Strona 154 z 646
Pokaż wyniki od 1,531 do 1,540 z 6457

Październikowe mamy 2017

Senior Member
    smile.

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-08 zobacz kalendarz
    Banka dasz radę, najważniejsze to tak się nastawić,
    Tye już przeszłaś Kochana, dasz rade dalej ;*
    A Teściową się nie przejmuj, tylko słabi ludzie oceniają kogoś po pierwsze go nie znając a po drugie oceniając za coś, na co nie miałaś wpływu.
    Każda z Nas chciałaby aby cała ciąża była książkowa i bezproblemowa, ale niestety tak nie jest. Ściskam mocno

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Ja robię wieczorem, przed samym pójściem spać, bo one wzmagają ukrwienie macicy a z moją przodującą kosmówką chodzenie mogłoby wywołać plamienia, dlatego wolę te pierwsze godziny po zastrzyku przeleżeć. Pamiętaj, żeby wkłuć igłę do końca, bo one nie mają być robione podskórnie tylko w tkankę tłuszczową, więc im głębiej tym lepiej. Złapać za skórę, wbić całą igłę prostopadle i gotowe. Uwaga, trochę parzy, szczypie w trakcie i zaraz po iniekcji, robią się brzydkie siniaki ale to wszystko jest do przeżycia.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member Awatar blanka32
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-02 zobacz kalendarz
    Coś mi świta ze mówiła na noc, nie kodowalam dzisiaj. Mi mówiła że na pappa ok 2,5 tyg Całe szczęście że to nifty zrobiłam przynajmniej wiadomo jaka gr krwi ma Hania i ze te przepływy nie sa spowodowane wadami genetycznymi.

Mira ja oddawałam krew na PAPPA 13 marca a 29 juz były wyniki razem z badaniem genetycznym. Wiec wyszlo 2,5 tygodnia. Ale moze u was w dużych miastach szybciej sie to odbywa.

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Ja po wizycie u dentystki, matko jedyna już sporo zębów u niej plombowałam itp. i można powiedzieć nie bolało a dzisiaj powstrzymywalam się żeby tam się nie rozryczeć jak dziecko z bólu masakra głupia ósemka akurat teraz musiała tak sie popsuć i nie wiadomo czy damy radę grać z nią na czas lekami bo ząb jest do wyrwania, ale dentystka wolałaby poczekać do rozwiązania, jak się nie da trzeba będzie rwać w 2 trymestrze, super...

Blanka, sorry ale durne babsko z tej Twojej tesciowki! Całe szczescie że masz faceta a nie pipe i potrafi miec swoje zdanie... jeśli chodzi o przepływy nie jestem lekarzem, ale z tego co się orientuje jak są słabe to dzieci właśnie kiepsko rosną więc jeśli Hania rośnie jak trzeba to raczej nie ma się co martwić na pewno wszystko będzie dobrze chociaż i ja pewnie bym o tym myślała, w końcu to nasze oczka w głowie. dobrze ze zrobiłaś pappa będziesz wiedziała jak łożysko daje radę.

Mira chłopiec? hehe nie zawsze trafiam, ale czasem to pewnych osob po prostu pasuje mi dana płeć i tyle u Ciebie tak właśnie było że widziałam Cię jako mamę chłopca, ale poczekajmy jeszcze do piątku super że wszystkie pomiary tak dobrze! Bardzo bardzo to cieszy a Maksymilian bardzo ładne imię to szlachetni faceci ze swoimi zasadami.

PatiM stawiam na dziewczynkę

Jeśli coś pominęłam przepraszam

Miłego wieczoru laseczki

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	12tc.jpg
Wyświetleń:	52
Rozmiar:	86.0 KB
ID:	100591

Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    mój brzuszek dwa dni temu miałam dostęp do dużego lustra więc zrobiłam

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Asiu mnie jak tylko zaczęły boleć ósemki to wyrwałam wszystkie 4. Nie miały szans by wyrosnąć normalnie a nie chciałam mieć z nimi dodatkowych problemów
    Blanko masz cudownego faceta i to najważniejsze. A Jego Matka nigdy niestety nie zaakceptuje tego związku i Ciebie.. niestety taka jest prawda. Przykro mi, że to mówię, ale takie jest moje zdanie. To jak się ona zachowuje i co mówi jest niedorzeczne. Nie ma prawa by Cię oceniać. Ogromne szczęście, że masz takiego mężczyznę

Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    Blanka współczuje Ci nerwów, ale wierzę, że wszystko będzie dobrze i Hania urodzi się cała i zdrowa. Na teściową brak słów, tak jak dziewczyny piszą całe szczęście że Twój facet staje po Twojej stronie to bardzo ważne, że masz jego wsparcie. A teściowa jeszcze pewnie pożałuje takiego zachowania.
    Evlin piękny brzuszek, już nieźle go widać. Dobrze, że wrzucacie tutaj te zdjęcia to przynajmniej wiem, że mój brzuch jednak nie jest taki wielki tylko chyba normalny w weekend będe u teściów to też zrobię zdjęcie bo w domu nie mam takiego lustra.

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Blanka współczuję Ci stresów, ale trzeba wierzyć, że będzie dobrze i trzymać się myśli, że skoro Hania tak szybko i ładnie rośnie, to przepływy wcale nie są takie złe

Evlin ładny już brzuszek A jak na pierwszą ciążę i ten tydzień, to naprawdę całkiem spory

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów