Strona 196 z 646
Pokaż wyniki od 1,951 do 1,960 z 6455

Październikowe mamy 2017

Senior Member
    aguś026

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2015-07-02 zobacz kalendarz
    Zdrowych i radosnych Świąt Wielkanocnych dziewczyny

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    84maja

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-30 zobacz kalendarz
    Dziewczyny ja również życzę wszystkim spokojnych świąt.
    Smile zdrówka dla Ciebie i maleństwa.
    Mira gratuluję zdrowego Maksia.

Ja jak zwykle z niespodziankami, ledwo dojechaliśmy do Poznania bo pod koniec drogi padło ładowanie w samochodzie i niestety w święta nigdzie tej części nie kupimy. Na całe szczęście pożyczymy jutro samochód żeby wrócić do domu bo we wtorek mam wizytę w Kielcach u chirurga z Piotrusiem i musimy być. Ach ta złośliwość rzeczy martwych

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Smile jak tam?

84maja co jest Piotrusiowi?

Mąż dostał rano na zająca pierwsze bicie serduszka fasolki ale się cieszył (dałam mu posłuchać nawet nie wiedział że mam ten detektor)

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member
    Kiora88ŚL

Mieszka w
    Mysłowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-09 zobacz kalendarz
    Dzień dobry !
    Mama 2 synów, 4 kotów i męża

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Dzień dobry!
    Właśnie pada śnieg z deszczem

U mnie nowy tydzień i drugi trymestr wg każdego liczenia

Senior Member
    84maja

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-30 zobacz kalendarz
    Asia Piotruś ma przyklejoną stulejkę i jutro mamy wizytę. Mam nadzieję że obędzie się bez zabiegu i wystarczą same maści bo wiem że takowe są.
    Ja szczęśliwa bo udało nam się dojechać do domu ale niestety temperatura w domu 14 stopni a moje rybki zamarzły. 2 zdechły reszta ożyła po dolaniu dużej ilości gorącej wody

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Witam poświątecznie byłam dziś w Lidlu. Pierwszy raz się spięłam i byłam przed lidlem już przed 8 i przeżyłam szok ile ludzi czekało pod drzwiami serio miałam ochotę się wrócić ale większość ludzi rzuciła się na ubranka dla dzieci, a ja celowalam w te ciążowe, więc udało mi sie kupić wszystko co chciałam i dwa bodziaki w rozmiarze 50/56 symbolicznie kupiłam Ale ubranka dla maluchów zostały tak przebrane, że szok. A teraz czekam w diagnostyce na badania przed czwartkową wizytą

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    witam się i ja poświątecznie było bardzo sympatycznie niestety szybko się kończy to co dobre

84maja życzę powodzenia na wizycie z synkiem i współczuję tego zimna w domu.

maggie my pojedziemy do lidla popołudniu, zawsze rzeczy są już przebrane, ale przynajmniej mniej muszę się martwić że mnie staranuje tłum najwyżej nie kupię czegoś. Dobrze że dorwałaś ciążowe ciuchy

mira gratulacje 2 trymestru chociaż wg mnie to już tydzień w nim jesteś

dobrego dnia i powodzenia na wizycie Moniqla

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny ja też zaraz wybieram się do Lidla mira dołączam dziś do Ciebie do II trymestru
    Maja ja też nie mogłam nagrzać mieszkania wczoraj jak wróciliśmy.
    Dziewczyny jak święta?? Ja już chyba tradycyjnie poklocilam się z mama ehhh.. obsluchalam o ciazowch zabobonach.. nie zgodzilam sie z nimi i juz kłótnia...
    Dziewczyny czy słyszeliście o zaczarowaniu dzieci? Ktoś je wam zaczarowal? I czy przelewalyscie wosk nad dzieckiem?? Pierwszy raz coś takiego słyszałam..
    Chce wiedzieć jak to jest dzisiaj a nie lata temu..

Witajcie jak to mówią święta święta i po świętach a tyle wszedzie było zamieszania, korków, tłoku a juz po wszystkim.

Ja dalej chora moim dziewczynom przeszło a ja ledwo mowie a tak chciałam podjechać do tego Lidla ale jest tak zimno ze chyba sobie odpuszczę, nawet śnieg sobie co chwile Pruszy. Mozliwe ze juz w tym Lidlu u nas nic nie zostało mamy tylko jeden w miescie i zawsze jest taka walka jak rzuca promocje.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów