Strona 217 z 665
Pokaż wyniki od 2,161 do 2,170 z 6643

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    Blanka tak mówiłam i powiedziała, że mam iść do internisty a on niech wystawi skierowanie na echo albo ekg. Bardzo się spieszyłam po wizycie bo mąż musiał jechać do pracy, ale po weekendzie się zarejestruję i pójdę. Niech mnie zbadają, najwyżej nic nie wyjdzie. Czytałam, że to może być też spowodowane refluksem żołądka no i od stresu, ale ja nie mam zbytnio stresów, chyba że mnie mała zdenerwuje ale też bez przesady

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Jusjus witamy na pokładzie

Busiu gratuluję wymarzonego synka faktycznie póki co duża przewaga chłopaków

Agag super, że widziałaś maluszka

Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Maggie Maja jakoś reaguje na to że będzie miała braciszka? Moja zaczęła się ostatnio przytulać do brzucha każe mi odkrywać bluzkę i daje buziaki Zastanawiam się na ile rozumie co się dzieje.

Senior Member Awatar blanka32
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-02 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Asia1988x Zobacz posta
    haha blanka już wyczytałam na stronie angelcare że można robić sobie 10 minut sesje do 3 razy dziennie więc też czuję, że wieczorem skapituluję tylko gorzej jak znów nie znajdę.

martita konflikt serologiczny jest jak matka ma rh- a dziecko rh+ wtedy produkują się przeciwciała bo organizm odczuwa dziecko jako intruza bo ma coś (rh) czego organizm nie zna, odwrotnie nie ma to znaczenia. Tak jakoś kiedyś czytałam. Także Ciebie nie dotyczy ten konflikt, no a blanka zawdzięcza niemu swój ślub niebawem
    Dokładnie sprawca całego zamieszania jest.... konflikt serologiczny (wtedy mi
    do śmiechu nie było :P)

Cytat Zamieszczone przez agag Zobacz posta
    Blanka tak mówiłam i powiedziała, że mam iść do internisty a on niech wystawi skierowanie na echo albo ekg. Bardzo się spieszyłam po wizycie bo mąż musiał jechać do pracy, ale po weekendzie się zarejestruję i pójdę. Niech mnie zbadają, najwyżej nic nie wyjdzie. Czytałam, że to może być też spowodowane refluksem żołądka no i od stresu, ale ja nie mam zbytnio stresów, chyba że mnie mała zdenerwuje ale też bez przesady
    Super lepiej dmuchać na zimne!

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Aga, super, że u Was też wszystko w porządku

Asia, jakoś nie wierzę, że nie skapitulujesz
    Ostatnio edytowane przez *Mira ; 21-04-17 o 13:59

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Agag cieszę się że wszystko dobrze było na wizycie i że widziałaś maleństwo
    Busiu gratuluję synka i ogromnie mi przykro za to co spotkało Dawidka. Wierzę że to miało jakiś sens i taki był plan z góry.
    Ja dziś znów zasłabłam... ciśnienie miałam 104/68 66 puls... w życiu nie miałam tak niskiego. Później jeszcze niższe. Kawa nie pomogła, dzwoniłam do lekarki i kazała wyjść na spacer. Pomogło ale i tak nie najlepiej się czuję.

Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Witam nową mamę fajnie że nas tyle jest

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Evlin moze to przez tą pogodę? Mnie od trzech dni boli głowa aż w końcu dzisiaj wypiłam mała kawę i nawet trochę pomogło. Za to cisnienie dzisiaj 120/80 więc dobre.

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Cytat Zamieszczone przez agag Zobacz posta
    Maggie Maja jakoś reaguje na to że będzie miała braciszka? Moja zaczęła się ostatnio przytulać do brzucha każe mi odkrywać bluzkę i daje buziaki Zastanawiam się na ile rozumie co się dzieje.
    Wydaje mi się, że do Mai to zbytnio nie dociera, że będzie miała rodzeństwo oczywiście jak się jej zapytać, to mówi, że chce mieć małą dzidzię. Też potrafi pocałować brzuszek, ale nie tak sama z siebie tylko jak mówimy, że tam jest mała dzidzia.

Jejciu Evlin, jak już mdlejesz to już nie przelewki. A morfologię robiłaś niedawno? Ja ostatnio też się słabiej czuję. Ciśnienie mam od zawsze niskie, a teraz jeszcze morfologia poleciała mi w dół i mam początki anemii i przyznam, że to czuję, bo jestem dużo słabsza, kręci mi się w głowie, no ale na szczęście nie mdleję. Przyszlaby w końcu wiosna, to by się więcej czasu spedzało na powietrzu i też byłoby trochę lepiej

Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    W poniedziałek jade na morfologie wiec zobaczymy co wyjdzie. Nie chce jeść pietruszki ;( nienawidze ;(
    Ale dzis zrobiłam barszcz czerwony i wszystko zmiksowałam żeby zjeść seler i pietruszkę.
    Mam nadzieję że wyniki nie będą najgorsze.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów