Strona 222 z 646
Pokaż wyniki od 2,211 do 2,220 z 6453

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Blanko my tez tęskniliśmy i niezmiennie trzymam za jutro kciuki!!

Ja biorę Femibion 2, dodatkowo D3 2000 jm i nadal ogromną dawkę kwasu foliowego (2x15 mg), tak samo jak Dupka dalej biorę 6 tabletek dziennie i mój docent twierdzi, ze w moim wypadku aż do pierwszych ruchów mam brać takie dawki.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Kiora88ŚL

Mieszka w
    Mysłowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-09 zobacz kalendarz
    Ja biorę Prenatal Duo.
    Mama 2 synów, 4 kotów i męża

Tak po przemyśleniach chyba zgodzę sie na ten wózek i tatus bedzie dumny ze wybrał dla swojej księżniczki i ja bardzo lubie błękit wiec coraz bardziej zaczyna mi sie podobać i cena jest w miarę dobra, a potem jak dzidzia bedzie większa to i tak mam Greentoma. Poza tym dziadki sie zaoferowali ze kupia wnuczce wózek to tez nie chce przesadzać z cena.
    Problem bedzie w tym ze chciała bym zobaczyć ten wózek na żywo a w naszych okolicach pewnie bedzie trudno. Czuje ze najbliżej Wrocław

Ja biorę Pregne ma ponoć duża zawartość żelaza a u mnie niestety mala anemia juz wystąpiła.
    Ostatnio edytowane przez Martita61 ; 23-04-17 o 19:02

Senior Member Awatar blanka32
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-02 zobacz kalendarz
    Femibion 2. I dużo innych nie witamin..

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez blanka32 Zobacz posta
    Femibion 2. I dużo innych nie witamin..
    O tym to nawet nie wspominam
    Jak Ci idzie kłucie Dalmatynko?

Ja też członkini fanklubu Annexa. Powiedzcie mi, jak uważacie czy chłopiec może mieć taki wózek? Szczególnie wersja spacerowa wydaje mi się, że pasuje: http://www.bobowozki.com.pl/wozki-zw...ratis-5800.php
    Zawsze lubiłam bardziej stonowane wózki, ale ten mi się wyjątkowo podoba.
    Ostatnio edytowane przez *Mira ; 23-04-17 o 19:28

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Mira jak dla mnie kolor w sam raz dla chłopca do Maksa pasuje w 100%, wogole coraz bardziej zaczynaja mi sie podobać te wozki. Chociaz ja osobiście wole biała rame ale to oczywiscie kwestia gustu.

Member Awatar jabłuszko
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-01 zobacz kalendarz
    Mira też mi się ten podoba, również ten drugi w takim odcieniu
    Ja dalej siedzę w temacie wózków i coraz to inne mam myśli (chociaż dalej w top: anex i mutsy)

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Mira jak najbardziej

Blanka my tez tęskniliśmy i bardzo się cieszę, że nauki tak udane! Gratuluję i jutro mocno będę trzymać kciuki za wizytę

U nas jest fajna parafia jest bardzo dużo dzieci na Mszy dziecięcej to oblężenie prawie nie ma gdzie stać i nikt na siebie dziwnie nie patrzy. Jedne są dość grzeczne inne nawet jeżdżą pod Kościołem na podniesieniu rowerem co w sumie nie do końca mi się podoba, ale nikt na nikogo nie zwraca uwagi. A na kazanie dzieci zawsze idą pod ołtarz do księdza i sobie rozmawiają co było na czytaniu. Na koniec zawsze losowanie czekolady

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Co do witamin biorę nadal tylko kwas foliowy z zalecenia gin i dupka, chociaż mowila mi bym od 13tc brała femibion 2, ale wstrzymuję się bo od endo mam wit.D3 2000 i jodid 200 (jod) a pytała mnie czy biorę jakieś suplementy więc sądzę, że będę miec inną dawkę gdy zacznę brać femibion także wstrzymam się do wizyty i biorę jak do tej pory.

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Member
    busiu

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-02 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez *Mira Zobacz posta
    Ja też członkini fanklubu Annexa. Powiedzcie mi, jak uważacie czy chłopiec może mieć taki wózek? Szczególnie wersja spacerowa wydaje mi się, że pasuje: http://www.bobowozki.com.pl/wozki-zw...ratis-5800.php
    Zawsze lubiłam bardziej stonowane wózki, ale ten mi się wyjątkowo podoba.
    Ten kolor to mój typ dla Dominika.

Asia właśnie na taka msze dla dzieci jeździmy, dzieci przynoszą rysunki potem losowanie kolorowanek itp atmosfera super dzieci się nie nudzą.

Ja tez biorę femibion 2

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów