wygladam jak bym była dalej niz jestem i to sporo, wszystkie kolezanki tak mi mowia, czy to znaczy ze urodze giganta? czy poprostu tak juz mam?
    Witaj Rudynka

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Witak Rudynka!
    Pati ja też tak mam więc nie jesteś sama

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    smile.

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-08 zobacz kalendarz
    Cześć Rudynka
    Dziewczyny a u mnie niewiele widać po brzuchu, nadal.
    Asia też nie biorę witamin, w pierwszej ciąży też ich nie łykałam ,mój Alek miał; 2780 na szczęście nie był gigantem
    Teraz dzidzia jest o tydzień większa wagowo więc zobaczymy w 15 tygodniu miała 128 gram

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Rudynka witaj napisz coś o sobie

PatiM to że masz duży brzuch wcale nie znaczy, że dziecko będzie jakieś szczególnie duże, więc spokojnie na duży brzuch składa się więcej czynników a i z małego brzuszka potrafi wykluć się całkiem spore dziecko

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    dokładnie jak pisze maggie. Brzuch jeszcze o niczym nie świadczy.

witaj rudynka napisz coś o sobie

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów