Strona 221 z 646
Pokaż wyniki od 2,201 do 2,210 z 6455

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    U mnie w Smyku niestety nie bylo juz nic ładnego.. ale trudno może innym razem albo w innym Smyku
    W środę będę w innym centrum handlowym więc tam pójdę i może coś będzie
    Martita a co to za wózek?

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Pokaz Martita typ Twojego męża może doradzimy chciałabym że mój tak się przejmował nadejściem bobasa, ale dla niego to jest chyba jeszcze kosmos... w ogóle nie przeżywa tej ciąży podobnie jak pierwszej. Dopiero jak go dziecko zacznie kopać w łożku przez mój brzuch to powoli zacznie docierać że to już blisko...

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Evlin, to ze sklepu internetowego zakup.

Słuchałam przed chwilą mojego małego i pierwszy raz mam wrażenie, że złapałam też swoje tętno, dużo wolniejsze. Od razu wiedomo, że to nie jest to właściwe. Ciągle mnie to zaskakuje jak nisko muszę go szukać, to z czego ja się pytam jest ten brzuch wyżej....

Asia moj tez jakos nie okazuje czułości narazie do brzuszka ani nic, fakt pyta sie czy dzidzia sie rusza czy wszystko dobrze ale nie ma tak ze podejdzie pogłaszcze czy cos w tym stylu. Jestem w szoku ze przełamał sie do wozka i że na zakupy chce pojechac.
    Nie wiem czy on nie chce zapeszyć czy on sie boi ze moze cos źle pójść ja mysle ze to wszystko jest związane z tym ze on stracił swojego syna i to jest jeszcze dla niego chyba za świeże. Stwierdził tylko ze juz za długo kolor czarny towarzyszył w jego zyciu i jego ksiezniczka musi miec wózek kolorowy i w żadnym wypadku nie czarny. Wiec wybrał Anex sport i koniecznie w tym kolorze o innym nawet mowy nie ma Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_6348.jpg
Wyświetleń:	44
Rozmiar:	14.7 KB
ID:	100759

Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Martita ładny ten wózek ja bym na taki się nie zdecydowała bo wole bardziej stonowane wózki ale ten dla dziewczynki jest bardzo ladny

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    My mamy szary wózek bo kupowaliśmy z myślą że będzie dla chłopca i nr 2 więc trzeba było neutralnie ale podobają mi się takie kolorowe i ten w ogóle ma fajny design. Brałabym, tym bardziej by tatuś poczuł dumę że sam wybrał mój nie pyta o nic. Wie że gdyby było cos nie tak to bym mu nadawała, a on i tak ciagle przeżywa swoją pracę bo ma Non stop urwanie głowy i stres.

Mira tez sie zastanawiałam skąd ten brzuch skoro dzidzia jest pod nim i doszłam do wniosku, że macica wypycha jelita i inne flaczki w górę i dlatego rośnie nam wyżej.

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Member
    busiu

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-02 zobacz kalendarz
    Mira jaki slodziutki sweterek! Mnie zawsze przyciągały chłopięce ubranka jak mam kupić coś dla córek to nic mi się nie podoba za to dla chłopców wszystko! W końcu bede miala okazje. My dzisiaj kościół w mieście bo na wsi nie mogę zaraz obgadywanie ze się rozbiera to w ciąży ze dziecko nie siedzi grzecznie i ta wiejska rewia mody mieszkam na wsi 10 lat i te wiejskie dewotki na czele z teściowa mnie przerazaja wolę jechać do mojej starej parafii niz potem słuchać ze było jej wstyd bo się na nią znajome patrzyly..

Widzę że anex podbija rynek my tez go kupimy.

21.09.2010 10tc; 14.02.2011 19tc;
    03.09.2016 7tc Aniołki :***

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar blanka32
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-02 zobacz kalendarz
    Dobry wieczór kochane
    Mira coś mi się wydaje że Maksymilian będzie najlepiej ubranym dzieckiem na Śląsku
    Ja tez brzuch mam spory A Hani szukam na dole.
    Od piątku byliśmy na tych naukach dla narzeczonych, było ponad 100 par najdalsze aż z Gdańska. Pokoje koedukacyjne bez Internetu i lte nie chciało złapać. Jednym.z zadań było napisanie listu miłosnego do swojej drugiej połówki, ja M 10 zdań A on mi półtorej strony a4! Powiem Wam ze w szoku jestem, nigdy mi tego nie mówi A to co napisał to sprawiło że nie mam żadnych wątpliwości ze to przeznaczenie

Jutro wizyta stresuje się ogromnie, jeśli coś będzie nie tak to M znalazł już jakaś prywatną klinikę w Gdańsku specjalizuje się w takich przypadkach i z bliźniaczki gdy jedno drugiemu podkłada jedzonko. Jutro ma wolne idzie ze mną.
    Aa i brakowało mi Was....:*

Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Oj Busiu to tak, jak u moich rodziców nie chodzę tam do kościoła bo po co mam słuchać?
    Mira wyszperałam parę rzeczy na Smyku Nawet nie wiedziałam, że na stronie są takie promocje Czekam teraz na dostawę

Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Blanko aż się wzruszyłam czytając Twoją wypowiedź oczywiście kciuki zaciśnięte i nie ma opcji żeby było źle
    Dziewczyny jakie bierzecie witaminy? Moja ginekolog powiedziała, że tylko potrzebny mi jest DHA i D3..

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów