Strona 182 z 665
Pokaż wyniki od 1,811 do 1,820 z 6643

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Kiora, jak Ty jesteś stara, to ja jestem emerytką (rocznik 1980) ;]

Ale się ciesze, że nasze Mdłościówki się już czują dobrze, to ewidentny znak, że najgorsze za nami. Baby brain nie dokucza mi jakoś specjalnie, choć fakt zawsze sama siebie sprawdzam, mam ostatnio tyle pecha, że jeszcze tylko mi brakuje, żebym zostawiła otwarte auto pod sklepem

Muszę zamówić ten detektor. Co do ruchów to czytałam, że w pierwszej ciąży czuje się je najpóźniej, także myślę, że ja sobie jeszcze trochę poczekam zanim coś się zacznie dziać.

Duże sprawy - remont, wózek, łóżeczko planuję w lipcu, bo chcę mieć w sierpniu już wszystko gotowe w razie gdyby Junior się pośpieszył na świat, także zgadzam się z dziewczynami, że jeszcze za wcześnie.
    Ostatnio edytowane przez *Mira ; 11-04-17 o 10:11

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar moniqla
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-03 zobacz kalendarz
    Tak więc z wózkiem wstrzymam sie do wakacji w sumie mnie pocieszyłyście, że nie tylko ja mam problemy z pamięcią mam nadzieje, że z czasem wszystko wróci do normy

Senior Member Awatar blanka32
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-02 zobacz kalendarz
    Ja tez roztargniona byłam minęło.
    Też z tego rocznika późno mającego dziecko. :/
    Ja po usg Hania od tyg nie przybrała na wadze przepływy niskie.

Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez blanka32 Zobacz posta
    Ja tez roztargniona byłam minęło.
    Też z tego rocznika późno mającego dziecko. :/
    Ja po usg Hania od tyg nie przybrała na wadze przepływy niskie.
    Co to znaczy?? Są takie wlewy z Intralipidu do odżywiania wewnątrzmacicznego, może to by Haneczce pomogło. Mówił coś lekarz o tym?

Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    Ja tez radzę jeszcze trochę sie wstrzymać z zakupem wózka. Zuze urodziłam dwa tyg przed terminem i wozek kupilismy dopiero po porodzie. Mieliśmy już dawno wybrany ale chciał za niego zapłacić mój tata. W dzień, w który się z nim umówiliśmy na zakupy ja urodziłam

Blanka a co mówią lekarze? Jakieś dalesze badania? Trzymaj się :*

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez *Mira Zobacz posta
    Co to znaczy?? Są takie wlewy z Intralipidu do odżywiania wewnątrzmacicznego, może to by Haneczce pomogło. Mówił coś lekarz o tym?
    Żeby czekać do 20 tyg. Że apRatyaraty usg sa sobie nie równe. Na jednym waga mniejsza na drugim większą. Ogólnie dal nadzieję. W piątek pójdę do mojej gin sprawdzić na jej usg wagę. Krwawienie ustało. Hanka tak fikala ze ciężko było ja zwazyc jak zrobił stop to zły obwód głowy był i taktak ciągle coś i na ust czułam jejjejruchy ruchy wyraźnie jak dojechał głowica.

Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Trzymaj się kochana tam jakoś :*
    Wiem, że to się łatwo mówi, ale musisz być dzielna i silna dla Hani. Nawet sobie nie wyobrażam co przeżywasz.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    Faktycznie co urządzenie usg to pomiary mogą sie różnic. Ja z Zuza też miałam tak że jednego byłam u swojego lekarza a na drugi dzień trafiłam do szpitala i tam waga była inna a to był tylko dzień różnicy. Później i tak okazało sie że mała urodziła sie jeszcze z inną waga niż pokazywały usg. Trzeba być dobrej myśli, pewnie najlepszym potwierdzenie byloby faktycznie badanie na tym samym sprzęcie co tydzień temu.

O mnie
    Usg osobiście robił ordynator, bardzo cierpliwy mówił żeby być dobrej mysli i dac szanse clexane. Widział też te wyniki od ortopedy. Graniczny tydzień dla nas,to 32 cc w ujastku bo tam jest najlepsza opieka dla wcześniaków. To są jego opinie decyzje podejmie lekarz prowadzący.

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    może wcześniej bardzo rosła a teraz po prostu przystopowała ? będzie dobrze trzymam kciuki

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów