Strona 171 z 654
Pokaż wyniki od 1,701 do 1,710 z 6536

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Moje nie (jeden szaro-biały a druga tygrysica) ale moja mama ma czarnego kocura, także muszę z nim porozmawiać, żeby sobie poszukał innej ofiary
    Ostatnio edytowane przez *Mira ; 08-04-17 o 07:49

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

2. dzieckozakupy.pl
    Asia nareszcie, co chwile wchodziłam z mysla ze beda jakies wiadomości ale nas trzymałas długo w niepewności. Bardzo sie cieszę ze wszystko u maluszka dobrze
    Asiu a dlaczego tak długo musisz czekac na wizytę? Czy to połówkowe Ci wyznaczyła na maj?

Kasia witaj na pokładzie

Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Asiu, to będziesz miała w nadchodzące święta idealny czas na ogłoszenie radosnej nowiny

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    U niej mam wizyte 5 maja i mam przyjsc z wynikami prenatanych bo ona nie robi. Mam iść w tygodniu po świętach lub następnym, jutro będę dzwoniła zaklepać termin to wszystkiego się dowiem. Ale pewnie tak będą u niej wizyty co 4 tygodnie jak wszystko będzie w porządku. Dostałam recepte na ostatnie 3 opakowania dupka bo pózniej już łożysko przejmie produkcje progesteronu (z Oliwierem tez od 20 tc nie brałam), za 2 tygodnie mam zmienić kwas foliowy na femibion 2, ach robi się coraz poważniej! Lubię to!

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member
    smile.

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-08 zobacz kalendarz
    Kiora działka poza miastem, w samym środeczku ogródków działkowych, cisza, słychać tyko ptaki, za ogrodami las. Jestem bardzo szczęśliwa, że tak się udało
    Asia, gratuluje udanej wizyty, fajnie, że wszystko w jak najlepszym porządku.
    Mira czekam z niecierpliwością na ten Twój wynik. Biedna, tyle się musisz naczekać.
    Blanka, piękna suknia , będziesz cudowną Panną Młodą
    Kasia, fajnie, że do nas zawitałaś

Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Wszystkie bardzo to lubimy!! Ja też mam ostatnie opakowanie Femibionu 1 do wykończenia i zaczynam dwójkę. Czekałam na ten moment wieki

Senior Member
    aguś026

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2015-07-02 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny, dajecie czadu z pisaniem, nie nadążam za Wami,ledwo nadrabiam z czytaniem. Gratuluję udanych wizyt

Blanko wszystko będzie dobrze,clexane lepiej późno niż wcale ale jeśli córeczka rośnie wzorowo więc nie martw się na zapas a zastrzyki przyjmuj zapobiegawczo. Suknia śliczna

Mira super że u Ciebie wszystko książkowo i wyniki się poprawiły Teraz czekamy niecierpliwie na pappa. Wychodzisz na spacery czy dalej bardzo na siebie uważasz?

Agag jak się czuje Zuzia? Choróbsko pokonane? Dziękuję za namiary na promocję w rossmanie.

Maggie jaki duży dzidziuś fajnie że sobie podejrzałaś maluszka

Asia ja po cichu trzymałam dzisiaj za Ciebie kciuki tak jak za resztę dziewczyn mimo ciszy z mojej strony, super że z maleństwem jest wszystko dobrze i Ty taka rozpromieniona tak trzymaj do następnej wizyty U mnie nie dało się dało się ukryć że jestem w ciąży, w pracy domyślili się szybciej jak tylko poszłam na l4 a nasze rodziny dowiedziały się na końcu,nie wytrzymałabym trzymać ciąży w tajemnicy do świat ale w pełni Cię rozumiem, Twoi rodzice będą zachwyceni z kolejnego wnuka/wnuczki

Witam nowe mamy

Któraś dziewczyna pytała o długą podróż,chyba Evlin więc ja też bym raczej doradzala jechać teraz jak później w zaawansowanej ciąży. Jedziemy z mężem na święta w jego rodzinne strony 300km, z dużym brzuchem i kopiącym maleństwem nigdzie bym nie pojechała w taką długą podróż. W czerwcu mieliśmy jechać znowu ale ja już dałam mężowi do zrozumienia że wykluczone.
    Nie wiem co jeszcze chciałam napisać. Dobrej nocki.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar blanka32
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-02 zobacz kalendarz
    Asia gratulacje! Bardzo się cieszę że u Was wszystko super! Będziecie mieć radosne święta i bliscy również

Ja byłam u krawcowej ona mi nie uszyje nie da rady, dostałam nr do kolejnej i udało się zasiedzialam się u niej do po 1 w nocy ale było warto

Miłego dnia kochane!

Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez aguś026 Zobacz posta
    Mira super że u Ciebie wszystko książkowo i wyniki się poprawiły Teraz czekamy niecierpliwie na pappa. Wychodzisz na spacery czy dalej bardzo na siebie uważasz?
    Na pappa czekamy cierpliwie, bo wyniku nie będzie przed Świętami. To Nifty miał być przed weekendem, ale niestety się nie udało, a na tym zależy mi najbardziej. Uważam dalej - tzn nic nie dźwigam i nie sprzątam, ale mogę już więcej chodzić, także choć pod tym względem jest lepiej Nie plamię już ponad trzy tygodnie, więc chyba pożegnałam zmorę na zawsze.

Blanko, ale ekstra Mama i panna młoda na raz, chyba spełniło Ci się wszystko

Senior Member Awatar blanka32
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-02 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez *Mira Zobacz posta
    Uważam dalej - tzn nic nie dźwigam i nie sprzątam, ale mogę już więcej chodzić, także choć pod tym względem jest lepiej Nie plamię już ponad trzy tygodnie, więc chyba pożegnałam zmorę na zawsze.

Blanko, ale ekstra Mama i panna młoda na raz, chyba spełniło Ci się wszystko
    W końcu na spokojnie możesz cieszyć się ciąża! Nifty na pewno będą w poniedziałek no i ten femibion 2 też tak na niego czekalam... A już się opakowanie kończy ja jestem szczęśliwa i aż się boję taka być. Mam nadzieję że z Hania będzie wszystko dobrze i o to się modlę. Byle do 24 jakoś wytrzymać.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów