Strona 209 z 659
Pokaż wyniki od 2,081 do 2,090 z 6587

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Dziękuję Mamuśki za gratulacje

Ilusive gratuluję dziewczynki i trzymajcie się tam zdrowo i w dwupaku do sierpnia

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar blanka32
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-02 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Martita61 Zobacz posta
    Blanko jaki to fotelik ze sie rozkłada? bo ja sie zdecydowałam na Kiddy evolution pro 2 ktory tez sie rozkłada do pozycji leżącej.
    Dokładnie ten fotelik kupilismy wersję biało czarna z isofix.

Senior Member
    Kiora88ŚL

Mieszka w
    Mysłowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-09 zobacz kalendarz
    Czyli wychodzi na to, ze tylko ja nie wiem co w moim brzuchu zamieszkało ? No ja się tak nie bawię !
    Mama 2 synów, 4 kotów i męża

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Kiora ale ja też nie wiem! Informacja, że wygląda na chłopca, ale równie dobrze może to być łechtaczka która się schowa nie jest chyba jednoznaczna (choć mąż tu daje 75%)

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    U mnie po prenatalnych było wiadomo tyle samo co u Ciebie, Asiu i się potwierdziło genetycznymi, także zobaczysz, że tak zostanie
    Agag też jeszcze nie wie.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Member
    busiu

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-02 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Kiora88ŚL Zobacz posta
    Czyli wychodzi na to, ze tylko ja nie wiem co w moim brzuchu zamieszkało ? No ja się tak nie bawię !
    Ja tez nie wiem, nawet nie miałam nakreślonej

21.09.2010 10tc; 14.02.2011 19tc;
    03.09.2016 7tc Aniołki :***

Senior Member Awatar moniqla
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-03 zobacz kalendarz
    Witam nowe mamusie fajnie, że jest nas więcej
    Kiora88 ja też nie mam pojęcia kim jest ten ktoś we mnie od 11t był to syn teraz w 16t okazało sie, że chyba jednak nie wiec z niecierpliwością czekam do 9.05 i mam nadzieję, że w końcu dowiem się na 100%

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    U mnie dzisiaj tez jakiś dziwny dzień. Boli mnie głowa a moja cierpliwość równa sie zeru, szkoda że moje dziecko tego nie rozumie.
    Ja mam wozek szary i uważam go za super kolor. Pasuje i do chłopca i do dziewczynki a co najważniejsze nie brudzi się. Cała zimę nim przejezdzilam i czesto też bo ciężkim terenie i zawsze bez problemu mogłam utrzymać go w czystości. Nie wiem jakbym poradziła sobie z jasnym
    Fotelik też mam ale zastanawiam się nad zmianą bo wcześniej w naszym samochodzie nie bylo opcji isofix a w tym nowym samochodzie juz można.
    Kiora no ja jeszcze nie wiem niby jutro mam wizytę ale nie wiem czy będzie usg.
    Maggie super wieści po wizycie, gratuluję chłopaka i chyba nawet trochę zazdroszczę

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Agag, o której jutro trzymamy kciuki?

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Cytat Zamieszczone przez blanka32 Zobacz posta
    Dokładnie ten fotelik kupilismy wersję biało czarna z isofix.
    I jak juz masz w domu ten fotelik to jak wrazenia jak materiał ? Czy naprawde jest taki duży jak wyglada na zdjęciach? Bo nigdy jeszcze nie miałam okazji widzieć go na żywo. Mi sie podoba ta wersja z zebrą ale nie wiem wlasnie czy to nie starszy model. No i isofix to obowiązkowo chociaz do jednego samochodu tego co ja jeżdzę.

Szczerze to ja tez sama nie wiem co z ta płcią najpierw euforia ze chłopak potem ze dziewczynka a teraz to juz zupełnie nic nie było widać ehhhhh poczekamy na połówkowe niech sie ten nieomylny Pan doktor wykaże jeszcze raz

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów