Strona 184 z 654
Pokaż wyniki od 1,831 do 1,840 z 6537

Październikowe mamy 2017

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_6339.jpg
Wyświetleń:	35
Rozmiar:	100.6 KB
ID:	100645Ja sobie tez biustonosz wypatrzyłam a w bodach dla maluszka sie zakochałam takie uniwersalne kolory beda żółte i szare piekne ja juz różu mam po kokardy dwie córki i większości ubrania sa niestety różowe.

Smile ja mam to samo łaskotanie wiec to napewno dzidziuś daje o sobie znac
    Ostatnio edytowane przez Martita61 ; 11-04-17 o 15:52

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    84maja

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-30 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Martita61 Zobacz posta
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_6339.jpg
Wyświetleń:	35
Rozmiar:	100.6 KB
ID:	100645Ja sobie tez biustonosz wypatrzyłam a w bodach dla maluszka sie zakochałam takie uniwersalne kolory beda żółte i szare piekne ja juz różu mam po kokardy dwie córki i większości ubrania sa niestety różowe.

Smile ja mam to samo łaskotanie wiec to napewno dzidziuś daje o sobie znac
    Nie polecam tych bodów które nie mają zapięć przy szyi, robi się straszne wielkie że pół klatki dziecko ma na wierzchu

Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    Cytat Zamieszczone przez 84maja Zobacz posta
    Nie polecam tych bodów które nie mają zapięć przy szyi, robi się straszne wielkie że pół klatki dziecko ma na wierzchu
    Ja też polecam te zapinane bo te bez zapiec strasznie sie rozciągają.

Senior Member
    Kiora88ŚL

Mieszka w
    Mysłowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-09 zobacz kalendarz
    Lekarza mam z NFZ, ogólnie naprawdę nie mogę na niego złego słowa powiedzieć, bo to dzięki niemu jestem w tej ciąży. Przykro mi się zrobiło po prostu, ze nie było tego usg. Zrobił badanie normalne, sprawdził szyjkę itepe.
    Mama 2 synów, 4 kotów i męża

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Szkoda, że nie polecacie tych body, bo wzory i kolory są prześliczne i planowałam zakupić. Ale kaftaniki też są boskie

Kiora, no szkoda, że lekarz nie zrobił Ci tego usg i zepsuł takie dobre wrażenie. Też bym się zezłościła, bo dla mnie wizyta bez podglądu dzieciątka to nie wizyta.

Dzwoniłam do Gyncentrum. Oczywiście wyniku brak. Już mi się nawet nie chce tym denerwować.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member
    aguś026

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2015-07-02 zobacz kalendarz
    Mira o losie co oni tak przedłużają....chyba bedzie trzeba poczekać te umowne 9dni na wynik.

Asia idąc za ciosem i ja Cię zapytam co tam u mnie wyczarujesz za płeć dzidziulka?

Blanka tak jak dziewczyny piszą,różne sprzęty do usg mogły inaczej zmierzyć Twoją córcię, nie trać wiary,będzie napewno wszystko dobrze.

Gratuluję udanych wizyt i powodzenia na dzisiejszych.

Kiora szkoda że nie mogłaś dziś zobaczyć dzidziusia, może lekarz stwierdził z wyników że wszystko w porządku i mu się nie chciało już robić usg. Na następnej wizycie koniecznie się upomnij o podejrzenie maluszka.

Evlin Blanka Wasi faceci są pozytywnie zakręceni na punkcie maluszków

Martita,Smile gratulacje za tak wczesne łaskotki w brzuszkach

Agag brzuszek cudny
    Ostatnio edytowane przez aguś026 ; 11-04-17 o 18:05

Kurczę dziewczyny z tymi lidlowymi body nigdy tak mi sie nie porobiło zeby sie rozciągnęły, do dzis moja Iga ma z długim rękawkiem i nic sie z nimi nie dzieje.
    Zreszta za 14,99 za dwie sztuki nie czepiajmy sie hihi wzory sa bardzo ładne

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar blanka32
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-02 zobacz kalendarz
    Te biustonosze w lidlu są bardzo ładne tylko o godz 8:05 już nie będzie Tak jak większości fajnych rzeczy..

Mira ale lecą w kulki z tym wynikiem..

Ja idę odespać ten szpital.

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Może od razu po świętach to nie będzie tłumu na promocje bo też się nastawilam
    Dziewczyny czy używacie już jakieś kosmetyki dla ciężarnych? A w związku ze zbliżającą się promocja w rossmanie na kolorowe kosmetyki to jaki podkład polecacie?? Do tej pory używałam kremy BB i CC i chciałabym coś zmienić
    Blanko odpoczywaj

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Ja się prawie nie maluje, mam alergie ma cała kolorówkę, każdy makijaż (szczególnie oczu) odchorowuje, także nie pomogę. Plusem tego jest to, że prawie nie mam zmarszczek

Co do kosmetyków dla ciężarnych, to mam dwa balsamy z serii Mustela Maternite - serum do biustu i balsam na rozstępy do brzucha i są rewelacyjne, wydajne, wchłaniają się doskonale. Co prawda ich cena zabija, ale ja jestem z nich bardzo zadowolona.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów