Strona 167 z 665
Pokaż wyniki od 1,661 do 1,670 z 6643

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar blanka32
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-02 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Martita61 Zobacz posta
    Blanka idziecie jak burza To na jaka suknie stawiasz? Typowo ślubna? Biała? Ecru?
    Ja jak bym miała isc teraz do ślubu wybrałabym biała odcinana pod biustem długa do ziemi, fajnie wyglądają takie sukienki i brzuszka nie eksponują.
    Mam nadzieje ze moj nie wymyśli czegos głupiego na święta i nie wyskoczy z żadnymi oświadczynami bo cos ostatnio bardzo czesto wchodzi na temat ślubu i ciagle sie upewnia 12? 12? Chodzi o rozmiar palca
    Biała koronkowa odcinana mam swój typ tylko będę ja musiała uszyć. Mam namiary na genialna krawcowa pojadę wieczorem.

A chciała byś??? MonAco czuje że będziesz miała fajne święta

Mój linijka średnicę pierscionka mierzył tak mi mówił
    Ja miałam chwilę zawahania po ostatniej wizycie, nawet mu powiedziałam żeby poczekać do momentu urodzenia Hani. Powiedział żebym bo nie dobijała bo nie ze względu na ciążę się ze mną żeni ciąża tylko przyspiesza. Przynajmniej myśli odrywam od zamartwiania się czy wszystko ok.

2. dzieckozakupy.pl
    Cytat Zamieszczone przez blanka32 Zobacz posta
    Biała koronkowa odcinana mam swój typ tylko będę ja musiała uszyć. Mam namiary na genialna krawcowa pojadę wieczorem.

A chciała byś??? MonAco czuje że będziesz miała fajne święta

Mój linijka średnicę pierscionka mierzył tak mi mówił
    Ja miałam chwilę zawahania po ostatniej wizycie, nawet mu powiedziałam żeby poczekać do momentu urodzenia Hani. Powiedział żebym bo nie dobijała bo nie ze względu na ciążę się ze mną żeni ciąża tylko przyspiesza. Przynajmniej myśli odrywam od zamartwiania się czy wszystko ok.
    Powiem Ci ze narazie chyba nie chciała bym ślubu, to nie chodzi o to ze nie jestem go pewna czy boje sie, mysle ze jeszcze nie czas i to ze bedziemy mieli dziecko nie chciała bym zeby wpływało to jakos na jego decyzje. Owszem jak wyskoczy z pierścionkiem to przyjmę ale niech nie liczy na ślub za dwa miesiace czy pol roku. Powiedział mi kiedys ze prędzej czy pózniej zostanę jego zona i nie w urzędzie tylko tak jak powinno byc czyli w kościele.

O mnie
    Powiem Ci ze narazie chyba nie chciała bym ślubu, to nie chodzi o to ze nie jestem go pewna czy boje sie, mysle ze jeszcze nie czas i to ze bedziemy mieli dziecko nie chciała bym zeby wpływało to jakos na jego decyzje. Owszem jak wyskoczy z pierścionkiem to przyjmę ale niech nie liczy na ślub za dwa miesiace czy pol roku. Powiedział mi kiedys ze prędzej czy pózniej zostanę jego zona i nie w urzędzie tylko tak jak powinno byc czyli w kościele.
    Jeśli ma zamiary ślubne to prędzej czy później i tak dopnie swego życzę Ci jak najlepiej, oby wszystko ułożyło sie po twojej myśli

Blanka dzięki, ja to trzymam kciuki za was zeby Wam wszystko sie ułożyło i udało

O mnie
    Blanka dzięki, ja to trzymam kciuki za was zeby Wam wszystko sie ułożyło i udało
    Dziękuję serdecznie

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    o martita coś czuję, że na zająca dostaniesz coś błyszczącego jeju, ja to miałam nieładną sukienkę na ślubie, miałam mieć inną a brzuch mi tak wyskoczył 3 tyg przed ślubem (ślub w 20tc), że trzeba było szybko szyć na inny fason. A że miałam też spuchnięte ramiona w takiej odcinanej właśnie jaka mi się marzyła - idealna na ciążę nie wyglądałam smukle jak bogini i kobieco tylko jak bania w halce ale nic, poza swoim wyglądem nic bym nie zmieniła w tej ceremonii

84maja to dziadka wykorzystaj a tak w ogóle ja ciągle chodzę do przychodni z małym, do endokrynologa wchodzę z nim, a jak kiedyś byłam u gin to poprosiłam panią w recepcji żeby miała na niego oko (był w wózku i miał swoje zabawki) i nie było problemu. Często zresztą jak tam jestem to dzieci czekają mają swój kącik do zabawy a te panie z recepcji mają na nie oko. W ogóle uwielbiam tą przychodnię tylko szkoda, że nie mam u nich wykupionego pakietu

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member
    Kiora88ŚL

Mieszka w
    Mysłowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-09 zobacz kalendarz
    W takim razie jak i Wy moje wróżki nie jesteście w stanie mi nic powiedzieć poza tym czego i ja się domyślam, to czekamy na wyniki. Mają być za 9 dni ale to wypada akurat w święta, więc ja już w przyszły piątek będę dzwoniła z pytaniem Pogoda do bani, od wczoraj pada, jest baaaaardzo zimno. Na prenatalkę pojechałam w sukience i strasznie tego żałowałam, bo po wyjściu z domu do samochodu i z samochodu do kliniki, nogi mi odmawiały wszystkiego. Ogródek działkowy ? Mam-i nie mam czasu tam jeździć. To tylko w teorii taka wspaniała sprawa, ale w rzeczywistości to robota na cały etat. smile zwróć uwagę na to gdzie położony jest ogródek-jak najdalej od jakichkolwiek ulic, kolei. Bo zrazisz się strasznie. Asiu oczywiście moje kciuki też masz w zapasie. Tylko daj no szybko znać co i jak, bo przydałyby mi się jeszcze dzisiaj dłonie
    Mama 2 synów, 4 kotów i męża

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Asia czos czuje ze wywróżysz mi to świecidełko na zająca
    I dlatego tez nie chciała bym isc w ciazy do ślubu bo nie dość ze piersi same w sobie mam duze to teraz mam jak donice pewnie tez mi przybędzie pare kg tu i ówdzie i w takim stanie do ideału bogini wlasnie daleko a do kościelnego chciała bym iść taka piękna tak zebym sama sie sobie podobała

Senior Member
    Kiora88ŚL

Mieszka w
    Mysłowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-09 zobacz kalendarz
    Ja też do ślubu nie chciałam iść z brzuchem. Za duży stres i ryzyko złego samopoczucia. Kazda kobieta ma taki cel, że ślub będzie idealny a suknia wymarzona. Ale rozumiem również te kobietki, które decydują się na ślub w ciąży.
    Mama 2 synów, 4 kotów i męża

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Wow, dziewczynki ale plany, pięknie, to jeszcze kibicowanie przy ślubach się nam szykuje

Rozwaliłam telefon. Zaliczył rano bliskie spotkanie z kafelkami i wyświetlacz mimo, że się nie rozbił to umarł (czarno-fioletowe pasy). Dobrze, że mam blisko super serwis Apple, który naprawia od ręki to już mam sprawny, ale sobie ku*** zarobiłam znowu. Niech ten tydzień się już skończy.

Telefonu z wynikami brak.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów