Strona 232 z 654
Pokaż wyniki od 2,311 do 2,320 z 6536

Październikowe mamy 2017

Senior Member
    84maja

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-30 zobacz kalendarz
    Mnie też bardzo bolą dlatego będę odstawiała Piotrusia od cyca, już stopniowo go ograniczam

2. dzieckozakupy.pl
    Kiora to masz mega balasat do noszenia miseczka F a co dopiero bedzie przy nawale pokarmu

Ja narazie mam 85C ale nie wiem czemu mnie az tak bola nawet moj juz wie ze ma nie dotykać.

Maja to Piotrus jeszcze na piersi ale długo udało Ci sie karmić. Ciekawe jak on to przyjmie ze inna dzidzia bedzie ciagnela cyca a nie on.

Senior Member
    Kiora88ŚL

Mieszka w
    Mysłowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-09 zobacz kalendarz
    Po drugiej ciąży doszłam z C do F ... Ogromna różnica była. A teraz to nie wiem co będzie.
    Mama 2 synów, 4 kotów i męża

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Mnie jeszcze nie bolą piersi.

84maja gratuluję długiego kp my odstawiliśmy się z początkiem stycznia jak ruszyliśmy ze staraniami nr3. Strasznie było mi żal, ale bałam się że może jeszcze dość częste karmienie w nocy miało wpływ na poronienie (wiem że niby zdrowej ciąży nie zaszkodzi ale jednak chciałam zrobić wszystko by ponownie tego uniknąć)

Kurczę Oliwier dzisiaj był rano z nami w łożku i mi spadł na brzuch tak trochę z boku, ale zabolało, dzidzia jest jeszcze nisko, ale boję się trochę takich sytuacji na etapie już późniejszym :/

Evlin powodzenia na dzisiejszej wizycie!

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    A mnie już nie bolą. W pierwszych tygodniach była masakra, teraz jest spokój.
    I jestem chyba jakimś medycznym ewenementem, bo nie urósł mi biust jakoś specjalnie (i tak jest konkretny 75E/F), fakt piersi zrobiły się pełniejsze ale bez problemu mieszczą się w przedciążowe staniki.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    mi też chyba nie urosły Mira, a jeśli nawet to nieznacznie. Staniki te same. I tak samo było w 1 ciązy i podczas karmienia, chyba rozmiar większy był najwyżej. A tak apropo piersi, mam nadzieję że kiedyś wróci ich jędrność choć w części

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member Awatar blanka32
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-02 zobacz kalendarz
    Mnie też już nie bolą. Stanik te same tylko teraz sa takie fajne kulki

Wczoraj dostałam tel z dkms ze mam zgodność z jednym z potrzebujących niestety w ciąży nie można być.. tyle czasu czekałam na to żeby komuś pomóc, mam nadzieję że nie byłam jedyna ze nie odebrałam komuś szansy na powrót do zdrowia.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Mnie czasem bolą sutki. Na początku był był nie do wytrzymania teraz już nic nie boli. Rzeczywiście rozmiar się Powiększył i piersi są pełniejsze. Dziewczyny Powiedzcie mi czy już zastanawialiście się nad wyborem szkoły rodzenia i czy będziecie do niej chodzić?

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Szkoła już dawno wybrana - a w zasadzie wybór się dokonał wraz z wyborem lekarza prowadzącego, bo będę rodziła u niego w szpitalu, więc też w tym szpitalu będę chodziła do szkoły rodzenia, żeby zobaczyć oddział, poznać położne i zasady panujące. Planuję zapisać się do grupy czerwcowej, akurat będę po połowie ciąży a na stronie piszą, że to najlepszy czas na szkołę rodzenia.

Ja już w tej pierwszej straconej ciąży wysłałam maila do DKMS z prośbą o zawieszenie mojej kandydatury, także do pół roku po porodzie mam zamrożony profil.
    Ostatnio edytowane przez *Mira ; 26-04-17 o 09:15

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member Awatar blanka32
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-02 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Evlin Zobacz posta
    Mnie czasem bolą sutki. Na początku był był nie do wytrzymania teraz już nic nie boli. Rzeczywiście rozmiar się Powiększył i piersi są pełniejsze. Dziewczyny Powiedzcie mi czy już zastanawialiście się nad wyborem szkoły rodzenia i czy będziecie do niej chodzić?
    Tak my się wybieramy w czerwcu. U nas sa 2 obie przyszpitalne bezpłatne.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów