Strona 213 z 654
Pokaż wyniki od 2,121 do 2,130 z 6536

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Martita siedziałam w tym aucie i jak dla mnie bomba tylko niestety byla to wersja dostawcza wiec troszke bardziej uboga i wiadomo.. tyl to paka dostawczaka.
    Asia ostatnio widzialam tego forda na parkingu i też się zastanawiamy..
    Na razie zmiana auta to troszke dalekie plany.
    Blanka i jak wyniki?

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Dziewczyny które używają detektora tętna: czy jak szukacie malucha blisko słyszycie tez swoje tętno? Pytam bo słyszę takie wolne bicie jakby moje tętno, a jak znajdę maluszka to jego szybkie choć dziś mi szybko uciekł i taka lampka mi się zapaliła w głowie czy może to też wykrywać moje czy o co chodzi

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member Awatar blanka32
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-02 zobacz kalendarz
    Uciekło ze wyniki.Ok!! Wszystko idealnie!
    Kontrola Hani w poniedziałek rano wszystko.co.na niej wyjdzie już będzie się liczyło. Modlę się żeby było wszystko dobrze żeby przepływy były dobre. Myślę że urosła bo nawet mój już ja czuje jak kładzie głowę na brzuchu.

Oglądalismy pierwsza randkę na tvp2 można się i uśmiać..

Senior Member Awatar blanka32
    O mnie
    Asia nie mam pojęcia jedno.co przychodzi mi.do głowy to to że na tętnice musiała byś wjechać A to trochę inny obszar.. Ja nigdy nie słyszałam, szumy trzaski tak ale nic innego.

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Ja co prawda szukałam tylko dwa razy, ale swojego tętna nie namierzyłam.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Member Awatar jabłuszko
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-01 zobacz kalendarz
    Dziewczyny, od tygodnia patrzę na wózki i jestem coraz głupsza...
    Jak Wam się wydaje, jaka to jest rozsądna cena za wózek. Dodam, że nie mamy ograniczenia, natomiast uważam, że prawie 6 tys to jest przesada... I mam dylemat..
    Kupno nowego samochodu zajęło nam pół godziny 2 tygodnie temu, a wózka nie potrafimy wybrać
    Macie jakieś sprawdzone wózki, polecone? Mi polecili mutsy igo (To ten za 6 tys), Tutka (ten akurat ok 1500 i się zastanawiam, czy to nie za mało), Anex i Izzy Go

Jabłuszko nie jestes tu jedyna ja tez mam dylemat co do wozka w drugiej ciazy nie miałam problemu bo byłam zakochana w Quinny Moodd innego nie chciałam i jego moge polecić z czystym sumieniem a teraz ciagle mi sie zmienia ale chyba zostanie ten bugaboo zreszta zobaczymy co szef powie znając jego gust powie ze nieee i znow bede szukac. Co do Mutsy mieli moi znajomi i za bardzo sobie go nie chwalili wg mnie nie wart takich pieniędzy.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member Awatar jabłuszko
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-01 zobacz kalendarz
    Martita dzięki Tobie jestem jeszcze głupsza! Jeden i drugi ekstra! Powiedz mi czy testowałaś Quinny Mood w ciężkich warunkach drogowych? My mieszkamy w lesie, więc większość spacerów będzie po terenie dosyć wyboistym. Za to widzę że ten bugaboo ma wersje terenową!

Jabłuszko ja raczej Moodem jeździłam po miescie, parkach chociaz na plazy dał sobie rade a jak w terenie nie mam pojęcia ale on chyba jest za delikatny na wyboje poprostu moze miec za mało amortyzacji na taki teren. Bardziej terenowy jest Quinny Buzz czterokołowy, tak ten bugaboo ma wersje terenowa i z tego co mamy piszą ma dobra amortyzację.

Member
    busiu

O mnie
    Mnie już mdłości obudziły i wymioty na początku był spokój to teraz mam. Tak też miałam w pierwszej ciąży druga połowa wymioty JeszcZe na porodówce.

Jabłuszko ja też mam teren ciężki lasy wiejskie drogi. 2 lata temu miałam x-landera movie sprawdził się extra nic mu nie było straszne. Sprzedalam go po roku kupiłam joie litterax air na spacery.

Teraz znowu stoję przed wyborem i jestem coraz blizsza anex sport oglądam mojemu się podoba powinien na wsi dac radę.
    Ostatnio edytowane przez busiu ; 21-04-17 o 05:00

21.09.2010 10tc; 14.02.2011 19tc;
    03.09.2016 7tc Aniołki :***

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów