Strona 220 z 665
Pokaż wyniki od 2,191 do 2,200 z 6643

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Ba! Nawet dwa razy go wykorzystałam bo mały długo spał, a teraz jemy obiadek i ruszamy. Z tym hebe i rossmann myśle że po prostu rossmann bardziej dostępny, i moze do hebe chodzą panie troszkę z wyższej półki tak samo jak produkty które tam się znajdują. Ja np mam rossmanna u mnie w mieścinie pare km od domu, a do najbliższego hebe musiałabym jechac do centrum Poznania - nie ma opcji

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Dżemik Zobacz posta
    Mira Słoneczko!
    Ostatnio myślałam co u Ciebie, trafiłam na Twój nick przy przeglądaniu wątku a tu już taka sprawa! Gratuluję Ci i życzę zdrówka :* :* :*
    Oj, dziękuję, jak mi miło :***
    "Sprawa" jest już konkretna. Ma na imię Maks, waży ponad 100 gram i ma pewnie z kilkanaście cm długości z nóżkami, także rośniemy zdrowo Wzajemnie wszystkiego najlepszego :**

Byłam w Rossmannie przedwczoraj nieświadoma akcji promocyjnej, bo z racji mojej alergii na większość kolorówki używam takich kosmetyków od wielkiego dzwona. Pojechałam po inne rzeczy i to co zobaczyłam na kosmetykach aż mnie zmroziło. Dantejskie sceny, przepychanki, wyrywanie sobie produktów... przeżyłam szok, że tak można. Nawet gdybym chciała coś kupić, to bym w życiu się tam nie pchała bo tańszy tusz nie jest wart oberwania w brzuch. Także określenie "baby" to jest najdelikatniejsze co mi się cisnęło na usta...

A na Śląsku o dziwo wiosna. Słońce świeci (choć rano lało i było ciemno), nawet jest dość ciepło, tylko niestety mocno wieje. Ale w porównaniu do tego co było na początku tygodnia, to miła odmiana

U mnie waga stoi. Od początku przytyłam 1,5 kg i to przyszło w pierwszych dwóch tygodniach, więc któryś lek zatrzymał mi wodę i tak zostało. Dalej 61,5 kg, także jak na 15 tc to jestem bardzo zadowolona. A niczego sobie nie odmawiam, choć od kilku tygodni mój pociąg do słodyczy zdecydowanie zmalał. W szerszej bluzie to w sumie dalej mało co po mnie widać, po twarzy już wcale, bo wraz z końcem I tc problemy z cerą się skończyły, także nie mam powodów do narzekania Bałam się, że przez te wszystkie leki będę tyła na potęgę a na razie jest super.

Miłego weeekendu wszystkim :***
    Ostatnio edytowane przez *Mira ; 22-04-17 o 14:18

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Member
    busiu

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-02 zobacz kalendarz
    Witajcie
    Byliśmy rodzinnie na zakupach, w mieście hehe A do miasta trochę mam..Rossmann był w planach, weszłam zobaczyłam co się dzieje i wyszłam. Jak bydlo ..
    Agag ta karta z aplikacji będzie zaliczać reż rabat rossne tak?
    Ja narazie bilans 0 musiałam wchodzić w mundur i bardzo uważałam, teraz to się zacznie. W ostatniej ciąży przytyłam 13kg z czego na drugi dzień po porodzie nie było 9
    Agag byłaś na forum listopad-grudzień 2014? Bo kojarzę Nick ja byłam pod innym (nina) Ale zapomniałam do niego hasła i od nowa się rejestrowalam.

21.09.2010 10tc; 14.02.2011 19tc;
    03.09.2016 7tc Aniołki :***

Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    A najlepsze w tej całej promocji jest to że przez internet na różnych stronach te kosmetyki zawsze można dostać w takich niskich cenach bo co jak co ale rossmann normalnien jest dość drogą drogeria.
    U mnie 1,5kg na plusie ale zaczynałam z wagą trochę niższą niż przy pierwszej ciąży. U mnie tylko brzuch zdradza ciążę a jak ubiore coś luznego to w ogóle nie widać. Nadal chodzę w normalnych spodniach z tym że z gumką przy guziku
    Busiu tak byłam na forum Twój stary nick kojarzę

Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Tak, jak ściągniesz aplikację to zaloguj sie danymi takimi jak do karty rossne i te dwie karty będą połączone. Jak wejdzie w zakładkę moja karta to tam bedzie kod kreskowy a pod nim powinna być informacja o rossne i o tym ile masz procent zniżki

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Muszę go wam pokazać. Z kolekcji "świątecznej" Smyka, na przecenie 25 zł. Chyba najsłodsza rzecz jaką mam
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	sweterek.jpg
Wyświetleń:	59
Rozmiar:	90.1 KB
ID:	100751

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Ale słodki ja mam taki granatowy z reniferem ale dla dziewczynki i też jest śliczny

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Mira śliczny sweterek aż mojemu pokazałam i mówi że robi dziś wycieczkę do Smyka wróciliśmy z kościoła teraz obiad i ruszamy z domu miłej niedzieli

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Hehe super Oli był na Święta 2015 reniferkiem komplet ze smyka. Wczoraj byliśmy i rzeczywiście są fajne wyprzedaże ale co z tego jak płci nie znam :/ jeszcze trochę i będziemy dodawać zdjęcia naszych wyprawek

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Mira jakie cudeńko upolowalas sweterek piękny sama chciała bym takie kupować

Mówicie ze sa wyprzedaże? Ja tez nie wiem na co mamy sie nastawiać chyba narazie na neutralność. A w przyszły weekend wybieramy sie wkoncu na jakies mega zakupy juz moj sam zaproponował a nudzi mu sie chyba w tej Danii i znalazł wózek zakochany w nim jest, zdjecia mi 5 razy dziennie wysyła z każdej strony i wiecie co ze chyba mnie powoli przekonuje do niego.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów