Strona 194 z 661
Pokaż wyniki od 1,931 do 1,940 z 6606

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    Mira super wieści! To będą piękne i spokojne święta

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar blanka32
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-02 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Ermilka Zobacz posta
    Gratulacje Mira. Przed Tobą spokojne święta
    W tym oknie co stawiasz link suwaczka piszesz co chcesz nad linkiem i kolory możesz zmieniać. To będzie wymarzony wyczekany Maksiu.

Mira cudowne wieści nareszcie sie doczekałas a my razem z Toba.

Ja wkoncu po wizycie dzis jestem niezadowolona cos Pani doktor chyba humorku nie miała i mozna bylo to odczuć, wszystko szybko szybko a i tak godzina obsunięcia. Ani zdjecia ładnego na święta nie mam ani, płeć nie po naszej mysli wogole maluch sie tak ukrył ze dzis tylko pupcie i plecy było widać, a w 4D to juz wogole jedna plama. Plus taki ze dała sie jakos pomierzyć i taka jest duża ze termin pokazuje na 22 września jak zmierzyła jej nogę to pokazało prawe 18 tydzien a mierzyła w miarę dokładnie.
    Trzy dziewczyny w jednym domu plus ja, Jak to ten biedny facet zniesie

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Martita czyli co, dziewczynka?

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Lekarka spieszyła się przy Wielkim Piątku do domu, żeby upiec mazurka. Niefajnie z jej strony...
    Duża dziewczyna, ale będziecie mieć babski gang

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member
    Kiora88ŚL

Mieszka w
    Mysłowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-09 zobacz kalendarz
    Martita to widzę, że obsłużono Cię tak samo jak mnie w tym tygodniu. Tyle, ze ja u swojego gina, bez USG. Dzwoniłam dzisiaj zapytać o wyniki prenatalnych. Są, ale nie zdążyłam odebrać. Zapytałam tylko czy będzie tam ktoś kto mi wytłumaczy czy wszystko jest ok, Pani odpowiedziała, ze wszystkiego dowiem się u swojego prowadzącego ale jak ją uświadomiłam kiedy mam się z nim widzieć, to odparła, że nie ma tu żadnej karteczki od lekarza przeprowadzającego prenatalkę, więc wychodzi na to, ze nie ma się czym martwić i wszystko jest dobrze.
    Mama 2 synów, 4 kotów i męża

Cytat Zamieszczone przez Asia1988x Zobacz posta
    Martita czyli co, dziewczynka?
    Na to wychodzi ze długonoga dziewczynka dzis miala wszystko w nosie tak dyspozycyjnie sie wypięła i niestety Pan doktor od prenatalnych tez odrazu widział ze kobieta.
    Moj Tomasz zawiedziony mowi ze miał wypatrzona ciężarówkę kupił by juniorowi na zająca tylko czekal na dzisiejsze usg a tu lalke trzeba.
    Ale nie ważne, ważne ze zdrowa że ładnie rośnie. Tym sie cieszymy

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    mooniaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-19 zobacz kalendarz
    Mira gratulacje! Możesz świętować A nie myśleć o wynikach.
    Ja dziś z tego wszystkiego przegapilam wizytę na NFZ znaczy miałam ja w środę A coś sobie umyslilam ze będzie w piątek no i dziś patrzę A tu 12. No i lipa znów muszę czekać.
    Martina no nie ładnie ze doktor sie tak spieszyla. Powinna wiedzieć ze każdą z nas czeka na te wizyty i żeby zobaczyć maluszka. Ale gratuluję dużej córy.
    Mi powiedział że widzi dziewczynke ale to jeszcze nic pewnego i teraz musze czekac do 13 mają. Mam nadzieje ze siusiak nie urośnie.

Senior Member Awatar moniqla
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-03 zobacz kalendarz
    Mira cieszę się razem z toba, że w końcu są wyniki i co najważniejsze wszystko jest w porzadku :-) Wszystkim mamusiom życzę Wesołych i spokojnych Świąt

Senior Member
    smile.

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-08 zobacz kalendarz
    Kochane i ja Wam życzę wesołych Świat z tym, że ze szpitala. Wczoraj w nocy tu trafilam, z napinaniem się macicy.Dostalam kroplówkę i leki rozkurczajace zobaczymy jak będzie dalej.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów