Strona 157 z 659
Pokaż wyniki od 1,561 do 1,570 z 6587

Październikowe mamy 2017

Junior Member Awatar Ella83
    Mieszka w
    Jelenia Góra
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-05 zobacz kalendarz
    Asia1988x - oj cierpliwości to ja nie mam, ale stwierdziłam, że nie ma co się codziennie denerwować. Trudno poczekam...
    Jakoś 11 lat temu wszystko było prostsze, mniej badań, mniej stresów i wszystko było ok.
    I ślicznie dziękuję za życzenia dla córci, trudny wiek przed nami, już daje popalić, a co to będzie dalej...

A co do jazdy samochodem to niestety zauważyłam u siebie straszne roztargnienie. Na szczęście żadnej niebezpiecznej sytuacji na drodze nie miałam, ale czuje jakiś taki spadek koncentracji, a już nie wspominając o zakupach. Wchodzę do sklepu i motam się co miałam kupić, a potem stoję w kolejce i przypominam sobie czego nie wzięłam. Zakręcona jestem przez ostatnie kilka dni strasznie.

2. dzieckozakupy.pl
    Member Awatar jabłuszko
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-01 zobacz kalendarz
    Macie rację dziewczyny, jak się zmęczę to po prostu zrobię przerwę i jak teraz nie odwiedzę dziadków ( a chce im powiedzieć, że będą pradziadkami) to dopiero pewnie po urodzinach małego będzie okazja.
    O widzisz Blanka, ja się nawet urodziłam w Tarnowie i pierwsze lata mieszkałam na Lwowskiej, bo moja babcia pracowała wtedy w szpitalu a obecnie mieszkają na Woli Rzędzińskiej, więc trochę pod Tarnowem

Senior Member Awatar blanka32
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-02 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez jabłuszko Zobacz posta
    Macie rację dziewczyny, jak się zmęczę to po prostu zrobię przerwę i jak teraz nie odwiedzę dziadków ( a chce im powiedzieć, że będą pradziadkami) to dopiero pewnie po urodzinach małego będzie okazja.
    O widzisz Blanka, ja się nawet urodziłam w Tarnowie i pierwsze lata mieszkałam na Lwowskiej, bo moja babcia pracowała wtedy w szpitalu a obecnie mieszkają na Woli Rzędzińskiej, więc trochę pod Tarnowem
    Jaki świat mały tesciowie mieszkają na woli. wola to gmina tarnów i prawie jak przedmieścia.

Member Awatar jabłuszko
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-01 zobacz kalendarz
    Gdybyś Blanka potrzebowała coś z Warszawy to daj znać

Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    U nas jednak Zuza chora :/ w nocy prawie nie spałam bo sue budzila z placzem że ją gardło boli. Dobrze że nie ma goraczki, chociaż i tak pojechałam z nią do lekarza żeby mocniej jej nie złapało to może i ja sie uchronie.
    Mnie czeka w czerwcu podróż do Warszawy to około 300km ale ja nie prowadzę więc to trochę łatwiej. Zreszta pod koniec lipca też pewnie pojedziemy gdzieś na wakacje to pewnie tez z jakies 300km będzie.
    Moje dziecko chore to przynajmniej chwile wysiedzi w miejscu to ja trochę odpoczne dzisiaj bo tak to lata cały dzień i ciężko żeby na chwilkę usiadła.

Senior Member
    Kiora88ŚL

Mieszka w
    Mysłowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-09 zobacz kalendarz
    Moja tesciowa zawsze byla w porzadku. Teraz przechodzila na wczesniejsza emeryture. Stala sie oschla i wtedna a powinna sie cieszyc. Cona to moj maz ? No przeciez ciagle go wychowuje i tak naprawde to musze uczyc wielu zachowan na nowo. Tesciowa wszystko wie. Co to znaczy dziecko z sutyzmem. Co to latanie po psychologach i psychiatrach. Co to wieczne sesje z dzieckiem na roznych zajeciach. Ona wie wszystko chociaz nie miala ani jednego problemu. Ba nawet sporo zaniedbala. Dlatego tez nie mam wyjscia. Olewam ja cala i czesc piesni. Siedze obecnie u kardiologa i cos czuje w kosciach ze stad dzisiaj po prostu nie wyjde. Nie wzielam sobie poduszki zeby miec na czym glowe polozyc. A co u Was ? Jak Wam dzien mija ?
    Mama 2 synów, 4 kotów i męża

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Dziś spokojnie, domowo. Skończyłam nocne schadzki z Pimafucinem i powiem tak - nie będę za nimi tęskniła

Jak patrzę na Twoje Mysłowice, to od razu mi się przypomina jak na początku ciąży robiłam co niedziela wycieczki do SLA na Mikołowskiej na bhcg, żeby mieć na poniedziałkowe wizyty świeże badanie
    Ostatnio edytowane przez *Mira ; 05-04-17 o 13:01

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar blanka32
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-02 zobacz kalendarz
    Aga zdrówka dla Zuzi!
    Mira najważniejsze żebym pomógł reszta to tylko skutki uboczne
    Ja dzisiaj też domowo zrobiłam obiad. Pranie. Kuzynka z która się nie widziałam kopę lat jak to ona stwierdziła zadzwoniła zaprosiła do siebie na sobotę na wino.. będzie miała dla siebie całą butelkę bardzo ja lubię ma charakter mojej rodziny taki jajcarski.. już się doczekać nie mogę!

No kiora ją jutro ortopeda jestem ciekawa co powie..

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    u mnie też dziś spokojnie pogoda się popsuła, jest zimno i wieje więc z młodym wyszliśmy tylko na balkon powiesić pranie i wynieść śmieci. Mąż dzwonił że wyjedzie w miarę normalnie z pracy więc chociaż spędzimy trochę czasu razem. Zaraz biorę się na obiad dziś tagiatelle z szynką cukinią i mascarpone. A i na grupie na fb mamusiek z mojej miejscowości dziś jedna mama wystawiła detektor tętna z całym zestawem słuchawki płyty plus żel usg za 50 zł więc żal nie wziąć, muszę się z nią umówić.

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    Ja właśnie też się rozglądam na giełdzie mam z mojej miejscowości za tym detektorem, ale póki co nikt nie sprzedaje. Za 50zł to bym od razu brała
    U nas rano była bardzo ładna pogoda, ale za to w całym mieście śmierdziało, jak się okazało amoniakiem. W innej miejscowości w fabryce zakładali jakiś piec i się zaczął ulatniać, niby był wysoko w atmosferze i nieszkodliwy ale nawet okien się nie dało otworzyć taki nieprzyjemny zapach. Za to teraz leje :/
    Dziewczyny a jak Wasza cera? Nigdy nie miałam z buzią żadnych problemów, czasami przed @ coś tam wyskakiwało ale tak to nic. W ciąży z Zuzą cera idealna, a teraz co chwilę coś mi wskakuje.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów