Strona 23 z 646
Pokaż wyniki od 221 do 230 z 6457

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez cichon_k Zobacz posta
    Dziewczyny czy Was też pobolewa brzuch? Trochę świruję i zaczynam się martwić... Jutro beta. Oby przyrost był dobry...
    Trochę. Takie kłujące bóle, przypominają trochę kolkowe. Mój lekarz mówił, że to normalne, że macica się rozciąga, wiązadła też. Można brać na to Nospe, ale ja już biorę tyle leków, ze unikam, poza tym i tak słabo na mnie działa. Ty masz dodatkowo bliznę po cięciu. Porozmawiaj w piątek z lekarzem, na pewno Cię uspokoi.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar cichon_k
    O mnie
    Mama Borysa i trzech Aniołków (*)
    Cytat Zamieszczone przez *Mira Zobacz posta
    Trochę. Takie kłujące bóle, przypominają trochę kolkowe. Mój lekarz mówił, że to normalne, że macica się rozciąga, wiązadła też. Można brać na to Nospe, ale ja już biorę tyle leków, ze unikam, poza tym i tak słabo na mnie działa. Ty masz dodatkowo bliznę po cięciu. Porozmawiaj w piątek z lekarzem, na pewno Cię uspokoi.
    Dzięki Mira, uspokoiłaś mnie, bo właśnie mnie boli tak, jakbym miała notoryczną kolkę.

Senior Member Awatar cichon_k
    O mnie
    Mama Borysa i trzech Aniołków (*)
    A widzę Mira po Twoich wpisach, że Ty już spokojna. Fajnie Cię taką "widzieć".

Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez cichon_k Zobacz posta
    A widzę Mira po Twoich wpisach, że Ty już spokojna. Fajnie Cię taką "widzieć".
    Chwilowo nie mam problemów i zmartwien. Biorę leki, oszczędzam się, maleństwo rośnie. I chce wierzyć, że tak zostanie. Im bliżej 16go tym pewnie będę bardziej nerwowa, ale na razie mam "zen" i dobry nastrój. Tak to sobie racjonalizuje, że stres mi nic nie da, może jedynie zaszkodzić.

Daj jutro koniecznie od razu znać jaki wyjdzie przyrost.

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Ja rodziłam sn i teraz też bym chciała, mimo, że w trakcie porodu mówiłam do męża, że przy drugim dziecku wykupie sobie cesarke no ale pod wpływem bólu człowiek różne głupoty gada

Cichon trzymam kciuki za jutrzejszy przyrost bety

Mira nawet nie wiesz, jak sie cieszę, że jesteś teraz taka spokojna i radosna

A Evlin to chyba nas olała.. puk puk

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    mnie też tak "kłuje" chociaż od paru dni jakby mniej. I takie uczucie jak coś robię jakby mnie zakwas czy kolka chwyciła własnie.

mam nadzieję, że cisza od evlin jest spowodowana świętowaniem udanej wizyty...

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member
    84maja

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-30 zobacz kalendarz
    Właśnie też się zastanawiałam nad tym pobolewanie takim jak kolka ale teraz widzę że to normalne

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Jestemna chorobowym z powodu przeziebienia i tak myślę... hmm może straciłam rachubę czasu... może wizyta była wczoraj. Niee Kochane wizyta dziś :-) o 14. I walczę z katarem dzielnie bo nie chce odwolac wizyty. Ale do 14 jeszcze troche czasu jest

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    O masz Evlin a my tu czekałyśmy powodzenia i udanej walki z przeziębieniem

Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Evlin Zobacz posta
    Jestemna chorobowym z powodu przeziebienia i tak myślę... hmm może straciłam rachubę czasu... może wizyta była wczoraj. Niee Kochane wizyta dziś :-) o 14. I walczę z katarem dzielnie bo nie chce odwolac wizyty. Ale do 14 jeszcze troche czasu jest
    Tym bardziej powinnaś iść, żeby lekarz ewentualnie coś doradził na to przeziębienie.
    Kciuki są już od wczoraj.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów