Strona 219 z 670
Pokaż wyniki od 2,181 do 2,190 z 6695

Październikowe mamy 2017

Witajcie u nas znowu pogoda pod psem, nasze plany weekendowe skończą sie na tym ze bedziemy siedziec w domku moj T utknął w pracy siedzi w Danii wiatry pokrzyżowały wszystkie plany
    Wlasnie zrobiłam sobie po raz pierwszy zakupy przez tą aplikacje Rossmana i teraz pytanie do Agag kazano mi odrazu za to zapłacić i teraz dostaje maila ze płatność potwierdzona a w następnym kroku podadzą czy wszystkie produkty sa dostępne. A jak beda niedostępne to wtedy normalnie zwrócą mi kasę spowrotem na konto? Czy całe zamowienie bedzie anulowane? Ale sie obkupiłam

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Kiora88ŚL

Mieszka w
    Mysłowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-09 zobacz kalendarz
    Ja już w rossmannach byłam trzy razy w ciągu 2 dni. Baby, bo tego inaczej nazwać nie można, nie potrafią po dziś dzien odróżnić testera od produktu pełnowartościowego do sprzedaży. Przez to kupno podkładu było dla mnie dramatem. A w taki sposób mam trzy (bo teraz to wszystko o ton jaśniejsze musiałam kupić bo w tym roku na pewno nie będę miała tak pięknej opalenizny jak zeszłego roku ). Tusze, cienie. Wszystko jest. Nawet Pani kasjerka kazała mi iść do kasy obok bo nie życzy sobie ciężarnych stojących w kolejce To znaczy chyba, że brzuch już widać jako ciążowy a nie wzdęty od fasoli
    Mama 2 synów, 4 kotów i męża

Kiora ja bym poszła i normalnie w sklepie kupiła ale jak widze te "baby" jak sie rzucają na te polki Jak jedna drugiej wyrywa z rąk kosmetyki to dla mnie takie sytuacje są żenujące i nie chciała bym oberwać przy okazji w brzuszek. Zobaczymy czy wszystko to co chciałam udało sie kupic mobilnie chyba ze mi anulują zamowienie wtedy będę naprawde zła

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    My się dziś lub jutro wybierzemy na zakupy może już minie ten pierwszy szał... a weekend Ok, chociaż mąż smarka, mi na szczescie przeszło, mały poszedł spać a ja zaraz wykorzystałam starego poki miałam siłę bo wieczorami myślę tylko o spaniu

Co do wagi przez pierwszy miesiąc przytyłam 3 kg, a przez ostatnie mniej więcej dwa jakieś 200 gram wiec jestem zadowolona bo z Olim przytyłam łącznie 22 kg (wcale nie zaczynajac od małej) także oby tak dalej... jakbym przytyła do 15 kg to byłabym zadowolona.

Miłego weekendu

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Mira Słoneczko!
    Ostatnio myślałam co u Ciebie, trafiłam na Twój nick przy przeglądaniu wątku a tu już taka sprawa! Gratuluję Ci i życzę zdrówka :* :* :*

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

Senior Member
    Kiora88ŚL

Mieszka w
    Mysłowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-09 zobacz kalendarz
    Martita Doskonale Cię rozumiem. Ale takie zakupy sprawdzą się tylko przy kosmetykach, których używasz przez dłuższy czas. Gorzej jak chcesz kupić coś nowego. Przy podkładach nie ma szans na kupno w ciemno. Ja się nie patyczkuję z chamstwem, jak baba wczoraj mi buta zaliczyła tak jej od razu odrzekłam, że to nie komuna i dostanie czego chce, wystarczy cierpliwie i kulturalnie poszukać. Nie odpysknęła-i słusznie, bo miałam więcej wiązanek już naszykowanych. To juz nie pierwsza akcja rossmanna i za każdym razem jest to samo. Jakim cudem Hebe sobie radzi z nachalnymi babami ? Nie wiem.
    Mama 2 synów, 4 kotów i męża

U nas jest jeden rossman na nasze miasto i okoliczne wioski wiec tłumy nie odpuszczają hehe

Asia "stary" napewno nie czuł sie wykorzystany jeśli dobrze myśle w jaki sposób go wykorzystałas odrazu katar mu przejdzie

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Ja dzis w końcu dobrze sie czuje posprzatalam i zdrzemnełam się myślę o spacerze ale trochę wieje
    Może też wykorzystam faceta? A co

Evlin nawet sie nie zastanawiaj wykorzystuj odrazu ciśnienie Ci sie podniesie i lepiej bedziesz sie czuła

Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    Po tym co ja się naoglądałam podczas tych rossmannowych promocji to już nic mnie nie zdziwi.

Cytat Zamieszczone przez maggie_87 Zobacz posta
    Ale cisza weekendowa jakie plany macie na weekend? Do nas przyjadą dziś brat z bratową. Za to Maja od wczoraj ma stany podgorączkowe, żadnych innych objawów i mam nadzieję, że na tym się skończy.

Dziewczyny a jak Wasza waga? Ja mam już 3kg na plusie. Spojrzałam w kartę ciąży z Mają i tam na tym etapie miałam 2kg na minusie, także jest różnica ale teraz miałam niższą wagę startową, a aplikacja pokazuje niedowagę, więc się jakoś nie przejmuję jednak na wadze widać, że mam w tej ciąży pociąg do słodyczy
    U nas bez większych planów bo ciągle pada. Jutro umówiłam się z koleżankami na obiad i to jest mój plan na relax
    Jeśli chodzi o tą aplikację rossmanna to tak jak pisałam- warto ją zawsze pokazywać bo z czasem będą promocje skierowane indywidualnie do potrzeb danego klienta. Dodatkowo teraz będą wprowadzać coraz więcej korzyści z tej karty.

Cytat Zamieszczone przez Martita61 Zobacz posta
    Wlasnie zrobiłam sobie po raz pierwszy zakupy przez tą aplikacje Rossmana i teraz pytanie do Agag kazano mi odrazu za to zapłacić i teraz dostaje maila ze płatność potwierdzona a w następnym kroku podadzą czy wszystkie produkty sa dostępne. A jak beda niedostępne to wtedy normalnie zwrócą mi kasę spowrotem na konto? Czy całe zamowienie bedzie anulowane? Ale sie obkupiłam
    Jeśli nie będzie jakiś artykułów to powinnaś dostać informację czego nie ma i czy mimo to chcesz resztę zamówienia czy rezygnujesz. Różnica albo całość zostanie zwrócona na konto. Teoretycznie od opłacenia zamówienia w cągu 3 godzin powinno się wszystko odbyć ale przez tą promocję trochę może się to wydłużyć.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów