Strona 160 z 665
Pokaż wyniki od 1,591 do 1,600 z 6643

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    daty porodów z usg są chyba miarodajne tylko do końca 1 trymestru bo później to już po prostu wychodzą różne centyle na podstawie genów dziecka, jacy rodzice... przecież rodzą się dzieci w terminie 53 cm i 65 cm przynajmniej z tego co ja wiem. U mnie lekarka powiedziała, że wpiszemy jeszcze termin z usg bo na podstawie ostatniego jednego tylko badania nie będziemy wpisywać, może poczeka do prenatalnych pomiarów. Ciekawe co jutro wyjdzie.

evlin ja też nic takiego nie jem a co parę dni mnie przeczyszcza już mam tego po dziurki w nosie, a mąż to tylko oczami przewraca jak mówię że mnie boli brzuch.

super maggie że mogłaś tak sobie podejrzeć bobaska

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Maja jest z 15 września. Na 29 miałam termin, ale cały czas powtarzałam jej, że ja nie chce przenosić ciąży i najlepiej żeby urodziła sie 15 września, bo to był 38+0, 2 tygodnie przed terminem z om czyli generalnie w terminie. No i się posłuchała 15 września to był poniedziałek i ja przez cały poprzedzający go weekend powtarzałam, że ja nic nie planuje na przyszły tydzień, bo przecież w poniedziałek rodzę. Wszyscy się ze mnie śmiali, a później im szczęki opadły, jak Maja faktycznie zaczęła się rodzić w poniedziałek taka historia teraz też zamierzam z drugim dzieckiem rozmawiać, kiedy ma wyjść, jak juz będzie bliżej terminu haha zobaczymy czy też sie posłucha

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Cytat Zamieszczone przez Asia1988x Zobacz posta
    daty porodów z usg są chyba miarodajne tylko do końca 1 trymestru bo później to już po prostu wychodzą różne centyle na podstawie genów dziecka, jacy rodzice... przecież rodzą się dzieci w terminie 53 cm i 65 cm przynajmniej z tego co ja wiem.
    Racja. Mi na prenatalnych usg pokazalo 30 września, więc podobnie, ale mimo wszystko trzymam się terminu z om, bo wiem, że zapłodnienie było dokładnie w połowie cyklu. Po prostu rośnie duże dziecko

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez maggie_87 Zobacz posta
    Maja jest z 15 września. Na 29 miałam termin, ale cały czas powtarzałam jej, że ja nie chce przenosić ciąży i najlepiej żeby urodziła sie 15 września, bo to był 38+0, 2 tygodnie przed terminem z om czyli generalnie w terminie. No i się posłuchała 15 września to był poniedziałek i ja przez cały poprzedzający go weekend powtarzałam, że ja nic nie planuje na przyszły tydzień, bo przecież w poniedziałek rodzę. Wszyscy się ze mnie śmiali, a później im szczęki opadły, jak Maja faktycznie zaczęła się rodzić w poniedziałek taka historia teraz też zamierzam z drugim dzieckiem rozmawiać, kiedy ma wyjść, jak juz będzie bliżej terminu haha zobaczymy czy też sie posłucha
    Gortat rośnie, że hej
    Maggie, mam identycznie, też mam przeczucie, że urodzę jeszcze we wrześniu, a jak usłyszałam o 12.10 to już w ogóle tak zaczęłam myśleć.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member Awatar bąbelek
    Mieszka w
    warszawa
    O mnie
    Jestem mamą Patryka urodzonego 1.11.11
    Wpisów
    9
    Cytat Zamieszczone przez Kiora88ŚL Zobacz posta
    Niedawno dopiero wstałam. Wróciłam do domu tak strasznie zmęczona, że po zrobieniu szybkiego obiadu, ledwo doczłapałam się do łóżka-ból brzucha nie do opisania, aż się z bólu poryczałam. Kardiolog stwierdziła, że problemem może być niedomykalność zastawki mitralnej w sercu. Ale póki co się nie martwię pół diagnozą, póki nie zrobię wszystkich badań- na razie muszę się umówić na pilne wypożyczenie Holtera, zaraz po nim kolejne badania i wtedy wyjdzie co jest grane. Na razie żyję dniem jutrzejszym-bo wreszcie pierwszy raz w życiu będę miała prenatalne. U mnie obecnie pada deszcz, tak zdrowo, bardzo się ochłodziło i z tego co mi wiadomo, kolejne dni wcale nie mają być o wiele lepsze. Ale popadać też musi, przynajmniej powietrze się oczyści.
    Witaj Kiora widzę ,ze borykamy się obie z niedomykalnością zastawki. Powiedz w jakim stopniu u Ciebie jest ta niedomykalność? Obawiałam sie przed ciążą,że to może mieć jakiś negatywny wpływ na dziecko ale dr mnie uspokoił ,że wiele osób to ma. Ja co prawda mam śladowa niedomykalność, więc moze dlatego nie mam żadnych negatywnych objawów. Oby tak dalej

Senior Member
    Kiora88ŚL

Mieszka w
    Mysłowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-09 zobacz kalendarz
    Wróciłam. Fajnie jest widzieć dziecko przed sobą a nie przekręcać kark tak, że boli. Bardzo aktywny dzikus w tym brzuchu rośnie. Długie wyczekiwanie aż się uspokoi, żeby podsłuchać serca i przepływu krwi. Przezierność karkowa jest powyżej normy ale póki co się mam tym nie martwić. Kość nosowa widoczna, nawet bardzo, za 10 dni będę miała wyniki co i jak. Płci nawet nie zamierzał sprawdzać, stwierdził, ze za 2-3 tygodnie będzie można określić. Wg ostatniego USG powinnam być w 12 t i 4 d, wg dzisiejszego prenatalnego jest zgodne co do dnia z dniem ostatniej miesiaczki. Później podrzucę Wam zdjęcie, bo nie wiem w sumie co z niego wyczytać Tak strasznie się dziewczyny martwiłam od wczoraj czy ono jeszcze w ogóle żyje, po takim bólu jaki wczoraj miałam... Dzisiaj też brzuch bolał ale nie aż tak. Tak mi ulżyło, ze pojęcia nie macie.
    Mama 2 synów, 4 kotów i męża

Senior Member
    Kiora88ŚL

Mieszka w
    Mysłowice
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez bąbelek Zobacz posta
    Witaj Kiora widzę ,ze borykamy się obie z niedomykalnością zastawki. Powiedz w jakim stopniu u Ciebie jest ta niedomykalność? Obawiałam sie przed ciążą,że to może mieć jakiś negatywny wpływ na dziecko ale dr mnie uspokoił ,że wiele osób to ma. Ja co prawda mam śladowa niedomykalność, więc moze dlatego nie mam żadnych negatywnych objawów. Oby tak dalej
    Nic Ci kochana nie powiem, póki Holtera nie założę, UKG będę miała po 7 maja-tam mam napisane na skierowaniu. Początek ciąży serce miało ciężko wypompować. Zrobiłam 3 kroki na schodach i dostawałam zadyszki, kołatanie serca i osłabienie. Wystraszyłam się, w koncu to nie jest zabawne. Teraz się to bardziej uspokoiło. Przed ciążą miałam często kłucie w klatce piersiowej (momenty kiedy to nie możesz wziąć nawet najmniejszego wdechu bo ból jest nie do zniesienia), na razie przynajmniej to nie występuje.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Kiora cudownie że z malenstwem jest wszystko dobrze

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    No to super Cieszę się z Tobą. A jakie to NT wyszło? Bo wczoraj czytałam, że dopiero powyżej 6 mm jest powód do zmartwień tak naprawdę.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member
    Kiora88ŚL

Mieszka w
    Mysłowice
    O mnie
    Mira-nie mam pojęcia. Szukam takich danych na zdjęciu ale nie widzę.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów