Strona 19 z 670
Pokaż wyniki od 181 do 190 z 6695

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    ies gratulacje niby owu może się przesunąć nawet o 2 tygodnie. Ja miałam chyba 5 dni później niż wynikałoby to z dnia OM, ale ja zawsze miałam długie cykle (ok 35 dni po porodzie bo wcześniej to jeszcze gorzej) i inaczej się u mnie liczy. Spokojnie, serduszko bije to najważniejsze

witaj 84maja chyba jesteśmy na podobnym etapie ciąży więc jeszcze troszkę poczekamy na to serduszko powodzenia

Ceruleum czekamy i jesteśmy z Tobą :*

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Witaj 84maja.

Ceruleum, co u Ciebie??

Hej. Nadal czekam na usg. Noc jakoś przetrwałam, dali mi leki na uspokojenie. Sporo się tu w podejściu do pacjentek zmieniło od 2015,kiedy byłam tu ostatni raz. Teraz są bardziej empatyczni, wczoraj pytali, czy będę chciała skorzystać z rozmowy z psychologiem - 2 lata temu nawet nie było takiej opcji. Już mogliby zrobić mi to badanie, nerwy mam w strzępach:-|

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    jeju takie usg to powinni robić z samego rana ...

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Witaj 84maja

Ies gratuluję serduszka

Ceruleum to straszne, że tak Cię przetrzymuja. Trzymaj się tam, myślami jesteśmy z Tobą.

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Dokładnie, nie powinni tak przeciągać. Jestem z Tobą myślami. Nie pisałaś chyba wcześniej. Która to Twoja ciąża z takimi komplikacjami?

A ja idę za godzinę do dentysty rozprawić się z kamieniem nazębnym. Brrr, nie lubię tego.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member Awatar ies
    Mieszka w
    Warszawa/Glasgow
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-01-29 zobacz kalendarz
    Dzięki Dziewczyny!
    Ceruleum trzymam kciuki.

Mnie w nocy strasznie męczyły mdłości, wstałam do toalety na siusiu i dramat, oblały mnie zimne poty, biało przed oczami, wymiotować mi się chciało ale wrócilam do łóżka i jakoś przeszło. Strasznie się męcze przez te mdłości

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar cichon_k
    O mnie
    Mama Borysa i trzech Aniołków (*)
    Cytat Zamieszczone przez Asia1988x Zobacz posta
    daj spokój cichoń lepiej większa niż mniejsza ja miałam (chyba bo nie do końca potwierdzona owu) w 13 dpo 127 a 15 319. Trzymam kciuki za piękny przyrost chyba też będziesz na granicy października/listopada wnioskując z owulki.

Cereleum czekamy na wieści cały czas i również trzymam kciuki!

Jeszcze 3 dni do usg - masakra, a najgorsze że do usłyszenia serduszka jeszcze dalej, mam nadzieję, że nie będzie za dużej przerwy między usg bo zejdę na zawał i lekarka mi każe przyjść znów np. za tydzień. Normalnie jakbym w pierwszej ciąży była
    Dzięki, pocieszyłyście mnie
    Asia mi niby według terminu zapłodnienia wypada już listopada, według OM październik. Podobnie jak Ty mam długie cykle. Ale nastawiam się na październik, bo czeka mnie cesarka, a te planowane zawsze są ciut wcześniej

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez *Mira Zobacz posta
    Dokładnie, nie powinni tak przeciągać. Jestem z Tobą myślami. Nie pisałaś chyba wcześniej. Która to Twoja ciąża z takimi komplikacjami?

A ja idę za godzinę do dentysty rozprawić się z kamieniem nazębnym. Brrr, nie lubię tego.
    A ja za chwilkę do pracy Coś mnie brzuch pobolewa i mam nadzieję, że w piątek już dostanę zwolnienie.

O mnie
    U Was też tak wiatr piździ??? U mnie okropnie. Koty siedzą w oknie i za bardzo nie wiedzą, co się dzieje

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów