Strona 229 z 654
Pokaż wyniki od 2,281 do 2,290 z 6536

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    My łóżeczko tez kupujemy Klupus tylko kolor jasniejszy niż Mira Meble mamy jedynie przewijak musimy kupic bo ten po Zuzi wyrzuciłam. Jak urodziła sie Zuzia to jeszcze mieszkaliśmy z tesciami i mieliśmy tylko jeden pokój, ale tym razem mamy dużo miejsca więc na pewno kupimy wygodny fotel do karmienia. Moj mąż sam to zaproponował bo pamięta jak było mi niewygodnie i jak bolały mnie plecy jak musialam karmić na kanapie w wymuszonej pozycji.

Ja od wczoraj walcze z okropna migrena. Każdy ruch powoduje ogromny ból :/

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    kurde dziewczyny... pisałam Wam, że siostra męża zaszła w ciążę... no to miała 2 tygodnie temu wizytę i był zarodek jeszcze bez serduszka bo za wcześnie, dziś kontrola i obumarła nie wiem nawet jak jej pomóc mam wrażenie że powinnam się zamknąć i dać jej to przeżyć beze mnie bo mi się udało to była jej druga ciąża więc miałyśmy to samo... i nie wie jak powiedzieć to swojej 7letniej córeczce

agag Ciebie też ta ciąża nie oszczędza, najpierw mdłości teraz migrena, zdrówka :*

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member
    Kiora88ŚL

Mieszka w
    Mysłowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-09 zobacz kalendarz
    Asia-jedyne co jej możesz powiedzieć, to to, ze gdyby czegokolwiek potrzebowała, choćby zwykłej rozmowy to jesteś. Żadna matka po stracie nie chciałaby gadać a tym bardziej z ciężarną. To tak boli, że głowa mała. Przechodziłam przez to. Niestety najlepiej jest zostawić poszkodowaną samą. Przykre ale prawdziwe.
    Mama 2 synów, 4 kotów i męża

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Agag zdrówka życzę.
    Asiu to przykre ale nie możesz pomóc... potrzeba czasu. Żadna osoba nawet nie będąca w ciąży nie pomoże..
    Co do mebli to po za lozeczkiem to kupimy przewijak na komodę bo nie ma miejsca na drugą komodę z przewijakiem. Odstapimy Antkowi całą komodę a sobie zamówilismy szafę na przedpokój ktorej brakowało. Montaż pojutrze i w końcu będę miała mega duże lustro

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    To jest bardzo indywidualna sprawa bo w takiej sytuacji jedna osoba bedzie miała ochotę wejść do mysiej mysiej nory i lizać rany w samotności a druga będzie miała potrzebę rozmowy. Ty znasz swoją szwagierkę, także wiesz najlepiej jaką jest osobą. Kiora dobrze radzi, daj jej sygnał, że jesteś gdyby czegoś potrzebowała, ale nie ma co się narzucać.
    Ostatnio edytowane przez *Mira ; 25-04-17 o 12:28

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    oczywiście już jej napisałam, że jakby chciała pogadać czy choćby o coś spytać to jestem. Sama przeżyłam to w październiku więc doskonale pamiętam. No nic, musiałam Wam się zwierzyć.

Życzę Wam wszystkiego dobrego, naprawdę trzeba doceniać każdą dobrą drobnostkę w życiu...

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Asia przykra sprawa ale tak jak dziewczyny piszą daj znac ze jestes gotowa do rozmowy i pomocy jeśli bedzie chciała skorzystać napewno nie odrzuci Teojej pomocy a jeśli bedzie chciała przeżyć to po swojemu w samotności nie ma co sie narzucać.

Evlin znalazłam ten sklep co mi polecalas z wózkami i maja ten model na sklepie co chcemy a w sobote przy okazji maja byc tez jakies atrakcyjne rabaty na wozki Anexa i foteliki Kiddy i na rożne inne firmy wózków tez, jak by moj miał wolna sobote to chyba bysmy pojechali i mieli z głowy.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Asia1988x Zobacz posta
    oczywiście już jej napisałam, że jakby chciała pogadać czy choćby o coś spytać to jestem. Sama przeżyłam to w październiku więc doskonale pamiętam. No nic, musiałam Wam się zwierzyć.

Życzę Wam wszystkiego dobrego, naprawdę trzeba doceniać każdą dobrą drobnostkę w życiu...
    Piękne słowa

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Member
    Ermilka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-02-08 zobacz kalendarz
    Witajcie dziewczyny.
    Asiu bardzo przykra wiadomość. Mam nadzieję, że szwagierka szybko się pozbiera i niebawem znów będzie oczekiwała dzidziusia.

Mira ja też mam to łóżeczko tylko z pieskiem. Ma ponad 3 lata, jest w ciągłym użytkowaniu i wgle się nie zniszczyło. No oprócz szuflady, bo Jasiu ciągle ją wysuwał, skakał i zarwał ją całkowicie i nawet jej nie naprawialiśmy bo Przemek robi to samo

Blanka śliczne to łóżeczko, zakochałam się w nim.

Mnie też strasznie dziś rozbolała głowa, ledwie już wytrzymuję.

Senior Member Awatar blanka32
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-02 zobacz kalendarz
    Asiu bardzo przykra sytuacja, nawet sobie nie wyobrażam co czuje twoja szwagierka.. i na pewno do Ciebie też smutne wsponinienia wróciły. Czas leczy rany na pewno niebawem będzie się cieszyć z kolejnej ciąży.

Życie- ciąża uczy pokory.

Emilka te meble stały w sklepie tylko były dużo droższe wzięłam katalog znalazłam ich i cały komplet 1600z dostawa. Teraz kwestia materaca... słyszałyscie O robakach w gryka kokos??

Ja pierwsza noc od dawna przespalam cala, stres odszedł w sina dal. Obudziło mnie wariactwo Hani w brzuchu po 9. Nawet nie słyszałam jak M wychodzil.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów