Strona 155 z 654
Pokaż wyniki od 1,541 do 1,550 z 6537

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Maggie zawsze miałam troszkę odstający brzuszek jak na początek ciąży;P więc może dlatego tak już widać
    Agag mam ten sam problem z lustrem co Ty Ale jutro ma przyjechać facet i wymierzyć szafę i w końcu będę miała wymarzone lustro i jak tylko szafa będzie to zacznę robić porządki na rzeczy dla dziecka

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Piękny brzuszek Evlin teraz to się nimi zachwycamy, a za chwilę zaczną nam utrudniać życie i to "przygotowywanie" się do wizyty przed lustrem lub na czuja, tęsknie jak cholerka za tym wiesz gdybym nie była w ciąży rwalabym bez mrugnięcia okiem, ale wizja że mogę wziąć jedynie Apap po zejściu znieczulenia trochę mnie przeraża. Jak było u Ciebie z bólem po wyrwaniu?

Agag zdrówka dla córki oby to nie było przeziębienie

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member Awatar blanka32
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-02 zobacz kalendarz
    Dziękuję Wam za wsparcie. Ja wiem ze nie zaakceptuje on też wie i dlatego się odcina. Jak mam to gdzieś już dawno jego to gryzie choć udaje że jest ok..

Pierwszy zastrzyk za mną nie mogę falda zrobić naciagnelam skórę wbilam ale chyba coś zrobiłam źle bo wypłynęło trochę.. Z czasem mam nadzieje ze dojde do wprawy.

Faktycznie nazwisko musi się zgadzać z grupą krwi. Pytałam dzisiaj. Dobrej nocy Wam życzę

Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Spokojnej nocy Blanko
    Asiu ja miałam rwane po 2 ósemki na raz... raz z prawej strony a miesiąc później z lewej... po samym zabiegu przez 3-4 dni byłam wyrwana z życia. nie mogłam jeść, spać ani nic. Na początku ledwo mówiłam i byłam bardzo opuchnięta. Jadałam tylko kaszki dla niemowlaków, kisiel i jogurty. Ale jeśli masz problem tylko z jedną ósemką to myślę, że nie będzie tak źle. No i miałam antybiotyk plus ketonal. Masz rację.. apap sobie z tym nie poradzi.

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Evlin śliczny brzuszek, rozmiar juz konkretny

Asiu, aj ale historia, boli mnie na samą myśl. Nie wyobrażam sobie usuwania 8mki bez możliwości wzięcia silnego leku, ale jak mus to mus. Współczuje bo się nacierpisz, ale my kobiety jesteśmy twarde.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Member Awatar jabłuszko
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-01 zobacz kalendarz
    Mira, Blanka piękne maluszki!!!

Mira ja na test Pappa czekałam dokładnie tydzień (Warszawa).
    Blanka będzie dobrze, ja usłyszałam tekst ,,ciekawe czy teraz donosi"....

Dziewczyny jechałyście jakoś dłużej samochodem w ciąży i bez problemowo podróż?
    Bo zastanawiałam się czy nie odwiedzić dziadków w Tarnowie (około 300km) i jechałabym sama. Ii nie wiem czy nie przesadzam z tą troską o siebie czy to normalne, że wsiąde i pojadę.

Senior Member
    Kiora88ŚL

Mieszka w
    Mysłowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-09 zobacz kalendarz
    Moja teściowa przy pierwszej ciąży była do rany przyłóż, przy drugiej była bardziej sceptyczna bo jej ukochany wnusio już przecież był na świecie i więcej jej nie było trzeba. Zresztą do dziś do młodszego syna bywa opryskliwa, on jej nie lubi bo czuje jej niechęć. A teraz ? Teraz jak się dowiedziała o ciąży, to najpierw mężowi dopiekła "no teraz to już musisz znaleźć większe mieszkanie" zamiast powiedzieć coś w stylu"cieszę się" tym bardziej, że wiedziała na bieżąco o moich stratach. Zachowuje się w stosunku do mnie byle jak, nie dzwoni już tak jak kiedyś poględzić o byle czym (choć z jednej strony to by każdego ucieszyło), ale stała się taka chłodna, oschła, wręcz nie do zniesienia. Można by wiele opisywać sytuacji choćby z przełomu ostatnich dwóch tygodni kiedy to mnie psychicznie i słownie popychała ale staram się już o tym nie myśleć. Wiem tylko jedno-pożałuje tego po stokroć. Bo ona już młodsza nie będzie, czas leci ...
    Mama 2 synów, 4 kotów i męża

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Evlin jaki piękny wystający brzuszek szybciutko Widać jak na pierwsza ciąże

Jabłuszko a co jest dziwnego zeby wsiąść w auto i przejechać te 300 km? Wg mnie lepiej teraz niz potem z dużym brzuszkiem i kręcącym sie i wypychajacym maluszkiem w środku

Kiora a czemu Teoja teściowa tak Cie traktuje? Nigdy Cie nie akceptowała czy skad sie bierze jej takie dziwne zachowanie? Nie zazdroszczę a co na to wszystko Twój Maz?

Moja teściowa ostatnio tez mi podpadła chociaz lubie ja bardzo ale gdzies mnie podpatrzyła ze zakupy targalam do domu i ze wsadziłam mała do fotelika i twierdzi ze nie powinnam tego robic i dźwigać i naskarzyla do T i juz mnie pilnują
    Bo u nas jest taka śmieszna sytuacja rodzice mojego T mieszkają klatkę obok mnie, wiec widzimy sie az za czesto na codzień.

Senior Member Awatar blanka32
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-02 zobacz kalendarz
    Elvin piękny brzuszek!
    Jabłuszko masz dziadków w moim mieście
    Ja dzisiaj lepsze nastawienie dolna granica to jednak jeszcze w pudełkach się mieści i tak zamierzam myśleć.
    Jak udało mi się zasnac to śniły mi się wszy takie duze na około 4 letniej dziewczynce ja jej to U mnie w łazience ściągalam do wanny A one wskakiwaly na mnie. Sennik internetowy mówi ciężka choroba wśród najblizszych lub ogromne bogactwo. W sny nie wierzę A Wy?

Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Dziękuję dziewczyny
    Jabluszko ja bym nie pojechała takiej trasy ale dlatego że mało prowadzę samochód i byłby to ogromny stres i zmęczenie.
    Blanko ostatni raz zagladalas w sennik!!! To sa głupoty i nie potrzebie będziesz się martwić i myśleć o tym co czytasz.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów