Strona 168 z 665
Pokaż wyniki od 1,671 do 1,680 z 6643

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    No Martita to mozesz mieć wesołe święta ja w poniedziałek mam drugą rocznicę ślubu. Ślub braliśmy jak Zuza miała 5msc i robiliśmy też wtedy chrzciny. Sukienke miałam wymarzoną ale jednak figura po ciąży jeszcze była niezbyt. I tak było pięknie i zawszw to wspominam ze łzami w oczach, ale ostatnio jak byłam szukać sukni z koleżanką to tyle mi się podobało że mówiłam że bym chciała jeszcze raz mąż może być nawet ten sam
    Asia trzymam kciuki za wizyte
    U nas od wczoraj paskudna pogoda zimno i pada. Do tego wszystkiego tesciowa trafiła wczoraj do szpitala i troszkę ja zostawią na obserwacji.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar blanka32
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-02 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez *Mira Zobacz posta
    Wow, dziewczynki ale plany, pięknie, to jeszcze kibicowanie przy ślubach się nam szykuje

Rozwaliłam telefon. Zaliczył rano bliskie spotkanie z kafelkami i wyświetlacz mimo, że się nie rozbił to umarł (czarno-fioletowe pasy). Dobrze, że mam blisko super serwis Apple, który naprawia od ręki to już mam sprawny, ale sobie ku*** zarobiłam znowu. Niech ten tydzień się już skończy.

Telefonu z wynikami brak.
    Limit niefortunnych zdarzeń wyczerpany!
    my tu czekamy na potwierdzenie czy Maksymilian zostanie czy moze jednak Zosia..

Ja w dniu ślubu będę w 23+1tc wesela nie będzie jest zarezerwowana restauracja w zamku do 23 na 30 osób. Do wagi z przed ciąży mam jeszcze 3 kg może nie będzie tak strasznie wyglądać...

Senior Member
    Kiora88ŚL

Mieszka w
    Mysłowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-09 zobacz kalendarz
    Mira-Nie masz jakiegoś solidnego case'a ? Ja tylko w nim trzymam telefon, bo szpotlok ze mnie nie z tej ziemi, zresztą ja nie szanuję za bardzo gadżetów, bo mają służyć a nie cudownie wyglądać. Mój mąż to wyciera, przeciera, delikatnie odkłada. I mi się dziwi, czemu moje casy są wiecznie podrapane (a zanim kupiłam porządny telefon i jechałam na używkach to nie mógł zrozumieć, dlaczego te ekrany takie porysowane -wleź se chłopie do damskiej torebki i spróbuj tam przetrwać jedną trasę na miasto i z powrotem)
    Mama 2 synów, 4 kotów i męża

Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    W zeszłym roku moja przyjaciółka brała ślub mniej wiecej w tym samym tygodniu co Ty Blanka i mimo ze miała już brzuszek to wyglądała pięknie i w ogóle ciąży nie było widać bo sukienka byla tak dobrze dobrana

Mira szkło hartowane załóż mi juz tak dwa razy uratowało mojego ajfona

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Teraz już mam na nowym wyświetlaczu ;] szybka za 30 zł by mi uratowała telefon. Nie używam etui, nie lubię i mam za swoje. Chyba będę musiała kupić jakieś takie paskudne silikonowe, bo drugiej takiej naprawy nie przeżyję :P
    Polak mądry po szkodzie... jakie to prawdziwe.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Mira kup sobie tez takie samo szkło na tył i ja tak nosze jak spadnie ide wymienię szkło i po kłopocie a z tylu ostatnio nakleili mi takie cos a la lustro w kolorze telefonu a moge sie przy tym nawet przeglądać hehe

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Dzięki za radę. Tak zrobię.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Martita61 Zobacz posta
    Mira kup sobie tez takie samo szkło na tył i ja tak nosze jak spadnie ide wymienię szkło i po kłopocie a z tylu ostatnio nakleili mi takie cos a la lustro w kolorze telefonu a moge sie przy tym nawet przeglądać hehe
    O czymś takim nie słyszałam, fajne.. Ja mam szkło na ekranie żadnych silikonowych i innych nie lubię. A szyba fakt ratuje tel...

O mnie
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Screenshot_2017-04-07-15-00-47.jpg
Wyświetleń:	68
Rozmiar:	5.8 KB
ID:	100605 mi podoba się coś w tym stylu tylko biała.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów