Strona 224 z 659
Pokaż wyniki od 2,231 do 2,240 z 6587

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar blanka32
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-02 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez 84maja Zobacz posta
    Blanka gratuluję, Hania dała radę
    Cytat Zamieszczone przez *Mira Zobacz posta
    Zuch dziewczyny i twardzielki!! Tak mama jak i córka bardzo się cieszę
    Cytat Zamieszczone przez Evlin Zobacz posta
    Blanko cudowne wieści już Wam wystarczy nerwów i stresów śliczna Hania
    Cytat Zamieszczone przez maggie_87 Zobacz posta
    No to Blanka kamień z serca super wieści duża dziewczynka już z Hani

Maja trzymam kciuki za wizytę

Ja dziś byłam na pobraniu krwi na badania tarczycowe, bo jutro wizyta u endo. A jakoś tak mi kobieta krew dziwnie pobrala, że ręka mnie boli
    Dziękuję Wam :**

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar blanka32
    O mnie
    Mają trzymam kciuki za Ciebie!

Maggie czasem tak pobierą że ręka boli albo siniak. Oby wyniki były ok!

Blanko cudowne wieści silna mama to i córa silna niech rośnie Wam zdrowo ksiezniczka

Maggie mi jak pobierała trzy razy krew na obciążeniu glukoza to było przed świetami a do dzis mam jeden siniak na pol reki i zejść nie chce nie wiem co mi zrobiła.

Evlin dzięki za namiary na sklep najpierw sobie zadzwonie czy maja akurat ten model kolorystyczny zeby go obejrzec. Przy okazji zahaczymy o zoo i wszyscy beda zadowoleni

Member
    busiu

O mnie
    Blanka gratuluję, Hania duża córcia i jaka śliczna!!

maja trzymam kciuki!

u mnie szarość dnia, sprzątanie, gotowanie, mała mi pomaga co ja posprzątam ona zaraz zrobi po swojemu bałagan i 100000000... razy mama

21.09.2010 10tc; 14.02.2011 19tc;
    03.09.2016 7tc Aniołki :***

Busiu skad ja to znam moja mała tez tak samo mi pomaga w każdej dziedzinie gotowanie, pranie czy sprzątanie Dlatego ja cały bałagan sprzątam jak pójdą spac bo to bez sensu ja w jednym kącie porobie a w drugim juz tak samo rozwalone ja sobie nie wyobrażam co to bedzie z trójka.

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    blanka cieszymy się razem z Wami! Jeju masz takie przeżycia w tej ciąży, że szok, ale wszystko, WSZYSTKO dobrze się kończy i tak samo będzie dalej :*

84maja powodzenia ja bym pewnie poczekała jeszcze z 2-3 tygodnie bo na etapie 13tc dziewczynki i chłopcy wyglądają bardzo podobnie, ale nie wiem czy dobrze pamiętam, z usg chyba byłaś trochę do przodu? trzymam kciuki obyś się dowiedziała czego chcesz

busia i martita... również to znam, sprzątamy przed spaniem i czasem na drzemce, jest ciągle podłoga w różnych rzeczach, kuchnia itd., pomocnik pomaga mi we wszystkim, ostatnio ma też fazę na wyciąganie odkurzacza i odkurzania na sucho do tego wkurza się jak nie może gdzieś wjechać z rurą... ale nie ma "mama" bo jakoś do tego słowa mu się nie spieszy akurat.

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Member
    busiu

O mnie
    Asia moja mama zaczęła mówić po 2 urodzinach wcześniej nazywała wszystkich nawet siebie a mama nie i już..na mnie mówiła di! a jak poszło to odmienia przez wszystkie przypadki..

martita ja też z 3 nie wiem jak będzie ale pocieszam się ze od września pójdzie do przedszkola to tam się wyszaleje i w domu będzie spokojna tylko boję się chorób.

21.09.2010 10tc; 14.02.2011 19tc;
    03.09.2016 7tc Aniołki :***

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Busiu dlatego ja Igi nie puszczam teraz do przedszkola bo mam nauczkę jak było wczesniej. Jak sie Iga urodziła wtedy Hanka poszła do przedszkola i sie zaczęło w wieku 2 miesięcy leżałam w szpitalu z jelitówka, potem miała niecałe 5 miesięcy zapalenie oskrzeli wszystkie choroby z przedszkola przechodziła ta mała razem z Hania.

Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    Cytat Zamieszczone przez *Mira Zobacz posta
    Ja też członkini fanklubu Annexa. Powiedzcie mi, jak uważacie czy chłopiec może mieć taki wózek? Szczególnie wersja spacerowa wydaje mi się, że pasuje: http://www.bobowozki.com.pl/wozki-zw...ratis-5800.php
    Zawsze lubiłam bardziej stonowane wózki, ale ten mi się wyjątkowo podoba.
    Super ten wózek, kolor jak najbardziej odpowiedni. Spacerówka faktycznie świetnie się prezentuje w tym kolorze.

Cytat Zamieszczone przez busiu Zobacz posta
    Asia moja mama zaczęła mówić po 2 urodzinach wcześniej nazywała wszystkich nawet siebie a mama nie i już..na mnie mówiła di! a jak poszło to odmienia przez wszystkie przypadki..

martita ja też z 3 nie wiem jak będzie ale pocieszam się ze od września pójdzie do przedszkola to tam się wyszaleje i w domu będzie spokojna tylko boję się chorób.
    Moja Zuza gada odkąd skończyła 1,5 roku i to gada cały dzień, bez przerwy chyba, że śpi. Kiedyś się śmiałam, że gdybym za każde "mama" wrzucała to skarbonki choćby 10gr to już bym miała niezłą sumkę. Teraz też jest na etapie pomagania, ale bardziej w tych kuchennych sprawach. Nie mogę nic w kuchni zrobić bez jej pomocy. U nas kiedyś było tak że Zuza wszystkie zabawki przynosiła do salonu, oduczyliśmy ją tego i teraz bawi się u siebie i tego pokoju nie sprzątam aż do wieczora bo nie ma to sensu. Ona przed kąpaniem sprząta ze mną i jakoś to idzie.
    Busiu Zuza też idzie do przedszkola od września. Ona się nie może doczekać a ja najbardziej właśnie boje się chorowania.

Witaminy biorę MamaDha Premium Plus. W pierwszej ciąży przez jakiś czas brałam prenatal duo ale strasznie było mi po nim niedobrze. Biorę od piątku te leki na bóle podbrzusza ale kurcze cały czas mnie pobolewa. Niby ona powiedziała, że jak nie przejdzie to powinnam jechać do szpitala ale w sumie nie wiem po jakim czasie można uznać że leki nie pomagają.
    Ja póki co wstrzymuję się z zakupami dla maleństwa, bo jeśli to faktycznie dziewczynka siedzi w brzuchu to najpierw muszę zrobić przegląd Zuzkowych ciuszków. Chociaż ciężko mi się powstrzymać

Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    Blanka cudowne wieści. Hania to silna dziewczyna Oby już te stresy Was nie dotykały i abyś do końca ciąży była już spokojna.
    Maja trzymam kciuki za wizytę.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów