Strona 185 z 659
Pokaż wyniki od 1,841 do 1,850 z 6587

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Co do body rzeczywiście lepsze są zapinane, ale to bardziej chyba takich dzieci co więcej sie ruszają i potrafią same porozciągać, z młodym miałam właśnie takie na początku jak będą w lidlu i się sprawdziły, i tak na bodziaka dziecko na początku ma pajaca czy cos to nie jest "wymemłane". No i przy mega kupie można ściągnąć takiego bodziaka wtedy dołem a nie górą jak przy zapinanym

Też będę polować na biustonosz bo mam bardzo lipne swoje...

Agus strzelam dziewczynka, ale nie mam jakiegoś mega przeczucia jak u miry

Blanka biedactwo odpoczywaj kochana

Mira ta ciaza to jakaś lekcja pokory i cierpliwości dla Ciebie na maksa!

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Evlin ja kosmetyków dla ciężarnych nie używam. W pierwszej ciąży smarowalam się jak wariatka 2 razy dziennie kremami na rozstępy. Gin mi powtarzał, że to czy będę miała rozstępy zależy głównie od genów i że wystarczy skórę nawilżać. Oczywiście robiłam po swojemu i co? I mam rozstępy na brzuchu także w tej ciąży smaruję się normalnym balsamem i to też niezbyt systematycznie jakoś mi mniej zależy jak mam już brzuch w tygrysie paski co do podkładów, to już od dłuższego czasu używam tylko korektora i pudru, żeby się nie świecić, z podkładów zrezygnowałam, więc też zbytnio nie pomogę. A kiedy zaczynają się te promocje? Bo nie znalazłam info na stronie rossmanna

Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Co do podkładu wszystko zależy od tego czego szukasz, czy chcesz mocno kryjący czy średnio, jaką masz cerę czy bardziej rozświetlający czy matujący itp itd

Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Masz racje Maggie jak ktos ma miec rozstępy to je będzie miał. Ja się smarowałam tak polecanym bio oilem (plamers podobno tez dobry), a rownież mam brzuch w rozstępach. Teraz wyblakły, ale pod koniec ciąży fajnie to nie wyglądało. W ogóle moja skóra średnio się zachowuje, widać mi żyły, bardzo cieżko się opala mimo ciemnych włosów i oczu i z jednością tez jest kiepsko i bardzo mi się wysusza. Ostatnio podwinęłam lekarce rękaw do zmierzenia ciśnienia i aż było widać że mam suchą skórę

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member
    Kiora88ŚL

Mieszka w
    Mysłowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-09 zobacz kalendarz
    Z podkładów mocno kryjących max factor lasting performance,rimmel lasting finish,bourjois 123 perfect. Kiedy ma być ta rossmannowa promo ? Bo mi się już wszystkie konczą. Odnośnie innych kosmetyków, to faktycznie Mustela wygrywa, bezkonkurencyjnie. Ceny są powalające ale warto, bo nic się nie klei. Dostałam dzisiaj na urodziny masło Palmersa, nie wiem co to będzie warte skoro tego nawet nałożyć na dłon nie mogę ale nie poddaję się.
    Mama 2 synów, 4 kotów i męża

Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    Zgadzam się że co do rozstępów to geny robią tu największą robotę. Ja cała ciaze smarowalam sie bio oilem a po porodzie i tak rozstępy się pojawiły.
    Promocja w rossmannie od 20.04 polecam ściągnąć aplikacje rossmanna bo będą dodatkowe zniżki. Jako że tam pracuje to troche o tych pokładach mogę Wam napisać ale to jutro bo dzisiaj już leżę w łóżku

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Dzięki dziewczyny
    Też czytałam że lepiej nawilżać skórę niż używać te kremy na rozstępy. Byłam ciekawa jak to u Was co do podkladu to tez dużo sie nie maluje o za oczami i to nie zawsze... i myślałam ze cos zmienie

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Witajcie w ten pochmurny i deszczowy dzień. Dzisiejsza aura na zewnątrz skłoniła mnie, żeby sprawdzić jaką pogodę przewidują u nas na święta. Masakra 8-9 stopni i deszcz :/ i oczywiście już mam problem w co się ubiorę, bo nastawilam się na wiosenne temperatury także w święta będę stać przed szafą i lamentować, że nie mam się w co ubrać

Jutro wraca mój mąż z zagranicy i to już na stałe. Bardzo się cieszę, bo długo na to czekałam, a z drugiej strony trochę się boję przez ponad 2 lata żyliśmy na odległość, robiłam wszystko po swojemu, trochę przyzwyczaiłam się do takiego życia. Teraz będziemy musieli się na nowo dotrzeć i przyzwyczaić do wspólnego życia. Dobrze, że mój mąż jest z tych ugodowych

Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    Witajcie kochane
    U nas cały czas leje deszcz i jest zimno a do tego ja obudziłam się chora :/ Boję się że domowe spodoby i prenalen nie powstrzymaja rozwoju choroby i skończy sie na chorych zatokach jak to często u mnie bywa. Także święta nie dość że zimne to jeszcze ja chora. Dobrze że mój mąż jest dzisiaj w pracy na rano a później ma dwa dni wolnego.

Maggie to super że mąż wraca. Będziesz miala duże wsparcie jak pojawi sie maluszek. Po dwoch latach to pewnie faktycznie bedziecie musieli sie na nowo dotrzeć ale najważniejsze ze rodzina będzie razem w komplecie

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Maggie cudownie ze będziesz już razem z mężem. Choć będzie na początku ciężko ale dacie radę.
    U mnie na święta też zimno... Więc wiosenny płaszczyk do szafy i wróci do łask kurtka zimowa
    Agag kuruj się żebyś bardziej się nie pochorowala..

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów