Strona 199 z 665
Pokaż wyniki od 1,981 do 1,990 z 6643

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Moniqla najważniejsze że z malenstwem wszystko dobrze u mnie śniegu nie ma ale jest tak zimno że masakra..

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Kiora88ŚL

Mieszka w
    Mysłowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-09 zobacz kalendarz
    agnieszka0610 Wiem co czujesz, mój początek tej ciąży to była psychiczna katastrofa. Co prawda staraliśmy się bardzo ale ja już mam tak spaczony umysł, ze w nic nie wierzyłam. Kiedy zrobiłam test to było 10 minut radości, mąż też się radował jak mało kiedy. A po godzinie dopadło nas ... Konieczna zmiana mieszkania, samochodu, znowu pieluchy, płacze, smoczki i kupki ... I chociaż teraz biegnę do lekarza na wizytę jakby ta miała być moją ostatnią w życiu to radość jest tylko jak widzę dziecko. Cieszę się jak uda mi się coś upolować, sprawia mi przyjemność siedzenie na allegro i szukanie tego czy tamtego. Ale żyję raczej tak jak dotychczas. Nie skaczę z radości chociaż jestem przeszczęśliwa. No niestety psychika ludzka to wciąż nieodgadniony temat. Mira jakie to badanie trzeba przeprowadzić aby poznać płeć dziecka i jak ono wygląda i ile kosztuje ?
    Mama 2 synów, 4 kotów i męża

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Kiora88ŚL Zobacz posta
    Mira jakie to badanie trzeba przeprowadzić aby poznać płeć dziecka i jak ono wygląda i ile kosztuje ?
    Kiora, to jest badanie wolnopłodowego DNA - testy mają różne nazwy handlowe, napopularniejszy jest Nifty http://www.nifty.pl/, który robiłyśmy ja i Blanka, robiony w laboratorium w Polsce i Harmony, z którym ja mam złe doświadczenie, bo u mnie nie wyłapał DNA dziecka, który jest robiony w USA. Badanie polega na zwyczajnym pobraniu krwi, na wyniki się czeka do dwóch tygodni. Test wykrywa wszelkie trisomie i niejako w gratisie określa na 100% płeć malucha. Najmniej fajna jest cena, bo kosztuje 2400 zł.

U mamyginekolog jest duży artykuł na ten temat, gdzie bardzo dokładnie jest opisane co i jak: https://mamaginekolog.pl/nipt-czyli-...-z-krwi-matki/
    Ostatnio edytowane przez *Mira ; 18-04-17 o 15:07

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Super moniqla że z maleństwem Ok powiem szczerze że nawet jeśli jutro na prenatalnych usłyszę jaka płeć to i tak nie kupię nic typowo pod nią poki co. Dla mnie dopiero w miarę wiarygodne informacje co do płci są tak 16-20 tc (w pierwszej ciąży lekarz nam stwierdził w 16, mam nawet zdjęcie siusiaka z tego badania ) ciekawa jestem jak to będzie! Chciałoby się trochę córci dla odmiany ale i synek będzie fajny

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Moniqla najważniejsze, że z dzieckiem wszystko dobrze ja właśnie jestem sceptycznie nastawiona do określania płci na tak wczesnym etapie jak na prenatalnych, bo to ciężko rozpoznać i może się "zmienić". Mój gin jak to określa, póki nie da sobie palca uciąć za płeć, to nie mówi co podejrzewa. Chociaż na prenatalnych wyczulam, że podejrzewa chłopaka zobaczymy czy w czwartek dziecko pokaże co ma między nóżkami

Moniqla tak jak dziewczyny piszą najważniejsze ze maleństwo zdrowe a z płcia tutaj to moze byc tylko pewna Mira i Blanka, nam tez ginekolog namieszała ze chłopak zesmy sie nastawili moj T juz ciężarówki chcial kupować a teraz juz nie chłopak Nasza córka jest narazie " Balbiną" bo imienia nadal nie mamy gorzej jak sie tak przyzwyczaimy

Wiecie co szukałam do mojego Greentoma gondole i jak uslyszlam cene to mi kapcie spadły 1120 zł sama gondola plus fotelik Pani zaproponowała maxi cosi peeble 649 to sie mija z celem i kupimy inny wózek 3w1 a ten zostanie jak juz bedzie potrzebna nam spacerówka.
    Ostatnio edytowane przez Martita61 ; 18-04-17 o 16:28

Senior Member
    84maja

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-30 zobacz kalendarz
    Witam Was dziewczynki
    Ja doznałam szoku rano jak zobaczyłam górę śniegu i wszystko białe.
    Byłam już u chirurga z Piotrusiem i odkleili mu tą stulejkę,trwało to minutę ale była to najdłuższa minuta w moim życiu i mało brakło a płakali byśmy razem z nim. Teraz jest najgorzej jak chce siku bo jest wielki płacz bo go boli i szczypie. Ale mi go szkoda jak się tak męczy

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    Maja biedny Piotruś. Jak Zuzia miała jakoś 4msc to miała podcinane wedzidelko języka. Do dzisiaj pamiętam jak strasznie płakała mimo że było to bezbolesne. Nie byłam w stanie patrzeć jak wsadzaja jej skalpel do buźki. Musiałam sie odwrócić. Dobrze że mąż miał mocniejsze nerwy i był w stanie utrzymać mała na miejscu.
    Co jakiś czas mam klucia w klatce piersiowej w okolicy serca do tego czuje czasami przyspieszone bicie. W pierwszej ciąży nic takiego sie nie działo, zastanawiam się czy to normalne. Czasami aż muszę sie położyć bo tak boli. Co myślicie?

Senior Member
    84maja

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-30 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez agag Zobacz posta
    Maja biedny Piotruś. Jak Zuzia miała jakoś 4msc to miała podcinane wedzidelko języka. Do dzisiaj pamiętam jak strasznie płakała mimo że było to bezbolesne. Nie byłam w stanie patrzeć jak wsadzaja jej skalpel do buźki. Musiałam sie odwrócić. Dobrze że mąż miał mocniejsze nerwy i był w stanie utrzymać mała na miejscu.
    Co jakiś czas mam klucia w klatce piersiowej w okolicy serca do tego czuje czasami przyspieszone bicie. W pierwszej ciąży nic takiego sie nie działo, zastanawiam się czy to normalne. Czasami aż muszę sie położyć bo tak boli. Co myślicie?
    No to my razem prawie płakaliśmy z nim.
    Co do tego kłucia w klatce to też tak mam jak Ty

Senior Member
    smile.

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-08 zobacz kalendarz
    Kochane, u mnie skurcze wyciszyły się, w krwi wyszło 15 krotnie podwyższone crp i przez mój organizm przetacza się ogromne zapalenie zatok, mam antybiotyk. Jeśli jutro po badaniu polozniczo będzie ok, to mnie wypuszcza

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów